Şimdi Ara

PlayStation 3 Move ustalarına bir soru!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenlerde Heavy Rain Move Edition satın aldım, oyun sağlam. İki gün sonra da gittim bimekse, PlayStation Move Navigation Controller aldım. Yalnız, bu aletin çalışması için adında algılayıcı bir kameranın olması gerekiyormuş, bilmiyordum

Şimdi; uygun bir fiyata PlayStation Move Eye kamera buldum, fakat sadece bunu alsam, Heavy Rain Move Edition'ı Navigation Controller ile oynayabilir miyim? Yoksa PS Move Motion Controller mı gerekiyor illaki?

• motion controller(yani o lambalı alet) şart... navigation controller opsyonel, onun yerine normal dualshock'u kullanabilirsin...
  • Navigation controller için DS3 ün yarısı diyebiliriz. üzerinde x,o,dpad,sol analog,L1 ve L2 bulunuyor.

Navigation controller'ın yaptığı herşeyi Dualshock3 yapabilir.
    Ancak move destekli oyunlarda sağ elde motion controller olacağından diğer gamepad'i tek elle kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Navigation controller tek elle kullanmak için ideal.

-----------------------

Motion controller ise move oyunlarını oynamak için mecburi edinmek zorunda olduğunuz ışıklı alet. çalışmak için ps eye kameraya ihtiyaç duyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdesign -- 5 Haziran 2011; 19:55:59 >

• ne kadara mal oldu move keyfi:)

ben 180 usd'ye bir ebay satıcısıyla anlaşıp direk paypal ödemesi göndererek ambalajında 2 adet move, 1 adet navigation ve 1 adet kamera aldım, faturaya 90 usd yazdırttım, gümrüğe takılmadan geldi...sıfır fight lights out oyununu da ingiltereden 35 usd ye yolda şu an ...yaklaşık 345 tl bunlar tutuyor

hepsiburada.com dan 12 taksitle 20 tl ye kamera sabitleme ayağı ve killzone3 oynamak için 115 tl ye sharpshooter aldım....

bunlarla beraber yaklaşık 480 tl olmuş, şaka maka sıkı para vermişiz :( ucuza mal etmişmiyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 6 Haziran 2011; 23:01:07 >
  • dostum yanlış yapmışsın...İlk move starter pack alacaktın(içinde kamera falan var) sonra istersen navigation controller alacaktın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

dostum yanlış yapmışsın...İlk move starter pack alacaktın(içinde kamera falan var) sonra istersen navigation controller alacaktın

Evet, biraz öyle oldu =) Ama dediğin pakedi aldım şu an. İçinden dediğin gibi Move Motion Controller ve kamera çıktı. Bileklik askısı ve biri demo olmak üzere iki adet de oyun paketle birlikte geldi. İyi güzel hoş da, Heavy Rain beklediğim gibi çıkmadı yahu. Yani oyuna lafım yok ama, move ile birlikte oynamak konusunda beklentim biraz daha yüksekti açıkçası... =)

Neyse, aldık bitti artık. Oyun tavsiye edecek var mı?
  • sport champions al en iyisi şuan
  • sports championstaki tennis online olsaydi alacaktim bende o oyunu
  • Ben de amazon.de sitesinden sharp shooter move starter pack ve navigation controller aldım toplam 89 euro. Ve 2 günde geldi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.