Şimdi Ara

Preamplili Pikap Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önerinizi almadan çönce bir sorum olacak.
    Benim Tchibo'dan alınma bir pikabım var. Dün 0 plak aldım ama bir parçada atlama yapıyor. Acaba plakın baskısından kaynaklanan bir sorun mu vardır yoksa iğne ile ilgili bir durum mu var?
    Zira bu pikap başka çalarlarda atlamayan bazı plaklarda da atlama yaptı ve 0 plak olduğu için iğnesinden şüphelendim.

Herhalükarda sizin önerebileceğiniz preamplili pikap modelleri var mı? Tchibonunki hakkında fikri ve deneyimleri olanınız var mı?

Görüş ve önerilerinizi rica ediyoırum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: charmacomma

Arkadaşlar önerinizi almadan çönce bir sorum olacak.
    Benim Tchibo'dan alınma bir pikabım var. Dün 0 plak aldım ama bir parçada atlama yapıyor. Acaba plakın baskısından kaynaklanan bir sorun mu vardır yoksa iğne ile ilgili bir durum mu var?
    Zira bu pikap başka çalarlarda atlamayan bazı plaklarda da atlama yaptı ve 0 plak olduğu için iğnesinden şüphelendim.

Herhalükarda sizin önerebileceğiniz preamplili pikap modelleri var mı? Tchibonunki hakkında fikri ve deneyimleri olanınız var mı?

Görüş ve önerilerinizi rica ediyoırum. Teşekkürler.

Tchibo, tencere tava, küçük mutfak aletleri satmıyormuydu?
    Analog işinde mi girmiş yahu?

• Bir ustat bana önermişti.

Pikap için Pioneer PL-990 düşünebilirsiniz. Fiyatı uygun. Performansı şaşırtıcı ve kullanımı kolaydır. Ama PL-990 kendinden pikap pre devreli olduğu için Ampli'nin Phonu girişine değil, Aux girişine ya da Cdgirişine falan bağlayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk. Ihtimalle igne ve/veya kol ayari ile alakali. Farkli plaklarda ayni yerdemi farkli yerlerdemi atliyor bakin. Cihazi bilmiyorum ama muhtemel presi cindedir ayri bir pre baglamak mumkun olmayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.