Şimdi Ara

Playstation3'ün Geleceği? İleriye dönük tahmin. (Yeni oyunlar eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten çok güzel hazırlamışsın, teşekkürler
  • Öncelikle çok güzel hazırlamışsın tebrikler.

Bence PS3'ün yükselişi Uncharted ile olacak.Pek umutlu bakmamışsınız.Fakat oyun,herkesi büyüleyen o E3 2005 Sony Show'undaki videosundan bile daha sağlam bir halde piyasaya çıkıyor.Yani bence PS3'ün yükseliş için ilk startı verecek oyun olacak.

Onun dışında ekstra eklemek istediğim UT3,2008'e sarkması kesin değil.Mark Rein 2007 içinde çıkarmak için uğraştığını dile getirdi.

Bu oyunların yanında Sony'den tek dileğim erteleme olmaması.Özellikle 2008 de çıkacak oyunların bir çoğu konsol sattıracak sağlam oyunlar.
    Ayrıca duyurulacak diğer Sony Classicleride Sony'nin ekmeğine yağ sürer.Mesela God of War 3,Shadow of The colosus,ICO.
  • Rehber niteliğinde bir çalışma hazırlamışsınız teşekkür ederiz.

Oynamak için sabırsızlandığımız oyunlar;LıttleBigPlanet,Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots,Heavy Rain,Gran Turismo 5 Prologue,Killzone 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: Solid_Snake

Ayrıca duyurulacak diğer Sony Classicleride Sony'nin ekmeğine yağ sürer.Mesela God of War 3,Shadow of The colosus,ICO.

zaten ICO ve SOC evreninde geçecek ps3 e özel bir oyun çıkacağı biliniyor bu oyunun yanında gow3 illaki çıkacak zaten ama o 2009 u bulur. yalnız ben gow3 nasıl olur onu hiç bilmiyorum ps2 de bile acayipti.
  • çok güzel bi yazı

bide RE 5 olsaydı
  • Kendim dahil birçok kişi GOW I ve II yi backup olarak oynadık.PS3 de orjinal olucağından satışları ne olur tahmin bile edemiyorum.Ama oyun gerçekten acayip
    quote:

Orjinalden alıntı: itachi84

quote:

Orjinalden alıntı: Solid_Snake

zaten ICO ve SOC evreninde geçecek ps3 e özel bir oyun çıkacağı biliniyor bu oyunun yanında gow3 illaki çıkacak zaten ama o 2009 u bulur. yalnız ben gow3 nasıl olur onu hiç bilmiyorum ps2 de bile acayipti.

• hocam güzel hazırlamıssın tebrikler....ama ben listede final fantasy falan göremedim....final fantasy çıkmadan da playstation a playstation demem ben..ne derim peki dur bir düşüneyim bakayim....
  • bu sayfaya gelecek vadeden oyunları ve resimlerini koymaya devam edilse iyi olurdu. güzel rehber olur herkes için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***Respect***

çok güzel bi yazı

bide RE 5 olsaydı

Re 5 multi oldugu için pek bir etki yapmaz ama eger Ex olsaydı tek basına yeterdi zaten

Chain Limit,Second Season 01 ve Brave Arms baya hosuma gitti güzel oyunlara benziyorlar süpriz yapabilirler ve Ps 3'ün önemli oyunlarından olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 16 Ekim 2007; 4:21:17 >
  • xbox360 konsolu 3 kirmizi veren ve gt serisi hastasi olarak soyluyorum, x360 su an daha iyi, umarim en kisa zamanda gt5 cikar bende ps3 alirim yeter artik.
  • Cidden çok akıcı dille anlatılmış , güzel bir yazı olmuş tebrikler.

Arkadaşların önerileri doğrultusunda yeni oyunlar eklenip çok rahat bir dergide yer alabilir.

1 sene içinde çıkacak oyunların yanında , bu oyunların örnek oluşturacak olmasıda sevindirici bir durum.

2008 için para ayırmaya başlasak bir kenara iyi oalcak sanırım.

