Şimdi Ara

PHiLiPS FİSİO'MU YOKSA NOKİAMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllarca nokia kullanan biri olarak diyebilirimki kesinlikle fisio! nedenini ta[wand]rafsız düşünüp karar veren herkes verebilir. Ama kablo stratejisini neye göre yaptı başarı bunu bilmek zor!

• Her Philips Fisio topic inde senin Fisio yu öven mesajlarını görüyorum (Türkiye İthalatçısı sen misin yoksa?) ama diğer arkadaşlar pek memnun değil sanırım. Onlarda buraya sorunlarını yazarlarsa sevinirim. Birincisi data kablosu yok, en azından kızılötesi olsaydı IRDA ile bağlanılırdı. Zaten telefon pek tutulmadı telefonu alana şimdi yanında telsiz telefon veriyorlar, bir de radyo veriyorlardı önceden. Bu telefonu aldıktan sonra satmakda çok zor olur çünkü 2. el piyasası yok. Tüm bu sonuçlardan yola çıkarak NOKIA diyorum ben.
  • Çok öncelerde bir arkadaş vardı. Fisio 625'i çok övüyordu. Sonradan bir gün telefonunu 825 modeliyle değişeceğini söyledi. O zamandan beri forumda görünmüyor. Fisio'nun kablosu sahiden gelirse, belki yine katılır aramıza. :) Telefonu övenler öyle bir övüyor ki, insan bir görüp, menüsünde gezip, denemek istiyor sahiden.
  • C şıkkı hiçbiri
  • övdüğüm falan yok! fisionun özelliklerinin 10da birine sahip olmayan nokilar fahiş fiyatlarla bu toplumun güzel ve saf insanlarına satılıyor. benim dikkat çekmek istediğim aslında bu. ve telefonda gerçekten güzel. ama kablonun gelmemiş olması birde tabi araba şarzının büyük bir eksiklik.
  • Araba şarjı da mı yok? İlginç.
    825 modelinde bluetooth varmış onu alıp gprs deneyen yok mu?
  • evet şu anda olmayan iki şey
    data kablosu
    araba şarzı
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Mobidik</i>
    <br />Çok öncelerde bir arkadaş vardı. Fisio 625'i çok övüyordu. Sonradan bir gün telefonunu 825 modeliyle değişeceğini söyledi. O zamandan beri forumda görünmüyor. Fisio'nun kablosu sahiden gelirse, belki yine katılır aramıza. :) Telefonu övenler öyle bir övüyor ki, insan bir görüp, menüsünde gezip, denemek istiyor sahiden.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

o bahsettiğin arkadasın nicki hemera idi benimde "ne buluyorsun bu telefonda o engin bilgilerinle bize faideli bilgiler verirmisin?" soruma 2 aydır kendilerinden halen cevap yok :)
    fisio shubuo gibi bişiy herhal. bende nokia diyorum

• bence teoride bulunan özellikler değil çalışan özellikler önemli nokia verimli, sağlam, dayanıklı ama pahalı. fisio ise c336 gibi teoride süper ama pratikte sınıfta kalıyoo (kullanmadım ama kullanan arkadaşlar diyoo)
  • Fisio 825 ve Msi anakartım ile bluetooth üzerinden GPRS bağlantısı yapıyorum. Telefondan çok memnunum. Bu Nokia fanatikliğinede birtürlü anlam veremiyorum. Nokia kullanan arkadaşlar benim telefonu eline aldığında ben bu telefondan anlamıyorum diyerek geri veriyorlar :) Farklı olanı kabbullenmek neden zor anlamıyorum. Dahası bu telefonun özelliklerine sahip bir nokia çok yüksek sınıfta. (Aklıma geldi Nokianın hiçbir modelinde örnek sesli komut yok) Mesela bluetooth sadece 3650 ve 7650 de var.

Daha ilginç birşey birçok telefon (nokia nın bazı modelleride) philips arm işlemci kullanıyor. Yani Philips işlemcili telefonlar nokia olursa iyi philips olursa kötü.
  • Mesela Nokia 6310i'de hem sesli komut, hem de bluetooth özelliği var. Tabii Fisio'ları kötülemek için söylemiyorum. Philips kullanmadım çünkü hiç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.