Şimdi Ara

PS3 almak için geç mi kalındı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation'u kısmetse bu yaz alıyorum.Acaba almak için geç mi kaldım diye düşünüyorum.(genellikle bilgisayarda oynadığım için ihtiyaç olarak görmedim yalnız exc oyunları yüzünden bile alınır halde.) Aldıktan 4-5 ay sonra ps4 duyurulursa büyük hayal kırıklığı olur nitekim bunu psp de yaşadım.Bunun için daha önceden görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.Acaba PS3'ün daha ne kadar ömrü vardır :)

• Bence hiçbir zaman geç olmaz. Bende alali 6-7 ay falan oldu... Çok memnunum. Olan ve çıkacak oyunlarla daha çok zaman geçirilir. Üstelik ps4 çıksa bile ps3 e de oyunlar çıkmaya devam eder bayağı bı zaman. Ps4 çıktıktan belli bir süre sonra fiyat yüzünden ancak alınabilir seviyeye gelir. Ps4 çıksa bile oyunlarda zamanla yapılır.

Uzun lafın kısası ps3 and TÜRKÇE oyun forewer...
  • bence ps3 için geç kalınmadı ps3 daha yaygınlaşmadı bile daha çıkacak çok oyunlar var şu anda tüm Dünya i oyun severler ps3 üzeriinde yoğunlaşmış durumda şu anda insanlar daha ps3 e doymadı bile 3D si daha tam olarak kullanılmaya başlanmadı bile hem bence ps4 için en az 3-4 yıl daha var zaten duyurulduktan sonra 1-2 yılı bulur çıkması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ennes55 -- 8 Nisan 2011; 19:33:17 >
  • arkadaşım bende senin gibi düşünüyordum.Son karar boşver dedim.Baktım bi ara haber geldi adamın biri ps3 cafe yi kapatıyormuş makinalar tv ler koltuklar ne varsa satıyor.Gittim görüştüm uygun geldi aldım bi 3.55 60 gb şimdi ikimizde mutluyuz
    xbox'ıma kardeş geldi
    sırf exc oyunlar için bile alınacak bir alet.Aldığım ilk hafta GOW bitirdim zaten.
    Ömür konusunda şöyle anlatayım.Bu aralar çıkan move ve kinect piyasayı biraz sallasada şu aralar durgun.Adamlar oyun geliştiriyorlar.Sırf benim beklediğim Child of Eden.
    Bu aparatlar ile bu konsollar bi ömürleri kadar daha dayanır Bence vakit kaybetme.
    Red Dead Redemption gibi bir oyunu oynamak için düşünmene gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

arkadaşım bende senin gibi düşünüyordum.Son karar boşver dedim.Baktım bi ara haber geldi adamın biri ps3 cafe yi kapatıyormuş makinalar tv ler koltuklar ne varsa satıyor.Gittim görüştüm uygun geldi aldım bi 3.55 60 gb şimdi ikimizde mutluyuz
    xbox'ıma kardeş geldi
    sırf exc oyunlar için bile alınacak bir alet.Aldığım ilk hafta GOW bitirdim zaten.
    Ömür konusunda şöyle anlatayım.Bu aralar çıkan move ve kinect piyasayı biraz sallasada şu aralar durgun.Adamlar oyun geliştiriyorlar.Sırf benim beklediğim Child of Eden.
    Bu aparatlar ile bu konsollar bi ömürleri kadar daha dayanır Bence vakit kaybetme.
    Red Dead Redemption gibi bir oyunu oynamak için düşünmene gerek yok
    bende bu yaz alıyorum bence geç de kalınmadı almak için sabırsızlanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: acerygt

bende bu yaz alıyorum bence geç de kalınmadı almak için sabırsızlanıyorum

Alıntıları Göster
    Bence aksine tam zamanı.Çıkmış olan çok iyi oyunlar var.2011de de çok iyi oyunlar bizleri bekliyor.Ayrıca bazıları Türkçe olarak gelecek.Ps4 içinde endişelenme en erken 2012 sonunda çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

Bence aksine tam zamanı.Çıkmış olan çok iyi oyunlar var.2011de de çok iyi oyunlar bizleri bekliyor.Ayrıca bazıları Türkçe olarak gelecek.Ps4 içinde endişelenme en erken 2012 sonunda çıkar

Alıntıları Göster
    Bence alma çünkü haftaya ps4 çıkıcak

:P:P:P

Al tabiki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bence alma çünkü haftaya ps4 çıkıcak

