Şimdi Ara

Program Yaptırmak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir program yaptırmak istiyorum veya böyle bir program varsa öneri alabilirim. Program çok karmaşık bir şey değil aslında.

Program şöyle olacak: İsim soyisim yazacağım bir alan, ücretlendirme yazacağım bir alan ve süre. Programı başlattığımda süre işlemeye başlayacak ve durdurduğumda ne kadar olduğunu söyleyecek. Bir nevi akınsoft cafeplus gibi bir program ama o kadar karmaşık olmayacak ve ayrı ayrı isimler yazabileceğim ve en sonunda rapor verecek bir program. Daha detay için mesaj atabilirsiniz.

• ücretlendirme nasıll olacak saniye bazlı mı dakika bazlı saat bazlı mı mesela süre başladı 10 dakika geçti kaç lira olacak veya 1 saat 10 dakika geçti kaç lira olacak yani cetvel lazım bu programda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

ücretlendirme nasıll olacak saniye bazlı mı dakika bazlı saat bazlı mı mesela süre başladı 10 dakika geçti kaç lira olacak veya 1 saat 10 dakika geçti kaç lira olacak yani cetvel lazım bu programda

Ücretlendirme dakika bazlı olacak ama kaç lira üzerinden ücretlendirileceğini ben belirleyeceğim
  • Veritabanı olarak ne kullanmayı planlıyorsunuz? İstediğiniz program için örnek görseller hazırlayabilirseniz mesaj atın mümkünse uygun bir ücret karşılığında yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgoistKişi

Veritabanı olarak ne kullanmayı planlıyorsunuz? İstediğiniz program için örnek görseller hazırlayabilirseniz mesaj atın mümkünse uygun bir ücret karşılığında yapabilirim.

mesaj olarak gönderdim
  • şöyle birşey mi örnektir net framework 4.0 lazımdır günümüzde her bilgisayara vardır
    veritabanına bağlama ve rapor kısmını yapmadım
    orası biraz sürer çünkü

saniyede test edebilirsin başlat sonra birkaç saniye geçsin bitir yap ama saniye de oynama olabilir
    s5.dosya.tc
    Hesaplayici.exe dosyas�n� indir - download
    http://s5.dosya.tc/server4/6p84ls/Hesaplayici.exe.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 2 Mayıs 2017; 21:30:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

şöyle birşey mi örnektir net framework 4.0 lazımdır günümüzde her bilgisayara vardır
    veritabanına bağlama ve rapor kısmını yapmadım
    orası biraz sürer çünkü

saniyede test edebilirsin başlat sonra birkaç saniye geçsin bitir yap ama saniye de oynama olabilir
    s5.dosya.tc
    Hesaplayici.exe dosyas�n� indir - download
    http://s5.dosya.tc/server4/6p84ls/Hesaplayici.exe.html

Aynen tam olarak bu

Yalnız bir de isteğim telefon numarası ekleme kısmı ve excell formatına dönüştürme. Bir de buçuklu sayıları yazma şansımız var mı? örneğin 2,5 TL gibi?

• gökşen icoyu silme ismini değiştirme yoksa gümletirsin exceptionu tutmadım kasten benden bir hatıra kalsın
    sistem tepsisine gönderme telefon virgüllü sayı ve excele atma eklendi
    excele atma çok basit csv öyle çok birşey bekleme klasördeki dosyaya bakarsın

veritabanı ilişkisi yok program kapanırsa veriler kaybolur

s5.dosya.tc
    Hesaplayici.rar dosyas�n� indir - download
    http://s5.dosya.tc/server4/eszzze/Hesaplayici.rar.html

• ellerine sağlık, çok iyi olmuş
  • Arkadaşım sen neden alakasız bir konu ile kaç yıllık konuyu hortlatıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 12 Mart 2019; 8:51:1 >
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sosyal deney yapıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.