Şimdi Ara

proteus 6.7 !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese slmlar.arkadaşlar benim sorunum proteusla....proteus 6.7 ile yaklaşık 20 tane trafo deneyi gerçekleştirdim.ama bu versiyonun setup cd si elimde yok ve intenetten indirdiğim 6.7 lerde sorunlar var.deneylerimi 6.2 versiyonu ise açmıyor.daha düşük versiyon olmasından kaynaklandığını düşünüyorum..mümkünse bana güvenilir bir download adresi verirmisiniz ve 6.2 versiyonunun açmaması konusunda fikriniz..herkese saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brc06 -- 20 Nisan 2006; 1:07:35 >

• 6.7 de kaydederken bak bakalım bi, daha düşük bi sürümün açabileceği şekilde kaydedilebiliniyor mu?
    hem forumda 6.7 nin linki var forummda.
  • internettan indirdiğim 6.7 adreslerini zaten forumdan aldım.teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brc06 -- 20 Nisan 2006; 11:59:17 >
  • sberkil arkadsın dediği gibi eger projeleri kaydederken daha düsük sürümlerde calısma olangı ile kaydetmen lazım
    yoksa 6.2 sürümü ile calıstıramazsın

autocad te böyle bişi mümkün oluyor ama proteusta varmı bilmem
  • ya kusura bakmayın ama bu kaydetmeyi nasıl gerçekleştireceğimide söylermisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brc06

ya kusura bakmayın ama bu kaydetmeyi nasıl gerçekleştireceğimide söylermisiniz.

önceden yapmıs olmalıydın bunu sanırım.basta kaydederken yapmadıysan 6.7 sürümü bulman sart
  • tekrar sağolun yani başım dertte...iyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: brc06

tekrar sağolun yani başım dertte...iyi günler

Arkadaşım devrenin daha aşağıki sürümlerde kullanılmasını istiyorsan devreni export section files yapman lazım.Yani uzun olarak anlatmak gerekirse;
    Devreyi çizdin.Devreni sağ tuşla blok içerisine al.Daha sonra file menüsüne gel.Orada Export Section diye bir yer var.Ona tıkla ve sana nereye kaydedeceğini ve ne isimle kaydedeceğini sorar.Sende bu section'a isim ver ve kaydet.Daha sonra bunu diğer sürümlerde de kullanabilirsin..İyi günler..Kolay gelsin..
  • bu detaylı anlatım için teşekkürler protection ..
  • ya arkadasım butun programlar forumlarda biraz arastırıp yazsanıza su msj ları dii ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.