En azından ne olacak , her PS3 kullanıcısı kendi secdiği oyun tarzından güzel bir oyuna kavuşabilecek .

Yazı için yeniden tebrikler.
  • pes,jericho cod 4 fln çıkınca ztn ps3 sahipleri rahatlıyacak.exc. değil ama farketmez
  • PS3 için çok iyi grafikli oyunlar gelecektir.Fakat devrimsel nitelikte bir grafik beklemiyorum.Yani çok büyük fark meydana getirecek grafikler beklemek bence mümkün değil.Bunun en büyük nedeni artık konsolların GPU larını Nvidia ve ATI yapıyor.Evet PC ye göre avantajı var.Fakat böyle olması da devrimsel bir yeniliği getirmiyor.Yalnızca gelişen grafikler.Eğer Konsol GPU sunu Sony üretseydi ve piyasada bulunmayan devrimsel bir teknoloji içeriğine sahip olsaydı o zaman PS3 den devrim beklenebilirdi.Ama PC ve Konsolun GPU ları aynı firmalardan çıkınca performans yönüyle avantaj fakat devrimsel yönden büyük bir yenilik getirmeyen bir sonuç ortaya çıkıyor.
  • tebrikler arkadaşım, rehber niteliğinde süper bir yazı hazırlamışsın. PS3 almayı düşünenler için yol gösterici olabilir. benim de 4 gözle beklediğim çoğu oyunu listeye koymuşsun, ve heyecanımı biraz daha arttırmışsın
  • Final Fantasy oyunlarını da ekledim. Ben daha geç çıkacağını sanıyordum Final Fantasy XIII'ün ama 2008 şubat ayında çıkacakmış. :) O yüzden eklememiştim. İnşallah ertelenmez.
  • Uncharted ps3'ün bu yılki gerçek bombası bana göre, ne yalan söyleyeyim lair'in ve heavenly sword'un klasik olmalarını zaten beklemiyordum ancak uncharted büyük ihtimalle mass effect ve bioshock ile game of the year olma yolunda kapışacak.
  • Benim şahsim görüşüm PS3 patlamaya hazır bir bomba, 2008 ile beaber tam "pim çek bomba at"(askerlik yapmış olanlar iyi bilir bu tabiri" misali olacak. Ben 3 aydır PC'mi açmadım desem yeridir.

Herşey çok iyi olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

quote:

Orjinalden alıntı: Melo#15

güzel olmus saol ...
    silent hill 5 de olmalıydı bence...

Xbox360'a çıkacak o. Sadece PS3'e çıkacak oyunları ele aldım.

Öncelikle güzel çalışman için kutlarım. Hem görsel olarak güzel hemde kimseyi rahatsız etmeden konuyu ele alabildiğin için akıllıca.
    Ancak sadece ps3 e çıkacak oyunları ele almak değerlendirme için yeterli olmaz diye düşünüyorum.
    Örnek vereyim, ben xbox yada wii almayı düşünen biri değilim. Benim için soru şu: PS3 alayımmı almayayımmı? Dolayıyla silent hill, resident evil yada diğer oyunların aynı zamanda diğer konsollara çıkacak olması ps3 satın almamda belirleyici rol oynamıyor. Şöyle düşünüyorum, satın almazsam gran turismo, resident evil, silent hill den mahrum kalacağım, o zaman satın almalıyım. Sanırım buna benzer bir durumda olan insan sayısı az değildir. Bu yüzden xbox yada wii yede çıkacak olsa bazı oyunlar ps3 satışında anlamlı bir artışa neden olacaktır.

• Mükemmel hazırlamışsın..

Pek söze gerek yok yukarıdaki oyunlardan sonra..
  • Bendeki Ps3'ün geleceği süs eşyası olarak televizyon altında durmaktan başka işe yaramıyor.Ama 2008'de bu oyunlar eğer ertelenmeler olmazsa çıkarsa bendeki geleceği oyun konsolu olarak değişebilir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.