Şimdi Ara

'please remove the CD from it's drive and press any key to reboot' NE DEMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım yavaşladığı için windowsu yeniden kurmak istedim, ama önce mavi ekranla karşılaştım. Bunun üzerine fdisk yaptım. Bad sector buldu. Bu aşamayı da geçtim. Format C yapıp win 98 kurmaya başladım. Ama daha ilk aşamada "please remove the CD from it's drive and press any key to reboot" uyarısı verdi ve ilerlemeyi dururdu. İnternette bu konuyla ilgili hiç bilgi yok.

Lütfen yardım.

• dosya sistemin ne ntfs mi fat32 mi?
  • dosya sistemi cevirimi yaparken cd yi cd romdan cıkartıp herhangi bir tusa bas diyo bundan doğal ne varki :))

quote:

Orjinalden alıntı: kaangurcan

Bilgisayarım yavaşladığı için windowsu yeniden kurmak istedim, ama önce mavi ekranla karşılaştım. Bunun üzerine fdisk yaptım. Bad sector buldu. Bu aşamayı da geçtim. Format C yapıp win 98 kurmaya başladım. Ama daha ilk aşamada "please remove the CD from it's drive and press any key to reboot" uyarısı verdi ve ilerlemeyi dururdu. İnternette bu konuyla ilgili hiç bilgi yok.

Lütfen yardım.
  • aynı durum bendede oldu. windowstan lisans aldım cafeme..cd için gerekli dosyaları indirebileceğim bir site verdiler..indirdim cd'ye bastım.. formata başlamadan,daha önyükleme sayfası gelmeden bu yazıyla karşılaştım..biren biri varsa yardım edebilir mi ?
  • Diski cd romdan cikarin ve restart icin bir tusa basin yaziyor...
  • Dostum onu biliyorum bende. Benim derdim cd'yi ''önyükleme sayfasına'' getirmeye çalışıyorm.. pc'yi formatlıycam... normal açmıycam..
  • 98 mi kurmaya calisiyorsun?
  • xp prof. amacım başlangıç cd'si hazırlamaktı...microsoftun verdiği linkten xp'yi indirip cd'ye bastım.. format için taktım.. bu yazıyı gördüm.. ilk kez gördüm ve nedenini arıyorum bro :)
  • kuzuu tabirlerimize dikkat edelim. arkadasim falan konusman ok de bro falan yani samimiyet kendi tanidiklarina yaparsan daha iyi olur.
    xp pro da bu hatayi veriyorsa (ki ilkkez duyuyorum) microsoft tan nasil xp yukledigini anlatir misin? Adamlar destegi kestik diye yaziyor. indirmeye acmislarsa bilemeyecegim. diger turlu xp kurulumunda o hata cikmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

kuzuu tabirlerimize dikkat edelim. arkadasim falan konusman ok de bro falan yani samimiyet kendi tanidiklarina yaparsan daha iyi olur.
    xp pro da bu hatayi veriyorsa (ki ilkkez duyuyorum) microsoft tan nasil xp yukledigini anlatir misin? Adamlar destegi kestik diye yaziyor. indirmeye acmislarsa bilemeyecegim. diger turlu xp kurulumunda o hata cikmaz

Yahu Hiçbirşey Bilmiyorsun Yorum Yapıyorsun!.. Bide Geçmişsin Karşıma Ukelalık Yapıyorsun Ayıp Be Ayıp!.. Ne O Öyle Kuzu Muzu? Yazdığın Yazılara Dikkat Et İstersen?!!..Yazıyı Arkadaşım Yazdı O Cafede Bende Çalışıyorum Sorunu Çözdüm Arkadaş Bana Sormamış Sorunu. Sormadan Konu Açmış.
  • nikin kuzuda ondan kuzu diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: roxbury81

nikin kuzuda ondan kuzu diyo

Nick'im '' kuzuu '' Değil KuzuXx!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.