Şimdi Ara

[PRIEST] Priest Silah ve yapılandırma Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Level 62' de Priest karakter var. Oyunda yeniyim ve oldukça acemiyim.
    Healler ve Aura olması için mutlaka INT ağırlıklı olmalısın dediler, Bende oldum.

> Soru 1: Aşağıdaki Resimlerde görüldüğü gibi Priest War Hammer (+7) Attack ve Light Attack, Görevden gelen Bone Breaker dan daha iyi olmasına rağmen Neden Karakterin Attack'ı 351 den 183 e düşüyor. Bana Saldırıda yarar sağlamadığı için edindiğin Smith Hammer'ı bile elden çıkarmak zorunda kaldım.

> Soru 2: Full STR ağırlıklı bir Priest Healler, en önemlisi Aura olmaz mı ?

Not : Healler ve Aura karakterlerin Attack yapmaya ihtiyacı yoktur diye bilirsiniz fakat Monster Stone görevinde ve Bazen tek başına oynarken saldırı yapmak zorun kalıyorum.

• sana tavsiyem eline kalkan ve sh yada holyanimor alacak kadar str ver. şel yada çitin giyecek kadar int ver gerisini hp ye aban. sh nin atağı yeter sana monster stone için. olmadı biriktirirsin taşları lvl kastıktan sonra girersin. zaten koxp zamanı bp gereksiz. en iyisi al bi +7şel set scorpion shield +5 falan yeter sana lvl kasmak için.
  • al bi hb atak istiyosan hb yi takacağın kadar str kalanı int sonra sanırım chitn +7 falan takarsın 69 da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.