Şimdi Ara

PS Store bizlere kapandı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

her zamanki gibi uk hesabımdan store'a girmek isterken "this service is not available in your country/region" uyarısı çıktı. bunun üzerine asya hesabımdan denedim onda da aynı mesaj. ne oluyoruz artık sadece türkiye'de açılması varsayılan store'u mu kullanabileceğiz, çok saçma, uk hesabımda daha kullanmadığım param vardı??

• sağlık olsun
    bi daha böyle olmuştu merak etme düzelir
  • Yok dostum. için rahat olsun
    PSN de bakım var. Bazı hesaplar bu bakımdan etkilendi. Bugün bi ara bitecekmiş bu bakım.
  • Bende şimdi konu açmak üzereydim ilk kez karşılaştım UK'de bu hatayla PS3 Update alameti olabilir perşembe göreceğiz ;) Tamda God of War III exclusive promotion code gelmişti mailime denemeden PSN gitti.
  • Bu uyarıyla 5 oldu sanırım karşılaşmam düzelir Aslında sakat bir uyarı bu ülkeden girişiniz yok diyor 3.15 update geliyor sanırım ondandır.
  • aslında bu uyarı çok eski değil dana önce "bakım var" diyordu şimdilerde "bölgenizde desteklenmiyor" diyor yani türkiye store un açılmasıyla diğer storelara erişimin kapanma ihtimali var...vidzone da olduğu gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 8 Aralık 2009; 20:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayStation3lack

aslında bu uyarı çok eski değil dana önce "bakım var" diyordu şimdilerde "bölgenizde desteklenmiyor" diyor yani türkiye store un açılmasıyla diğer storelara erişimin kapanma ihtimali var...vidzone da olduğu gibi..

eğer US store a bağlantımı kessinler Türkiyeden, Sony yi gider basarım
    Hem Japonya hemde Amerika ofislerini.
    Kaz Hirai'ye de ayağını denk al derim.
  • Bakım olduğunda çıkıyor arkadaşlar sorun yok. Daha öncede oldu.
    Ayrıca Türkiye Store açılsa bile diğer ülkelerin store larına giriş kapatılmaz. Öyle olsaydı US de yaşayanlar Avrupa, Avrupa da yaşayanlarsa Us store' a giremezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedYellow1905

quote:

aslında bu uyarı çok eski değil dana önce "bakım var" diyordu şimdilerde "bölgenizde desteklenmiyor" diyor yani türkiye store un açılmasıyla diğer storelara erişimin kapanma ihtimali var...vidzone da olduğu gibi..

sony neredeyse kullanıcıları hiç denecek kadar az dikkate alan bir kurumdur..tamamen kendi planları ve stratejileri ile yoluna devam edip kimseyi dikkate almayan nadir kurumlardan biridir..bu yüzden seni pek dikkate alacaklarını sanmıyorum...

• bakım sırasında her ülkeden değilde bazı ülkelerden erişimi engelliyorlar sanırım. her ülkeden erişim engellenseydi "bakım var" derdi bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RedYellow1905

quote:

sony neredeyse kullanıcıları hiç denecek kadar az dikkate alan bir kurumdur..tamamen kendi planları ve stratejileri ile yoluna devam edip kimseyi dikkate almayan nadir kurumlardan biridir..bu yüzden seni pek dikkate alacaklarını sanmıyorum...

:)
    Walla hocam, takmazlarsa beni yeminlen giderim ve tüm asansörlerinde gaz çıkarırım.

• bende viyanadan eu psn store a baglanamiyorum , ayni sekilde usa versiyonunada oyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

bende viyanadan eu psn store a baglanamiyorum , ayni sekilde usa versiyonunada oyle...

bence er yada geç bunu yapacaklar, yani hangi ülkedeysen sadece o ülkenin ps store una bağlanılabilecek...
  • Bu arada konusu açılmışken TR PSN den yeni haberler var mı ?
  • Bugün psn hakkında bir mail geldi güvenlikle ilgili bir sayfa dolusu yazı.PSN değişti yeni güvenlik sözleşmesi imzala diyor anladığım kadarıyla.Çoğumuza gelmiştirMaillerinize bakın.İyi ingilizcesi olan çevirip bilgilendirebilrse anlıycaz ne yapmak istediklerini.

Dear PlayStation(R)Network user When you registered for PlayStation(R)Network, you accepted our Terms of Service and User Agreement and our Privacy Policy. The Terms of Service and User Agreement contains important provisions about your activity in PlayStation(R)Network and your purchases from PlayStation(R)Store. The Privacy Policy explains what personal data we collect from you and how we use it. We have recently made some changes to the Terms of Service and User Agreement and Privacy Policy to improve them and to reflect updates to the services available on PlayStation(R)Network. We encourage you to review our updated Terms of Service and User Agreement and Privacy Policy athttp://eu.playstation.com/legal. If you have access to the PlayStation(R)Store, you can also view them via the links at the foot of every page of the PlayStation(R)Store. The revised Terms of Service and User Agreement and Privacy Policy will apply to all future use of PlayStation(R)Network by you and your Sub Accounts. Thank you, PlayStation Network Europe Limited

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkSleep__

Bu arada konusu açılmışken TR PSN den yeni haberler var mı ?

ocak ile mart arası gelecek en son resmi bilgi bu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.