Şimdi Ara

printer problemi, lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

printerim (epson cx6400) yaklasık 1 senedir gayet guzel calısıyodu. malum kartusları cok pahalı oldugundan kartusları doldurtup chipini resetleterek gecinip gidiyodum. yaklasık iki hafta once bir problem cıktı alette.. alet mavi rengi gayet guzel basıyo, sarıyı da.. magentayı(kırmızı gibi) hic basmıyo, siyahı da cok silik ve kesik kesik basıyo. kesik kesikten kastım yazının ortasından beyaz cigiler geciyo, yani atlıyo..
    nozzle check te de sadece maviyi goruyorum. siyah da kesik kesik var ama çok az..

ne oldu bu alete anlayamadım.. kartuşları yaklaşık 3 hafta once resetletmiştim (siyah kartusun 2nci resetiydi, renklilerin ilk). yaklaşık bir hafta boyunca da kullandım aleti gayet guzel yazıyodu.. ben oyle hatırlıyorum en azından. ne olabilir bu aletin sorunu, bir çözüm öneriniz var mı?

yardımlarınızı bekliyorum sevgiler saygılar..

• kartuşu boş vermiş olabilriler bence ya da kartuş kurumuş olabilir. Garantili dolum yazıyosa doldurduğun yerde geri götür bence
  • kartuşun kafa kısmında sorun ar kuruma yapmış olabilir ılık suya bandır bir kaç defa belki açılır birde alkol yada benzeri bir maddeyle temizle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.