Şimdi Ara

Playstation 2 Fat-Slim Hangisini Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, nostalji olması ve sevdiğimden dolayı bir playstation 2 almak istiyorum ancak fat kasa mı slim kasa mı alsam diye biraz düşünüyorum. Kendi araştırmalarımla beraber kıyasladığımda fat kasa daha uzun ömürlü, hdd takabiliyorsun ve soğutması daha iyi diye düşünüyorum. Slim ise daha rahat kırılıyor ve piyasada kırılmış olanları bulmak çok daha kolay. Benim gönlüm biraz fat kasadan yana, ancak çiplisini düzgün olanı iyi fiyata bulmak zor. Sizce hangisini almalıyım? Fat kasa alırken hangi model numarası ve hangi çipli olanından almam daha uygun olur? Cd okuyucunun bozulması ihtimaline karşı hdd takıp oynamak sizce çok uğraştırır mı? kolayca hdd takıp oynayabilir miyim sizce? Çip ve kırdırma işlerinden pek anlamadığım için soruyorum. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

• Hamilton75 kullanıcısına yanıt
    Bende fat kasa var ama kullanmıyorum hatta evde mi onu bile bilmiyorum. Finallerim var bitsin bir bakayım ve evdeyse sana vereyim :).
  • Desicion kullanıcısına yanıt

dostum valla çok teşekkür ederim ne desem bilemedim :) şaşırdım açıkcası, tamamdır senden haber bekliyorum, istersen özelden de bi yerden ulaşabilirsin bana, konuya bakıyorum

• Hamilton75 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.