Şimdi Ara

PRISTON TALE 2 THE 2nd ENIGMA (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
0
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

304/484

keşke şu setup ı tüm patchler güncel olarak kalsada 5 saat patch atmak zorunda kalmasak. (Daha şuan 5 saat bitene kadar 6-7 olur)
  • arkadaslar öncelikle sa ben yeni basladım oyuna da cok gec iniyo ya benimde update 484 baya cokmus bu oyundan daha gec indi:(
    bide bisi saorcam benim pc p4 2.4 1.5 gb ram 256 fx 5500 nvidia var kaldirimi oyunu yoksa cok kasrmi?
  • önemli not: patch indirdiği için internet haliyle biraz kasıyor. sakın internette bişey yapmak için launcheri kapatmayın benim durumuma düşmek için. patch download sıfırdan başladı
  • gecmiş olsun kardeşim . Oyunda inanılmaz bi item kıtlıgı var level kasması zor para kasması zor pot sakın parayla almayın o da zor :D 10 lvl üstü cıkan hiç bişi npc ye atmayın tezgahta en az 5 k buda sizin alacagınız bi baska iteminizi tamamlıcaktır. 11 level oldum CustoTurk nickim . sevdim oynarım ben bu oyunu (:
  • ya bende girdim oyuna nickim hasansahintr aweldeyim turkler oraya toplanak die bide bisi sorcam ya oyuna girdim cARİ kurdum falan dünyaya girdi birden siyah beyaz oldu car nasıl ddüzelcek bu yardım pls...
  • tekrar girdim düzeldi aynı sorunla karşılasan warsa öyle yapsın
  • off dün gece açtım patch atsın diye update yolunu bulamıyormu sistem yolunu bulamıyor mu ne öyle bi hata vermiş
  • bence pc ye rest at tekrar dene o zaman olur büyük ihtimal
  • arkadaşlar bugün bende indirdim hala patchları kuruyor hangi servera geleyim ? ve karakterimi ne yapmamı önerirsiniz ? ve türklerin altında buluştuğu bir türk klanı var mı ?
  • Arkadaşlar bende indirmeyi düşünüyorum da bu patch sorunu yakıcak başımızı heralde
  • yine aynı hata. sistem belirtilen yolu bulamıyor.

oyunu silip baştan kurayım.

3 kez patch yaptım 3 ündede olmadı. 484 tane patch 3 kez yüklendi

4. ye başlıycam şuan
  • bende hiç öyle birşey olmadı yaklaşık 1,5 saatte bitti patchler belki setupta sorunun vardır..
  • ya c de yer kalmamıştı ben onu d ye atmıştım kes yapıştır yaparak kesin o yüzden oldu.

int. hızı 1mbit benim 1,5 saat te bitmesi imkansız
  • patchlerde peq sorun yaşamadim ama saldirilarin hepsi birbirine benzio :D bide moblar cok cirkin bişiye benzemiolar hele rabbitler umarm begenirsiniz
  • arkadaşlar oyunu kurdum,ardından patch leri yükledim fakat oyuna giremiyorum..hackshild yüklendikten sonra yegdan logolu bir sayfa açılıyor ondan sonra saçma sarı bi resim çıkıyor ve öyle kalıyor bunun hakkında bilgsi olan varsa lütfen cevap yazsın :(((
  • ekran kartın yetersizdir. Yok bnm kartim güzel diyorsan bi güncelle derim ...
  • hangi ırksınız arkadaşlar? morion mu tempskoron mu

awel serverinde açıyorum charı
  • morion aweldeyim indeXxX friende ekleyebilirsinz..
  • şu alt-tab yapınca oyunun aşağıya inmesi çok kötü. düzeltme varmı?

skill ler diğer çoğu oyunlardaki gibi paraylamı açtırılıyor yoksa level atlayıncamı geliyor?
  • ekran kartlarının mutlaka güncel sürücülerini yükleyin arkadaşlar.
    aweldeyim. şimdilik büyücü gibiyim :) lvl 8 nick: sefremina
    patchlerin tamamlanması için gece açık bırakın pc yi. benim patchler sanırım oyunu indirmemden uzun sürdü :)
    herkese iyi kasmalar.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.