Şimdi Ara

ps2'm oyunları açmıyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben dms4 marka çipli bi ps2 sahibiyim aldığım oyunların sadece bikaç tanesini oynayabiliyorum cdler i güvenilir bi yerden 4x de yazılmış alıorm gözden şüpheliyim cd rom temizleyiciyle gözü temizlemeye çalıştım ama olmadı yani cd dönmedi temizleyebilirsem nasıl temizleyebilirim (youtube a bakdım ama abuk sabuk bişiler çıkdı ve ekran çok küçük farkedilmo) bi de bazı oyunlarda memory card sız devam etmek isto musunuz dio yes diom gidio bazısında please insert ps or ps2 format disc dio tekken 5 vardı çalışıodu artık o da çalışmas oldu lütfen yardım edin bana (gözü değiştirmem zorunlu mu zorunluysa bi göz ne kadardır ?)
    şimdiden çok teşekkürler
    Mod lardan cevabımı alana kadar konuyu silmemelerini rica ediorm ...

• oyunun dvd sini hiç döndürmüormu?
  • DVD dönmüyorsa muhtemelen reset tuşuna basınca dvd nin dönmesini sağlayan mekanik ray yerinden oynamıştır. Lens ile alakası yok ki DVD' nin dönmemesinin.
  • hayır ya oyun dvd leri dönüo sadece cd rom cleaner dönmüo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwex -- 8 Mayıs 2007; 16:49:39 >
  • İlginç bende ki dönüyor, Allahallah...
  • Ben de de aynı Please Insert Cd PS2 hatası veriyor..Daha yeni cip taktırdım.God Of War açıldı ama başka oyun açılmadı .2 oyunda DVD -r bu arada...
    Bilgisi olan varmı ? Çip de mi sorun var acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.