Şimdi Ara

Plastidip Sprey Nedir | Nerede Kullanılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracımın jantları uzun yıllar kullanımdan dolayı çizikler ve oksitlenmelerle dolu. Bu çiziklerin giderimi ve oksitlenmeyi komple kapatmak için iç dış zımpara yapılacak ve üzerinin boyanacağı söylendi . Ve bu işlem için bana 350-400 TL masraf çıkacağı söylendi . ancak ben geçici çözümler arıyorum. Geçici olarak kullanabileceğim en iyi şeyin plastidip sprey olacağını söylediler. Bu sprey parfüm gibi sıkılıp kuruyunca naylon lastik karışımı birşey olup janta yapışıyor ve yaklaşık 1 sene sorunsuz kalıyormuş.

4 Jant kaplaması için 2 kutu spreyin yetebileceğini söylediler. 2 kutusu 100TL .

Danışmak istediğim konu ise bundan sonra ;

bu spreyi en amator birinin bile kolayca yapabileceğini yazmışlar ancak bu işlerden çok anlamadığım için böyle bir işe kalkışmaya çekiniyorum.

+ olarak daha önce kullanan arkadaşlar var mı ? varsa kullanımı nasıl ömrü ne kadar yıkamalardaki tazikli suya dayanabiliyor mu ?

kısaca bilgi verebilirse sevinirim.

• Plasti Dip ürünlerinin Ankara uygulama noktası olarak ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Uygulama sırasında dikkat etmeniz gereken belli başlı kurallar var. Bunlara uyduğunuz taktirde ürünün uygulanması çok kolaydır. İşletmemiz bünyesinde yağtığımız mini onarımların bir kısmında Plasti Dip ürünleri kullanıyoruz. Yaptığımız uygulamalara 1 yıl garanti veriyoruz. Ürünün sağlamlığını kendi facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Kullanıcılar buraya uygulama fotoğrafları ve videolar gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastcare

Plasti Dip ürünlerinin Ankara uygulama noktası olarak ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Uygulama sırasında dikkat etmeniz gereken belli başlı kurallar var. Bunlara uyduğunuz taktirde ürünün uygulanması çok kolaydır. İşletmemiz bünyesinde yağtığımız mini onarımların bir kısmında Plasti Dip ürünleri kullanıyoruz. Yaptığımız uygulamalara 1 yıl garanti veriyoruz. Ürünün sağlamlığını kendi facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Kullanıcılar buraya uygulama fotoğrafları ve videolar gönderiyorlar.

Yardımınız için çok teşekkür ederim . Işi bilen birinin bilgilendirmesi işime çok yarayacaktır :)
  • Rica ederim. Ürün tedariğinde veya uygulama aşamasında yardıma ihtiyacınız olursa her zaman bize ulaşabilirsiniz. Seve seve yardımcı olurum.
  • ben aracıma uyguladım,çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

ben aracıma uyguladım,çok memnunum

Peki kullanımı nasıl acaba . Daha önce böyle bir işle uğraşmadığım için biraz çekiniyorum açıkcası.

Bi tarafa fazla sıkma bi tarafa daha az sıkma gibi konulardan dolayı biraz kararsızım. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeetah

quote:

Peki kullanımı nasıl acaba . Daha önce böyle bir işle uğraşmadığım için biraz çekiniyorum açıkcası.

Bi tarafa fazla sıkma bi tarafa daha az sıkma gibi konulardan dolayı biraz kararsızım. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı

buraya bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_61859661/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

buraya bakabilirsiniz

Teşekkür ederim . Yaptığın uygulama aracına yakışmış farklı bir hava katmış. Agresif bir görüntü sağlamışsın eline sağlık .

Çekindiğim taraf boyama işlemiydi sende onu boyacıya yaptırdığını yazmışsın bende büyük ihtimal öyle yaparım . Spreylerin siparişini daha vermedim . Verip boyadıktan sonra fotoğrafları paylaşacağım inş istediğim gibi olur :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

buraya bakabilirsiniz

Teşekkür ederim . Yaptığın uygulama aracına yakışmış farklı bir hava katmış. Agresif bir görüntü sağlamışsın eline sağlık .

Çekindiğim taraf boyama işlemiydi sende onu boyacıya yaptırdığını yazmışsın bende büyük ihtimal öyle yaparım . Spreylerin siparişini daha vermedim . Verip boyadıktan sonra fotoğrafları paylaşacağım inş istediğim gibi olur :)

teşekkürler.

bilek hareketi çok önemli boya işleminde,o yüzden boyacıya teslim ettim.dediğim gibi boyama bittiği gibi bantları sökmeniz lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

buraya bakabilirsiniz

teşekkürler.

bilek hareketi çok önemli boya işleminde,o yüzden boyacıya teslim ettim.dediğim gibi boyama bittiği gibi bantları sökmeniz lazım

Ben jantları boyayacağım ve internetten izlediğim videolarda kartla lastikle jantları birbirinden ayırmışlardı büyük ihtimal bende öyle yaparım

Plastidip Sprey Nedir | Nerede Kullanılır ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.