Şimdi Ara

Pioneer SE-CL751-L vs Sennheiser cx 3.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genel olarak elektronik,pop,alternatif rock tarzı dinleyen biriyim. Bu iki kulaklık arasında kaldım

cx 3.00 ın indirime girmesini bekliyordum fakat pionerr hepsiburadada 149 a inmiş gözüme çarptı. Sizce sennheiseri mı beklesem bunu mu alsam?

http://www.hepsiburada.com/pioneer-se-cl751-l-mavi-kulakici-kulaklik-p-BD802294?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=CL_wg5fQ7cwCFdgaGwodJfUEpg

• Sennheiser'ı bekle...
  • cx 300-II kulaklık tarihinin gördüğü en düşük, en daracık akustiğine ve dahi frekans yapışıklığına sahip olup enstrüman gerçekçiliğinin ağzına misina tıkayan bir üründür. neyini bekliyorsunuz ? pioneer ile zaten bir alakası yok cl751 subwoofer performansını yansıtmak için yapılmış özel bir cihaz. cx 300-II tiz ve kuru bas olarak iyi bir üründür o kadar bası verebilen başka modeller de olduğu için sadece tizleri övmeye değer olabiliyor. buna karşın pionner tizlerde cx'in gerisinde olsa da akustikte biraz daha katlanılır bir ortam sunuyor. baslarını da düşünürsek elbette ki bas tercih edecekler pioneer'a, başka şeyler isteyenler de cx 300 dışında bir kulaklığa bakmalı. ayrıca pioneer'ın woofer yapısının pek sorunsuz olmadığı da bilinmeli. kontrolü oldukça zor bir cihaz olduğundan woofer tadını çıkarmak zor oluyor. tam olarak bir subwoofer severin hayali olmayı beceremeyen bir cihaz. daha sorunsuz bir yapıyı aratıyor yani.

• Üstadım Pioneer almamanı öneririm. 1 yıla yakındır Cl-751 kırmızı modeli kullanıyorum, malzeme kalitesi berbat. Kabloları saran plastik madde yırtıldı. Ses kalitesi deseniz öyle ahım şahım bir şey değil. Bassları iyi tamam ama tizler ve midler çok boğuk çıkıyor bu bakımından kötü bir ürün. O parayı hakedecek bir kulaklık değil benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaziyetu

cx 300-II kulaklık tarihinin gördüğü en düşük, en daracık akustiğine ve dahi frekans yapışıklığına sahip olup enstrüman gerçekçiliğinin ağzına misina tıkayan bir üründür. neyini bekliyorsunuz ? pioneer ile zaten bir alakası yok cl751 subwoofer performansını yansıtmak için yapılmış özel bir cihaz. cx 300-II tiz ve kuru bas olarak iyi bir üründür o kadar bası verebilen başka modeller de olduğu için sadece tizleri övmeye değer olabiliyor. buna karşın pionner tizlerde cx'in gerisinde olsa da akustikte biraz daha katlanılır bir ortam sunuyor. baslarını da düşünürsek elbette ki bas tercih edecekler pioneer'a, başka şeyler isteyenler de cx 300 dışında bir kulaklığa bakmalı. ayrıca pioneer'ın woofer yapısının pek sorunsuz olmadığı da bilinmeli. kontrolü oldukça zor bir cihaz olduğundan woofer tadını çıkarmak zor oluyor. tam olarak bir subwoofer severin hayali olmayı beceremeyen bir cihaz. daha sorunsuz bir yapıyı aratıyor yani.

O kadar da yazmışsınız fakat ben cx 3.00 dan bahsettim.Nokta vardı arada..

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-cx-3-00-siyah-kulakici-kulaklik-506232-p-BD802826?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CMGxybu87swCFRHhGwod-q8CMQ

• Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim. Sennheiser'ı tercih etmem daha iyi olacak sanırım.
  • pardon nokta varmış haklısın. senhayzır'dan şaşma bence sonuçta sen hayzır :D o minnacık kasada ne cevher komuştur alamancı babaoğulları. insanın ağuzi zulaniyir.
  • vaziyetu kullanıcısına yanıt
    Onun cx5.0'ına ben (kafaüstücü) bile heveslenmiştim. İncelemiştik geçende:http://www.kulaklik.web.tr/sennheiser-cx-5-00-muzigin-tarzi/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Şuan Türkiye'de satılmıyor bile Pioneer. Gerçekten o kulaklığın 149 TL olmuş olması heyecan verici ama dolar şu an 6.42 satilsaydi bir 500 TL vardı en az.

Bu arada profil fotoğrafınızı sevdim. Frank Sinatra her gün dinlerim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.