Şimdi Ara

PS3 PC TV Üçlüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. Benim sistem özellikleri aşağıdaki gibi olan bir masaüstü bilgisayarım var. Intel Core i7 CPU 870 , 6 GB RAM AMD Radeon HD 6750 ekran kartı ve 1 TB HDD.

Birde (modelini bilmiyorum) Arçelik HD Ready TV'm var.

Ben bilgisayarı satıp PS3 almak istiyorum. Sorularım şunlar.
    1) TV PS3 ile yeterli görüntü verir mi ?
    2) Yeni nesil konsollar çıkacak acaba acele etmesem mi (Almama değer mi) ? (Ve yeni nesil konsollar ne zaman çıkar. İnternette 2013'ün son çeyreği gibi söylentiler var). (Extra Slim PS3 Gamescomda Tanıtılabilir gibi haberlerde var)
    3) Bilgisayarımı alalı 1.5 yıl oldu ve ben bu bilgisayarı kaça satabilirim?
    4) PS3 aldığımda internette rahatça dolaşıp film video izleyebilir miyim ?
    5) Ve PS3 için nasıl bir internet bağlantısı gerekir ?

Lütfen kafamın içi bu düşünceler nedeniyle arı kovanı gibi vız vız. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommx -- 17 Temmuz 2012; 19:20:23 >

• 1)Tv yeterli olabilir
    2)Yeni nesil konsollara 1.5-2 sene var zaten ilk çıktığı gibi pek kimse alamaz o fiyatlardan.
    3)Bilmiyorum
    4)İnternette dolaşabilceğini sanmıyorum ps3te.Ama film izlersin cdsini takıp
    5)Ps3 için normal internet bağlantısı yeter bilgisayarınla aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommx

İyi forumlar. Benim sistem özellikleri aşağıdaki gibi olan bir masaüstü bilgisayarım var. Intel Core i7 CPU 870 , 6 GB RAM AMD Radeon HD 6750 ekran kartı ve 1 TB HDD.

2) Yeni nesil konsollar çıkacak acaba acele etmesem mi (Almama değer mi) ? (Ve yeni nesil konsollar ne zaman çıkar. İnternette 2013'ün son çeyreği gibi söylentiler var). (Extra Slim PS3 Gamescomda Tanıtılabilir gibi haberlerde var)

Lütfen kafamın içi bu düşünceler nedeniyle arı kovanı gibi vız vız. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

1)Bence verir yeterlidir hd ready.
    2)Bence çok doğru değil gibi ben sony'den falan okumuştum 1 sene önce falan ps4 en erken 2015 sonu gibi deniyordu.Ama ayrıca onun fiyatının düşmesi için bir 2 sen beklemek lazım.Extra slimi ilk defa duyuyorum fakat o ne öyle yere düşşe yerle bir olur.Bu slim gayet iyi.
    3)Bilgisayalrar hakkında fazla bilgim yok fakat 2000-2500 falan tutar belkide daha az tam bilemicem.
    4)Evet yapabilirsin.Ama tabi pc kadar performans beklemeden.Pc nette çok daha iyi ps3'ten.
    5)İster kablosuz ister kablolu.Ama eğer modeminle ps3'ünü aynı yere koyacaksan tabikide kablolu derim internet kopmaz sorunsuz daha rahat indirme yaparsın.Ve de demişsin video falan o zaman sana kablolu takmak daha çok isine yar
    ar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Temmuz 2012; 19:29:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rockboy222

quote:

İyi forumlar. Benim sistem özellikleri aşağıdaki gibi olan bir masaüstü bilgisayarım var. Intel Core i7 CPU 870 , 6 GB RAM AMD Radeon HD 6750 ekran kartı ve 1 TB HDD.

1)Bence verir yeterlidir hd ready.
    2)Bence çok doğru değil gibi ben sony'den falan okumuştum 1 sene önce falan ps4 en erken 2015 sonu gibi deniyordu.Ama ayrıca onun fiyatının düşmesi için bir 2 sen beklemek lazım.Extra slimi ilk defa duyuyorum fakat o ne öyle yere düşşe yerle bir olur.Bu slim gayet iyi.
    3)Bilgisayalrar hakkında fazla bilgim yok fakat 2000-2500 falan tutar belkide daha az tam bilemicem.
    4)Evet yapabilirsin.Ama tabi pc kadar performans beklemeden.Pc nette çok daha iyi ps3'ten.
    5)İster kablosuz ister kablolu.Ama eğer modeminle ps3'ünü aynı yere koyacaksan tabikide kablolu derim internet kopmaz sorunsuz daha rahat indirme yaparsın.Ve de demişsin video falan o zaman sana kablolu takmak daha çok isine yar
    ar.

quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

1)Tv yeterli olabilir
    2)Yeni nesil konsollara 1.5-2 sene var zaten ilk çıktığı gibi pek kimse alamaz o fiyatlardan.
    3)Bilmiyorum
    4)İnternette dolaşabilceğini sanmıyorum ps3te.Ama film izlersin cdsini takıp
    5)Ps3 için normal internet bağlantısı yeter bilgisayarınla aynı

Yardımlarınız için teşekkürler fakat en önemli noktayı atlamışım. :) Sizce bu noktada pc'yi satıp PS3 almaya değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommx -- 17 Temmuz 2012; 23:31:58 >

• şimdi tek tek cevaplayayım.

