Şimdi Ara

Playstation3'ün Geleceği? İleriye dönük tahmin. (Yeni oyunlar eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Sfred

Bazı oyunları harcamışsın ama be koray :)

Ratchet and Clank: Tools of Destruction Ps3 alanlar var okuduğum kadarı ile. Ayrıca Uncharted bence efsane bir oyun olacak gibime geliyor :)

Yok harcamadım. Oyun iyi olacak zaten aldığı puanlardan görünüyor. Ama rekabet ve Ps3'ün geleceği açısından çok etkileyici değil. Ama noel zamanında böyle oyunların olması güzel.
  • en çok merak ettiğim AFRIKA grafikler dehşet görünüyor alıp denemekte fayda var...
  • PS3 kırılsın, bir de Dualshock3 gelsin, bu tür oyunllar iyice kopup gitsin işte o zaman PS3 almak mantıklı olr benim için.
  • Ya bu Final Fantasy XIII Versus'daki karakter acaip havali yahu. Ayrica dikkat ettiyseniz gozler tipki FF7'deki
    Vincent gibi.

Neredeyse Sephiroth kadar havali olmus.(Bakin "neredeyse" dedim, "daha havali" demedim. Sephiroth hay-
    ranlari linc etmesin beni simdi)
  • Alıcağım oyunlar ( inşallah =) )

Call of Duty 4: Modern Warfare
    Need for Speed ProStreet
    Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
    Gran Turismo 5
    Grand Theft Auto IV
  • Devil may cry 4 ü bekliyoruz ama işte
  • hocam unreal tourment 3 e ps3 e özel yazmışsın ?
  • Arkadaşlar biri şu LıttleBigPlanet'i açıklasın nedir bu ya herkes çok beğeniyor yani ne olacak bu oyunda ne var da bu kdaar çok bekleniyor inanın anlamadım bakıyorum bebek oyunu resmen.

Bilmiyorum ne var bu oyunda arkadaşlar biri açıklasın valla tartışma için sormuyorum ne varda bu kadar çok bekleniyor ciddi ciddi soruyorum bu soruyu.
  • tamamen yaratıcılık üzerine kurulu
    kendi tarzında neredeyse tek bir oyun
    resimlerine bakmaktansa videolarını izlemeni tavsiye ederim o zaman şok olursun:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Arkadaşlar biri şu LıttleBigPlanet'i açıklasın nedir bu ya herkes çok beğeniyor yani ne olacak bu oyunda ne var da bu kdaar çok bekleniyor inanın anlamadım bakıyorum bebek oyunu resmen.

Bilmiyorum ne var bu oyunda arkadaşlar biri açıklasın valla tartışma için sormuyorum ne varda bu kadar çok bekleniyor ciddi ciddi soruyorum bu soruyu.

video ları izlersen anlarsın bence farkı . Özlelikle yapımcıların bir tanıtımı var .

Bu oyun yeni bir oyun kategorisi yaratıyor . Kesinlikle en çok beklediğim oyun şu anda
  • konsolun önü daha cok açılacağa benziyo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.