:P:P:P

Al tabiki :D

Alıntıları Göster
    Tam zamanı God 3,Killzone 3 GT5 Gibi yapımlar var UC3'de yolda sadece bu oyunlar için bile alınır ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

Alıntıları Göster
    gec kalınmıs sayılmaz sımdıye kadar cıkmıs olan exc oyunları bıle oynasan senı uzun sure ıdare eder.şoyle bır durumda var ps4 cıktıgında fıyat olarak burada cok pahalı olacagından hemen almak bıraz zor olabılır yaygınlasması zaman alır ps3 kullananların sayısında bu nedenden dolayı pek azalma olmaz bence gec kalınmıs degıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

gec kalınmıs sayılmaz sımdıye kadar cıkmıs olan exc oyunları bıle oynasan senı uzun sure ıdare eder.şoyle bır durumda var ps4 cıktıgında fıyat olarak burada cok pahalı olacagından hemen almak bıraz zor olabılır yaygınlasması zaman alır ps3 kullananların sayısında bu nedenden dolayı pek azalma olmaz bence gec kalınmıs degıl

Alıntıları Göster
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler.Yaz aylarını bekleyelim o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Alıntıları Göster
    Geç diye birşey yok. Hala PS2 alanlar var. Dolu hit oyunu olan konsol her zaman alıcı bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: myze

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben şahsen ps4'ü bekliyorum, bir pc fanı olmama rağmen

Ama 2 sene sonra öss'ye girecek olmam, evde full hd televizyona sahip olmama gibi etmenler yüzünden şimdi bir tane ps3 almıyorum.Yoksa bende isterim Red Dead Redemption, Uncharted, Gow, Heavy Rain, LA Noire(çıkınca) gibi oyunları oynamayı

• quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

Ama 2 sene sonra öss'ye girecek olmam, evde full hd televizyona sahip olmama gibi etmenler yüzünden şimdi bir tane ps3 almıyorum.Yoksa bende isterim Red Dead Redemption, Uncharted, Gow, Heavy Rain, LA Noire(çıkınca) gibi oyunları oynamayı

daha cok beklersin bence al ps4 da cok var

• quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

quote:

Alıntıları Göster
    10 kere sormaktan bikmadiniz. Ps4 yok, hele size hic yok. Beyler Kz3 alacam gecmi kaldim? Beyler headset alacam gecmi kaldim? Beyler Genji alacam gecmi kaldim? Ne diyelim beyin bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

10 kere sormaktan bikmadiniz. Ps4 yok, hele size hic yok. Beyler Kz3 alacam gecmi kaldim? Beyler headset alacam gecmi kaldim? Beyler Genji alacam gecmi kaldim? Ne diyelim beyin bedava.

Alıntıları Göster
    Hiçbirşey için geç değil alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

Alıntıları Göster
    http://insaathaberleri.net/haber/11958-bilgisayar-dunyasi-ps4-cephesinde-son-durum.html

PlayStation 4, firmaya yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre 2015 sonunda aramızda olacak. Aynı tarihe kadar Xbox 720 (ya da hangi isim tercih edilirse) ve Wii 2 gibi konsollar da piyasaya çıkabilir. Yani Sony'nin işi hiç de kolay olmayacak.

http://teknoloji.milliyet.com.tr/playstation-4-soku-/yeniurunler/haberdetayarsiv/21.02.2011/1355277/default.htm

aystation 3'ün artık eskidiğini düşünenlere ve nasıl olsa yakında dördüncüsü çıkar diye Playstation 3 satın almayanlara kötü bir haberimiz var, Sony'nin yakın zaman planlarında ünlü konsolun dördüncüsü yok. Sony Computer Entertainment CEO'su Kazuo Hirai'nin PC Watch ile yaptığı röportaja göre, şirketin amacı Playstation 3'ü daha da geliştirmek.

"Her yıl yeni özellikler ortaya çıkartıyoruz. Bu yüzden yeni bir PS4 ya da adına ne derseniz, gelecek nesil konsol planlamıyoruz" diyen Hirai, Playstation 3'ün şu an tam performansında olmadığını da söylüyor. Sony Computer Entertainment CEO'su ayrıca Playsation 3'ün 10 yıllık bir yaşam sürecinin olmasını umuyor. Konsolun 2006'da çıktığını göz önüne alırsak önümüzde 5 yıllık bir zaman dilimi var demek oluyor.

