Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek sevebiLdiğim oyun 9dragonsdu onuda şimdi windows 7de oynamak sorun :D
  • oyunu oynayamıyorumuyuz? Türk lere kapalımı ?
  • türkiyeye kompLe kapalı :D
  • Arkadaşlar bende oyunu CB de oynayan şanslımı desem şanssızmı desem bilemiyorum.En azından oyunu görebildiğim için şanslıyım.Beklentilerimi fazlasıyla karşılamıştı bazı eksiklikleri vardı fakat şu an onların giderildiğinden eminim.Uzun arayışlar sonra tam aradığım oyunu buldum derken şanssızlıkla tanıştım.Gerçekten çok üzüldüm bu oyunu oynayamadığım için ama gelecek için umudum var bu tarz yasakların kalıcı olacağını düşünmüyorum bir şeyler yapılacaktır ve yapıldığında size yine buradan haber veririm.
  • Arkadaşlar Priston Tale 2 sonunda Türkiyemize açıldı.Herkese hayırlı olsun
  • ben oyundayım şuan
    ama lag var ya :(
  • sonunda hade bakalım setuplar kurula...
  • lag geçmiş
    yeni açılan serverdayım a ile başlayan da

hunter açtım 6 lvl im

bu servera gelin de hepimiz aynı server da olalım :)

server:Awel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 2 Mayıs 2009; 22:26:26 >
  • Oyun WASD ile mi oynanıyor ?
  • wasd ile de kontrol edebiliyorsun mouse ile de

oyun hakkında düzgün bi rehber bulamadım hala :/
  • Arkadaşlar artık PT2 türklere açılmıştır. Hepimize hayırlı uğurlu olsun
  • oyunu kurdum login ekranına gelice id ve sifreyi girip tıklıyorum ama hicbir sey olmuyo, aynı ekranda kalıyorum sadece cıkıs yapabiliyorum.sebebi ve cözümünü bilen var mı acaba?
  • Bende direk giriyor :) Yeni serverdeyim Nickim: ApocaIypse
  • beyler turkey IP ban kalktı :) new serverda buluşmak uzere
  • Oyunu merak ettim. İndirdim . İnceleyecegim . Yukluyorum suan . Bu arada turk player durumu nasıl bi kac kişi var oynayan sanırım ama oyunda bana begenirsem eğer rehberligini isteyecegim durumlar olabilir .
  • oyun grafik bakimindan sıradan bence :) skiller bakimindan youtubeden izledim kadariyla zayif ama öteki yönleriyle iyi gibi.Hani derler ya wowun clonu kopyasi :P ayni wow falan :D ben diyorum ki ayni Shaiya :D
  • Ooo IP ban kalktıysa indiriyorum

ne kadar mail adresim varsa deniyorum hepsiylede kayıtlı diyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 15 Mayıs 2009; 0:12:11 >
  • sabah 9 dan bu yana patch atıor daha yarısına gelemedi 484 tane atıcakmış toplam bu ne yha butun oyunu tekrar indirior sanki bi 3 saat sonraya anca biter heralde
  • saat 3:30-4:00 dan bu yana patch atıyor daha 226/484
  • daha cok beklicen arkadasım :) oyuna girdim ama en az bende 5 bucuk 6 saat boyunca patch attı. grafikler saglam ama beni sıkan mob a saldırırken takılıor falan o konuda kontrol biras sorunlu zaman alısırım sanırım ...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.