1)tv idare eder durumda ama hd readyler çok iyi değildir onu da belirteyim ama hiç yoktan iyidir.
    2)herkes 2013ün sonlarına çıkar diyor ama kesin değil tabiki ve çıkarsa bile neredeyse 1.5 yıl var 1.5 yılda ne oyunları oynar insan
    3)biligsayarını kendin mi topladın bilmiyorum ama herşeyini bilmeden sadece işlemci ve ekran kartına göre yorum yapmak saçma olur.
    4)hiç öyle ps3 tarayıcısını çok iyi bekleme bir video açıyorsun kasıyor yani pc den vazgeçmek olmaz iyi kötü bir pc olmalı.
    5)en 2 mbps olsunderim tabi fazla hız göz çıkarmaz

sonuç olarak benim önerilerim olacak, sendeki bilgisayar şu an ki çoğu oyunu zaten oynatıyordur eğer diyorsan ki ben ps3 için özel çıkan oyunları oynamak istiyorum o zaman sana al derim ama pc yi satmak mantıksız elindekini satıp bin liralık birşey alırsan ileride o eski pc de hd video bile izleyemez olursun kendim yaşadığım için biliyorum elindekini satma derim para biriktir öyle al bence, bir süre sonra zaten tüm pcler eskiyor yükseltmeler yapmak gerekiyor, ps3 alma demiyorum onun zevki bambaşka ama elindeki pc'yi satman mantıklı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

şimdi tek tek cevaplayayım.

1)tv idare eder durumda ama hd readyler çok iyi değildir onu da belirteyim ama hiç yoktan iyidir.
    2)herkes 2013ün sonlarına çıkar diyor ama kesin değil tabiki ve çıkarsa bile neredeyse 1.5 yıl var 1.5 yılda ne oyunları oynar insan
    3)biligsayarını kendin mi topladın bilmiyorum ama herşeyini bilmeden sadece işlemci ve ekran kartına göre yorum yapmak saçma olur.
    4)hiç öyle ps3 tarayıcısını çok iyi bekleme bir video açıyorsun kasıyor yani pc den vazgeçmek olmaz iyi kötü bir pc olmalı.
    5)en 2 mbps olsunderim tabi fazla hız göz çıkarmaz

sonuç olarak benim önerilerim olacak, sendeki bilgisayar şu an ki çoğu oyunu zaten oynatıyordur eğer diyorsan ki ben ps3 için özel çıkan oyunları oynamak istiyorum o zaman sana al derim ama pc yi satmak mantıksız elindekini satıp bin liralık birşey alırsan ileride o eski pc de hd video bile izleyemez olursun kendim yaşadığım için biliyorum elindekini satma derim para biriktir öyle al bence, bir süre sonra zaten tüm pcler eskiyor yükseltmeler yapmak gerekiyor, ps3 alma demiyorum onun zevki bambaşka ama elindeki pc'yi satman mantıklı olmaz.

Benim pc'yi satmak isteme nedenim PS3 aldığımda PS3'ten başka internete girip çıkmak için bir de netbook'umun olması.ü
    Birde eğer TV gerçekten idare edebilecek bir görüntü vermeyecekse ben almayayım PS3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommx -- 18 Temmuz 2012; 15:25:38 >

• Başka yorum yok mu ?
  • quote:

1)TV bana göre Full hd olmalı ama şimdilik yeterli.
    2)Yeni nesil 2014 ün ilk çeyreğinden önce çıkmaz.Çıksa bile uzun süre ps3 e destek verilir kaldıki ps3 te oynaman gereken onlarca oyun var.
    3)2.el bölümünde cevap alabilirsin.Sanırım hazır pc o işlemci ile ekran kartından belli oluyor.
    4)PS3 te web browser işini unut.Çok net.
    5)En az 2mbit yeterlidir.Bi kaç ayar gerekir aldıktan sonra yardımcı oluruz.

Eğer ps3 almak için pcsiz kalacaksan alma bence senin yapman gereken eğer satacaksan ille desktop işlerini halledecek bir pc alıp sonra ps3 e yönelmek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.