Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran kartım asus eah3650 512/10024 128 bit bi ekran kartı amd x2 2.7 kullanıyorum...
    peki oyundan olabilirmi?
  • Bende Geforce 8500 GT var cok rahat oynuyorum bizde bi sorun yksa demekki oyunla bi alakası yok dedigim gibi bi kartını guncelle istersen..
  • mage hoşuma gitmedi archer açtım archer güzelmiş.

bana charlar hakkında bilgi verecek varmı?

mesela cabalda archer çok rahat lvl kasardı ama archerin defansı zayıftı bu yüzden pk sı kötüydü.

hata etmiyim bundada
  • peki arkadaşım ben bu setup ı 17 kasım 2008 de indirmişim bu yüzden olma ihtimali varmı?
  • cabal da olsun bu oyunda olsun hiç bi karakterin birbirinden iyiligi yada kötülügü diye bişiy yoktur. her karakterin farklı bir felsefesi var oynamasını bilene ben Warriror um dur her zaman kafa kafaya mücadele severim. bildigimiz okcumuzda uzaktan vur kac ypar zaten o yuzden atagı yuksek def daha az digerlerine göre.. her karakterin diger class lara göre her zaman bir handikap ı vardır.Hangisinde en iyi oldugunu düşünüyorsan onda takıl..
  • beyler ben lvl 10 oldum ama 10lvl silahı kullanamıyorum bana '' you need to learn trading '' diyor. bana bi yardım edin lütfen
  • ya format attım bilgisayara şimdide ekranla ilgili sorun veriyor

edit : sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 19 Mayıs 2009; 12:01:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DMC_MaNGa

beyler ben lvl 10 oldum ama 10lvl silahı kullanamıyorum bana '' you need to learn trading '' diyor. bana bi yardım edin lütfen

Trade yapmayı öğrenmeye ihtiyacın var diyor ama ne anLama geLdini biLmiyorum oyunu oynamadım için =)
  • quote:

beyler ben lvl 10 oldum ama 10lvl silahı kullanamıyorum bana '' you need to learn trading '' diyor. bana bi yardım edin lütfen

10 lvldeki yeni class ını seçtinmi? onla alakalı olabilir.

Bu arada 9 lv. questi var Slaz kes diyor. Slaz nerede bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 19 Mayıs 2009; 12:17:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

quote:

hayır class seçmedim tüm npcleri gezdim ama herhangi bi class seçme seçenegi çıkmadı. nasıl yapıcam bilen varmı ?
  • trade ile alakası yok :) yapacagın sey Gaon diye b eleman var Professional Bilmem ne diye bi sey i yazıor o adama gidip class görevini alacaksın Fighther sın sen şimdi >> Warrior ( defansif karakteri ) yada Combatant ( atacker ) olacaksın Hepsini yaptın mı git Skill master a o da towndan bir köprü cıkıor böle ordan devam et bulursun. artık ordan passive buff atack skilllerini al . O pasif skillerin arasında da işte kullnacagın silaha göre secenekler var .. Dual , Axe , Two hand , Spear gibi... Olay bundan ibaret (::
  • Arkadaslar Oyunda Türk Clanımızı kurucam ama bosu bosuna kurup hem masraf hemde zaman kaybetmek istemiorum eger katılmak isterseniz ya oyundan yada buradan yazarsanız sevinirim 5-6 kisi bile olsa bir an düsünmem kurarım.. Hatta isim olarakta fikrinizi yazabilirsiniz ortak bi isim koyabiliriz nese bekliyorum arkadaslar ...Clan için turk bayragımızda hazır (;
  • Awel serverinde guild var. Whistlebranch kurmuştu. Ama yabancılar falanda var.
  • Hımm bilmiyordum . Clanın adı neydi ve yabancıların olmasından pek yana degilim ben ama varsa turk clanı gerek yok o zaman kurmama zaten toplasan oyunda cok sayılı turk var (:
  • Arkadaşlar delirecem artık,tam 4. defadır patch %94,%78 felan değişik yerlerde tıkanıyo.bana bi akıl verin neden böyle oluyo.tam 4 günden beri bununla uğraşıyorum ama olmuyo
  • Yettimmm

quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

quote:

PRISTON TALE 2  THE 2nd ENIGMA

quote:

Orjinalden alıntı: redmoon2500

Arkadaşlar delirecem artık,tam 4. defadır patch %94,%78 felan değişik yerlerde tıkanıyo.bana bi akıl verin neden böyle oluyo.tam 4 günden beri bununla uğraşıyorum ama olmuyo

http://files.filefront.com/Sharingtorrent/;13791290;/fileinfo.html

torrent dosyası. torrentle indiriceksin update clientı ( sorunsuz ve hızlıdır seed, seederlara göre değişio tabi genellikle avrupa oyuncuları olduundan elemanlar bizimle aynı saat aralıklarındalar indirme hızı fena diil )

kurman için

Başlat > Çalıştır > regedit
    regedit açılınca hkey_local_machine\software e gidiosun ( regedit i kullanmayı bilgiğini varsayıyorum )

software in içinde Yedang Online ( büyük küçük harf önemli ) adında bi Anahtar yarat. Yedang Online içinde bi anahtar daha yarat ve ismini PristonTale2 yap

Pristontale 2 nin içinde ise Dize ( strinvalue)yarat ve ismini Version yap. çift tıklayarak aç ve değerine 0.0.44 yaz
    Pristontale 2 nin içinde ise Dize ( strinvalue)yarat ve isminiDirectory. çift tıklayarak aç ve değerine oyunun yüklü olduğu komutu yaz. normal yüklemede bu c:\program files\keytoplay\pristontale2 dir.

indirdiğin dosyaları pristontale 2 nin içine yapıştır ve tamadır.

quote:

hayır class seçmedim tüm npcleri gezdim ama herhangi bi class seçme seçenegi çıkmadı. nasıl yapıcam bilen varmı ?

Agin Master ve Craft Master 'ın sağ tarafına doğru gidersen orda Gaon diye bi eleman var Professional Manager . ( surların arasında ) ondan görevi alıp çıkış kapısındaki Guard Arwen e gidiosun oda sana seçimini soracak klass ına göre 2 seçenek uygun olanı seçip 10 mushurom ve 10 lepidos kesip gelicen. Oyunda trading skill die bişi yok işin ilginci sanıyorum yanlış bi okuma hatası var orda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 23 Mayıs 2009; 12:10:39 >

• Kardeş büyüksünnnn Çoooook teşekkürler bilgiler için
  • Ya bu ne biçim bir zulum. Dün bu saatlerde başlattım patchı saat gece 1 felan oldu internet gitti birden hata verdi.Tekrar açtığımda tekrar baştan patch yapıyordu.Ne yapayım şimdi ben bu oyunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YalnızEnes

Ya bu ne biçim bir zulum. Dün bu saatlerde başlattım patchı saat gece 1 felan oldu internet gitti birden hata verdi.Tekrar açtığımda tekrar baştan patch yapıyordu.Ne yapayım şimdi ben bu oyunu.

Patch i malesef bekleyeceksin :(
  • kendi kendini patchlemesinde sorunmu war?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.