Şimdi Ara

Powerbank Fırsatları - Yanıyorr Xiaomi 10.000 mah 40,90 TL kargo dahil (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
14
Favori
9.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt ın yaptığını hala kaldıramıyorum ve iadeden başka hiçbir şey yapamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana mediamarkt açılmış yanık kokulu yolladı. Şarj girişinde plastik bile yamulmuştu. Bu kadar ailik de olmaz. Tez defolup giderler inşallah.
  • beyler Xiaomi alıp da orijinal olup olmadığını anlamak istiyorsanız aşağıdaki linki kontrol edin. Bugüne kadar yapılan en kusursuz sahte powerbank'de bile bu sayfadaki birçok özellik yok. özellikle kazıdğınız 20 haneli güvenlik kodu ve usb portunun içindeki mi yazısı çok önemli.
    https://www.techmesto.com/identify-fake-xiaomi-power-bank/

Powerbank Fırsatları - Yanıyorr Xiaomi 10.000 mah 40,90 TL kargo dahil (bitti)

Powerbank Fırsatları - Yanıyorr Xiaomi 10.000 mah 40,90 TL kargo dahil (bitti)

farklı markalara yönelerek macera aramayın. bu alanda en iyisi xiaomi ve bu bütün dünyanın kabul ettiği bir gerçek. fiyatları da abartı değil. ben çekle ve ücretsiz kargoyla 32 liraya 10.000 mah aldım n11'den ve 24 saat sonra elimdeydi ürün. kontrollerini yaptım ve ürün orijinal çıktı.

• Ben de hepsiburadadan xiaomi aldım ama sahte çıktı. Mavi ışıklıydı. Zar zor degistirttim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Ben de hepsiburadadan xiaomi aldım ama sahte çıktı. Mavi ışıklıydı. Zar zor degistirttim.

semers den alsaydınız. hb çok bozdu
  • l3g3nt L kullanıcısına yanıt
    10400luk var g2 yi en az 2.5 kere rahat şarj ediyorum

• Semerste de sıkıntı var. Kardeşimin aldığı 2.kullanımda bozulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Semerste de sıkıntı var. Kardeşimin aldığı 2.kullanımda bozulmuş.

Bende Semer'ten almayı düşünüyordum. Bayağı bir alışveriş yapan ve memnun olan insan da vardı. Sizinki biraz şansızlık olmuş sanki. Satıcı ile irtibata geçtiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy87

quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Semerste de sıkıntı var. Kardeşimin aldığı 2.kullanımda bozulmuş.

Bende Semer'ten almayı düşünüyordum. Bayağı bir alışveriş yapan ve memnun olan insan da vardı. Sizinki biraz şansızlık olmuş sanki. Satıcı ile irtibata geçtiniz mi?

Semersten uzak durun aman aman sakın lmayın. Kulaklık aldım bozuldu kullanıcı hatası dedi sonra tüketici mahkemesine gideyim dedim tekrar aradım zar zor paramı iade etti. Powerbank aldım fatura kayıptı 1 ay bekledim faturayı muhasebeden alacağız dediler. Tekrar aradım kargo ile gönderdim yine kullanıcı hatası derlerse hiç şaşırmam ürünlerde sıkıntı yok ama arıza yapınca çok uğraştırıyorlar değiştirmemek için

• Bence fp ürünü alınırr
  • Xiaomi 10000 Mah için Orjinal ürün satan ve Müşteri memnuniyetine önem veren hangi satıcıyı tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-10400-mah-tasinabilir-sarj-aleti-221637958?rcp_action=rcpProductClicked

Bunun güncel fiyatı 60-70 tl değil mi yarı fiyatı diye çakma mal gelmsin

• quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-10400-mah-tasinabilir-sarj-aleti-221637958?rcp_action=rcpProductClicked

Açıklamalarda muadil ürün yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurokochin

quote:

Bunun güncel fiyatı 60-70 tl değil mi yarı fiyatı diye çakma mal gelmsin

Zaten orjinal ürün değil açıklamada yazmış

• @rush10 @kesbi

Ben de iade yolladım mail geldi iadeyle ilgili fakat hesaba para gelmemiş daha prosedür nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

Xiaomi 10000ligi 40 liraya aldim gecen cumartesi n11den. 2 ay once 150 liralik alisveris yapmistim icinden 11liralik kupon cikmisti 50 lira uzerine. Kontrol ettim orjinal, g2yi 2 defadan fazl sarj ediyor daha ne olsun

xiomi 10400 var bende g2 yi 2 den fazla hiç şarj etmedi :)

Hocam 1 kere kapaliyken taktim %10da actim%100 ettim aktif kullanirken, 2.kez ediyorum suan 75 ve hala 2 isik yaniyor. Kullandigim sureyi de goz onune alirsak suaana kadar %230 falan sarj etti ve 2 isik devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi 10400 almayın. Eski ve daha büyük model. 10000 olanı alın. Daha iyi. Daha küçük.

• Xiaomi 10000 Mah için varmı bildiğiniz fırsat.
  • sahteler çok sakat ya. kısa ömürlü olduğu gibi bataryayıda bitiriyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.