Şimdi Ara

PREMİUMSUZ OYUNA GİRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben bu knight ta yeniyim hesap açtığımda 3gün premium hediye olduğu için direk tek tıklamada giriyodum ama 3 gün geçti premium yok tekrar dene falan bişeyler ingilizce yazyıyo tıklıyorum hep aynı yazı bu oyuna hızlı nasıl girilir premiumsuz ?????

• kardeş deneyeceksin girersin girdin giremezsen yaydın
    bende de yoq dene babam dene nereye kadar bakam
  • sabah 11:30 dan önce girebilirsin ve de 5 kere dene 6.cısında girersin
  • Bu kinght online çok manyakk bi oyunmuş valla az önce start vardı gitti şimdi gene geldi az önce tek denedim xtrap hata yapmamıştı şimdi ise xtrap hata yapıyo bunlarıda az önce geçtim premiumla ilgili bişey yazıyo baglamıyo sonra disconnect from the server yazdı attı oyundan( oyuna daha girmemiştim bile)
  • Pre aalacan kardeş oyuna girmek istiyorsan, gerisi rezillik.
  • oyuna premium alıp gireceğim %100 garanti olsa alırım ama start xtrap hatalarıda var ..
  • bi yol daha söyleyecem : ilk önce gireceğin serverın 3. serverına tıkla baktın girmedi.sonra alt + F4 yap oyuna gir bu seferde 3. servera değil 1 veya 2 ye tıkla oda olmadı Alt + F4 yap aynı işlemi tekrarla (1 veya 2 server) sonra girersiniz bazen oluyo (%60)
  • valla benim bildigim once 3 e girmeye calis ordan dc ye sonra 2 ye tıkla tekte alıomus preli oldugum icin sorunum olmuyo bi dene denemekte fayda var
  • Manes serverindeyim işte ???
  • kanka pre 30 lwl ken alınırmıya
  • PREMIUM alman lazım aksi halde uğraştırır! eğer tek tık gibi bir hataya düşersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.