Şimdi Ara

Philips 47' Full Hd Lcd Televizyon yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben LCD veya LED TV almak istiyorum. Nette Philips 47" Full Hd Lcd Televizyon u 1549 TL ye buldum hepsiburda.com da. Bu denli büyük bir tv nin 50 hz olması ne kadar görüntü bozulması yaratır veya şöyle sorayım bu TV ne kadar iyidir özellikleri açısından bu fiyat için. hali hazırda 1500 TL param var 40'' veya daha büyük bi TV almak istiyorum. aynı zamanda bazen pc ve ps3 ümü bağlayıp oyun oynamak veya full hd filmler izlemek istiyorum. bu 47'' tv oyunlarda ve full hd filmlerde ve oyunlar da beni tatmin edermi görüntü olarak 50hz de. ,? bana tavsiyede bulunabileğiniz başka TV ler varmı?

• philipsin en alt serisi ve geçen yılın ürünü

yani pahalı bile

nerdeyse o paraya kampanyada yakalayıp 46c650 alınabiliyorken üstelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

philipsin en alt serisi ve geçen yılın ürünü

yani pahalı bile

Fiyatın pahalılığını pek düşünmüyorum dostum 1500 civarı olduktan sonra sadece işimi görüp göremeyeceğini öğrenmek istiyorum kullanan arkadaşlardan tavsiye istedim.. yinede verdiğin bilgi için teşekkür pek açıklayıcı olmasada 46c650.....
  • Philips 42" Full Hd Lcd Televizyon 42PFL5405H bu nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anexiety1

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

philipsin en alt serisi ve geçen yılın ürünü

yani pahalı bile

Fiyatın pahalılığını pek düşünmüyorum dostum 1500 civarı olduktan sonra sadece işimi görüp göremeyeceğini öğrenmek istiyorum kullanan arkadaşlardan tavsiye istedim.. yinede verdiğin bilgi için teşekkür pek açıklayıcı olmasada 46c650.....

46c650 nin ne olduğunu yazma ihtiyacı hissetmedim açıkçası

çünkü forumu takip eden veya bodoslama mesaj yazmadan önce 1-2 mesaj okuyan herkes gözü kapalı anlar normalde 46c650nin ne olduğunu

yada bilg kullanmayı bilen kişilerin google denilen bir site olduğunu bildiğini varsayarak

açıklayıcı olmadı biraz tabii özür dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 1 Haziran 2011; 15:44:49 >

• Modelin ne olduğunu öğrenmek sorun değil.... kalitesi hakkında bilgi almak,yorum almak,fikir almak sorun. Google dan araştırmak isteseydim buraya yazmazdım, madem bilgin yok, fikrin yok konuyu niye kirletiyorsunuz onuda anlamak mümkün değil. post mu kasıyorsunuz anlamadım gitti. Kullanan birinden fikir istedim veya anlayan birinden. Bi model ismi yazmak ne oluyor...
  • biraz öyle olmuş gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.