-----------------------

Sony nin değişmeyen kuralı konsolları yaklaşık 10 yıllık peryodlarla çıkarıyor. PS4 için daha uzun zaman var. GT5, KILLZONE gibi PS3 exclusive oyunlarındaki grafiği sunabilecek hiç bir oyun pc si yok. Bana bir tane GT5 in asfaltını gösteren pc gösterin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

http://insaathaberleri.net/haber/11958-bilgisayar-dunyasi-ps4-cephesinde-son-durum.html

PlayStation 4, firmaya yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre 2015 sonunda aramızda olacak. Aynı tarihe kadar Xbox 720 (ya da hangi isim tercih edilirse) ve Wii 2 gibi konsollar da piyasaya çıkabilir. Yani Sony'nin işi hiç de kolay olmayacak.

http://teknoloji.milliyet.com.tr/playstation-4-soku-/yeniurunler/haberdetayarsiv/21.02.2011/1355277/default.htm

aystation 3'ün artık eskidiğini düşünenlere ve nasıl olsa yakında dördüncüsü çıkar diye Playstation 3 satın almayanlara kötü bir haberimiz var, Sony'nin yakın zaman planlarında ünlü konsolun dördüncüsü yok. Sony Computer Entertainment CEO'su Kazuo Hirai'nin PC Watch ile yaptığı röportaja göre, şirketin amacı Playstation 3'ü daha da geliştirmek.

"Her yıl yeni özellikler ortaya çıkartıyoruz. Bu yüzden yeni bir PS4 ya da adına ne derseniz, gelecek nesil konsol planlamıyoruz" diyen Hirai, Playstation 3'ün şu an tam performansında olmadığını da söylüyor. Sony Computer Entertainment CEO'su ayrıca Playsation 3'ün 10 yıllık bir yaşam sürecinin olmasını umuyor. Konsolun 2006'da çıktığını göz önüne alırsak önümüzde 5 yıllık bir zaman dilimi var demek oluyor.

-----------------------

Sony nin değişmeyen kuralı konsolları yaklaşık 10 yıllık peryodlarla çıkarıyor. PS4 için daha uzun zaman var. GT5, KILLZONE gibi PS3 exclusive oyunlarındaki grafiği sunabilecek hiç bir oyun pc si yok. Bana bir tane GT5 in asfaltını gösteren pc gösterin.

Alıntıları Göster
    rahat ol 2015 ten once gelmıcek

• quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

quote:

Alıntıları Göster
    bende yeni pc'den ps3'e geçtim kardeş ve yıllardır oyun için pc'ye verdiğim paraya ps3'ü her kullandığımda acıyorum ps3'te oynadığım oyunun zevkini pc'de hiç yaşamadım geç kalınmış falan değil arkadaşlarında dediği gibi tam zamanı ps3 ülkemizde 2007-2008 yıllarında yavaş yavaş görünmeye başlamıştı ve şuanda bile yaygınlaşmış değil ps3 çok gelişmiş bir cihaz sony bundan iyisini yapması için daha çok zaman var cihazı tam kapasite kullanabilen oyun hala yok ve daha yeni cihazın hakkını veren oyunlar çıktı ve çıkacak sony ps3'ün ömrünü 10 yıl olarak belirtmişti o yüzden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyelim

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ilk çıktığı aylarda 2007 de 40gb lık olanı almıştım 15 gun oncede 320 gb slim aldım ps3 almak için hiç bir zaman geç değildir 2014 e kadarda çıkmaz çıksa bile ps4 e guzel oyun yapmaları enaz 2014 2015 i bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

ilk çıktığı aylarda 2007 de 40gb lık olanı almıştım 15 gun oncede 320 gb slim aldım ps3 almak için hiç bir zaman geç değildir 2014 e kadarda çıkmaz çıksa bile ps4 e guzel oyun yapmaları enaz 2014 2015 i bulur

Alıntıları Göster
    bu tarz cok konu acılıyor nedense sunu iyi bilelim fifa 11 cıktı veya god of war 3 veya crysis 2

simdi crysis3 veya fifa 12 cıkacak dıye bu oyunları alıp single ve özellikle Online oynamamanın bir sorgusu olabılırmı? o cıkacak almayayım ,, e oynama ozaman..

donanimhaber en yardımsever forumlardan bırıdır hemen her konuda cevap yazılır bu konu 100kere acıldı 20kerede daha acılsa yıne cevap yazılır ama beklemenın sonu yoktur o dedıgın ancak Sony yetkılısı cıkar derki: mesela 2014de PS4 cıkarmayı planlıyoruz der bizde 2013 5. ayındayızdır ozamn almaz beklersın ancak ucu acık muamma olan konularda beklemek sadece gereksızlıktır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.