Şimdi Ara

proxy Farm yapamiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yapmanin detaylarindan bahseder misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi anladığım kadarıyla rakipten daha üstün durumdaysan kule arkasına geçip yapıyorsun.Rakipte zaten seni kesemeyeceğini düşünüp farm kaçırmıyım bare diyip kule altında farmını yapmaya çalışıyor.Ama ben denediğimde lanedeki rakibim,rakip jungler ve mid gelip bana gangbang yapıyorlar.

Beni de aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Şimdi anladığım kadarıyla rakipten daha üstün durumdaysan kule arkasına geçip yapıyorsun.Rakipte zaten seni kesemeyeceğini düşünüp farm kaçırmıyım bare diyip kule altında farmını yapmaya çalışıyor.Ama ben denediğimde lanedeki rakibim,rakip jungler ve mid gelip bana gangbang yapıyorlar.

Beni de aydınlatırsanız sevinirim.

Türkiye Server RULEZZZZZZ

edit: qnq zaten onlar seni kesiyor. Bir yerden sonra para vermemeye başlıyorsun. Sonra adamlarda bayıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 5 Mayıs 2014; 19:46:39 >

• Bendede aynı sorun var takip

• Olay daha tanky gidecek champion'larla milletin dikkatini üzerine çekmek. Bu sayede birkaç şey elde ediyorsun. Şöyle ki;
    1-)Jungler'ın ve bazen mid laner'ın baskısını kendi üstüne çekip diğer lane'leri rahatlatıyorsun. (Darien mode: on)
    2-)Rakibinin lane'i itememesini sağlıyorsun. Minionları ne kadar hızlı keserse kessin kuleyi tanklayacak minion'ları gelmediği için bir şey yapamıyor.
    3-)Tank bir şeyle yaptığın için sen CS kaçırma derdi olmadan paso farm yaptığından rahat kasıyorsun. Karşındaki adamlar seni öldürüp dursa bile zaten belirli bir yerden sonra yeterince gold vermemeye başlıyorsun.
    4-)İyi ward sistemi kurarsan aynı anda counter jungle da yapabiliyorsun. Hatta ve hatta gelen adamlardan bush'da recall çekerek rahatlıkla kaçabiliyorsun.

Karşı taraf proxy farm yapıyorsa yapılması gerekenler:
    Mejai, Sword of the Occult gibi stack item'ları kasmak, olabildiğince CS alıp çok daha pahalı item'lar almak vb.

• o olay farklı.eğer proxyde olay feeder olup para vermemek.artık bırakyolar seni 2-3 waveide aynı anda kesiyorsun nexusta.ama eğer ben öyle ölmeden yapıcam diyosan dış kule ve orta kule arasında en fazla 1 wave al.öbür türlü çok kötü gank yersin.
  • Trde imkansız bişey. Görünce "aha free kill " diye düşünüp adc bile sizi almaya gelecektir. Westte nexus farm bile yapmak mümkün ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.