Şimdi Ara

Protherm Lynx Hermetik Kombi (19866kcal/h) 23,1kw termostat nereye bağlanacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
8
Favori
31.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    parametre olmadan servis çalışmayacağını söylüyor. ekransız ama belirli bir parametresi var. ben bi kaç parametre denedim ama yanlış sanırım. termostat moduna sokamadık bir türlü. ilginize teşekkür ederim.
  • shephardfreeman S kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi merak ettim bir şey görmeden nasıl parametre giriyorsun bi paylaş bakalım
  • 1 Nolu(sağ) düğmeyi max konumuna getirin, 2 nolu düğmeyi(sol) ( 2 saniye içinde) OFF konumundan min-maks arasına 3 kere getirin, min-maks arasında bırakın

Parametre menüsüne girildiğinde 2 nolu düğmenin o an bulunduğu pozisyona denk düşen parametreyi ifade eden LED 200 ms aralıkla fasılalı yanar.
    .
    Hangi parametre değeri ayarlanmak isteniyorsa o parametreye 2 nolu düğme kullanılarak gelinir.

oda termostatı için 4 nolu led yanmalı

İlgili parametreye gelindikten sonra parametre içine girilerek ayar değerinin görülebilmesi için RESET tuşuna 1 kere basılıp bırakılır. Parametre değeri sürekli yanarak gösterilir. reset tuşuna tekrar basarak parametreden çıkılır.

İlgili parametre değeri değiştirilmek istenirse, RESET tuşuna 2 sn basılı tutularak parametre içine girilir. 2 nolu düğme kullanılır. Saat yönünde değer artar, saat yönünün tersine değer azalır.oda termostatı için parametre içine girildikten sonra dügme çevrilerek 2 nolu ledin yanmasını saglayın

Parametre değeri kaydedilmek istenirse RESET tuşuna 2 sn basılır.

Tamamen çıkmak için 1 nolu düğmeyi kış konumuna alıp tekrar yaz konumuna getir, hangi konumda (yaz / kış) kullanılmak isteniyorsa o konumda bırak.
    Ekranda hangi konumda ısı talebi var ise o konumdaki sıcaklık değeri belirir.

umarım yapabilrisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliance21 -- 10 Şubat 2016; 10:21:34 >

• takipteyim
  • parametrelere girdiginizde 4 nolu led yanık durumda iken parametre degeri degiştirilmek isteniyorsa reset butonuna 2 saniye basılı tutun ve parametre içine girin içine girdikten sonra ilk ledin yanması lazım o led yanıyorsa oda termostatı devre dışı siz 2 numaralı dügmeyi cevirerek 2 nolu ledin yanmasını saglayın ve reset butonuna uzun basarak parametreyi kaydedin
  • ilk yazdıgım parametre degiştirme sıralamasında biraz düzenleme yaptım umarım daha açıklayıcı olmuştur.Yapması kolay ama anlatması zor :)
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    5 ve 8 .adımlardaki reset butonuna uzun basmanız gerekiyor.tek defa basıldıgında parametre degeri görülmektedir.kaydetmek ve değiştirmek için uzun basılıyor olması gerekmektedir
  • 5.adımda parametre degerini görmek için bir kere basarsanız reset butonuna parametreyi degiştiremezsiniz.sadece parametrenin hangi ayarda oldugunu görebilirsiniz.parametreyi degiştirmek için reset butonuna uzun basın ve gerekli degişikligi yaptıktan sonra 8.adımdaki kaydetmek içinde gene reset butonuna uzun basın
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    PROTHERM Leopard (ledli ekransız) Kombi OT Parametre ayarı.

aliance21 in paylaşımıdır.

1- Petek sıcaklık düğmesini max konumuna getirin,
    2- Musluk ayar düğmesini OFF konumundan min-maks arasına 3 kere getirin, min-maks arasında bırakın ( 2 saniye içinde)
    3- Parametre menüsüne girildiğinde Musluk ayar düğmesinin o an bulunduğu pozisyona denk düşen parametreyi ifade eden LED 200 ms aralıkla fasılalı yanar.
    4- Musluk ayar düğmesi ile fasılalı yanan ledin 4 nolu led olmasını sağlayın.
    5- RESET tuşuna uzun basın
    6- Ot iptal=1. led (ON) ,Ot aktif=2. led (ALEV) sabit yanar.
    7- Musluk ayar düğmesini kullanarak 2. ledin yanmasını sağlayın.
    8- Reset tuşuna uzun basın
    9- Çıkmak için Petek sıcaklık düğmesini kış konumuna alıp tekrar yaz konumuna getir, hangi konumda (yaz / kış) kullanılmak isteniyorsa o konumda bırak.
    10-Ekranda hangi konumda ısı talebi var ise o konumdaki sıcaklık değeri belirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanemmii -- 10 Şubat 2016; 12:34:38 >

• Bence burada sağ-sol düğme derken. Hangi düğmelerin olduğunu da açıklayalım. Benim gibi emin olmayanlar için. Sağ düğme dediğimiz sıcak su ayarı yapılan, sol düğme dediğimiz petek suyu sıcaklık ayarı olan düğmedir.
  • egurkan E kullanıcısına yanıt
    hocam daha önce belirttigim için yazmamıştım bi kaç mesaj yukarda sag dügme 1 nolu petek sıcaklıgı olan.Sol dügmede 2 nolu kullanım suyu sıcaklıgı olan
  • resimde ki gibidir yani.
     Protherm Lynx Hermetik Kombi (19866kcal/h) 23,1kw termostat nereye bağlanacak
    ilk başta ON ledi var.
    1. led bu mu? yoksa yanındaki alev işareti olan led mi 1. led?
    evet 1.led on ledi hocam
    Tamamdır. Uygulama yapınca sonucu paylaşırım. Teşekkürler
    Rica ederim.İnşallah yaparsınız hocam
    Tamam bu iş sayenizde.
    Ben Ankarada, oğlan İstanbulda telefonla parametreyi hallettik.
    Kombi ot kontrollü çalışıyor.
    Teşekkürler emeğiniz için.

Fazlalık yazılanları sildim sayfada. İsterseniz siz de bir temizlik yapın kafa karıştırabilir.
    Hoşçakalın.
    Ben teşekkür ederim gerçekten sevindim yardımcı olabildiğim için.Aslında bir başlık altında tüm kombilerin bu şekilde yapılabilen ayarlarını paylaşşak güzel olur.
  • Akşama inşallah ben de bu işi halledebilmiş olurum. Burdan durumu yazacağım. Bizim termostat cosa sizin oğlanınki de cosa mıydı ?
  • egurkan E kullanıcısına yanıt
    SAN-TEK bizimki.
    Kendi üretimimiz.
    Forumda da bir çok kullanıcı var sağ olsunlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.