Şimdi Ara

PS3 VE TURKCELL 3G MODEM SORU????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    evimde ttnet kullanıyorum. onu iptal ettirip 3g turkcell modem almayı planlıyorum. online oynamak istediğimde bu modemi usb girişinden takıp oynayabilirmiyim.
    bu şekilde kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum..

• öyle yanlız modemi usb den bağlayarak ps3 te olmuyor sanırım onun birde wifi standı var onunla bir oluyor yada benim yaptığım gibi bilgisayar+modem (ben modem olarak cep tel kullanıyorum)+ps3 bağlantısı yapıp bağlanabilirsin
  • PS3'e 3G modem takarak açamıyorsun.PC'den ancak olabilir sanırım.Wireless adaptörü lazım galiba.
  • ilginiz sagolun arkadaşlar..
    bana tam açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.
  • bak benim uyguladığım yöntem şöyle kısaca anlatayım.3g li(benim n73 var) bir telefonun varsa turkcell hattından istediğin pakete üye oluyorsun daha sonra telefonunu modem olarak bilgisayarına tanıtıyorsun bilgisayardan internete bağlanıyorsun buraya kadar olan kısmı hallettikten bir ethernet kablo ile bilgisayar ps3 arasına bağlantı çekiyorsun daha sonra tanıtığım modemi diğer ağ bağlantısında ki cihazlarla paylaş seçeneğini aktif hale getiriyorsun sonnra bilgisayar üzerinden nete bağlanınca ps3 üzerinden net ayarlarında kablolu olanı seçip hepsi otomatik olarak ayarlıyorsun ve tarama yapıyorsun ondan sonrada keyfine bakıyorsun böylece modem wifi stand parasıda cebine kalıyor.gerçi telefonumun desteklediği hız(460.8kbsn) az biraz ama kz2 online denedim yarım saat kadar sorunsuz çalıştı.
  • 3g ve wi-fi destekli bir telefonun var ise, ve 3g bağlantını wi-fi ye aktarabiliyorsan(tethering deniyor adına)(yani telefonunu kablosuz access point olarak davrandırıp), ps3 de senin bu kalbosuz yayınını görecektir. Böylece ps3'ün sorunsuz internet bağlantısı olur(3g hızında).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehaluk -- 26 Temmuz 2010; 15:47:25 >
  • bende dizüstü bilgisayar var ve sadece 3g modem alıcam. yani telefon yok..
    bu şekilde nasıl bağlanabilirim..
  • anlattım ya işte hocam ya gidip basıcan parayı 3g modem alıcan bilgisayarına takıp bilgisayarı ps3 e bağlıyıp yukarıda anlattığımın aynısını uygulayıcan yada 3g modemin yanında biraz daha paraya kıyıp 3g wifi stand alıcan modemini buna bağlayıp ps3 le wifi bağlantısıyla bağlanıcan hepsi bu daha teknik detayı istiyorsan eğer hangi yöntemi seçicene bir karar ver ve biraz araştır yapılamıyacak kadar zor birşey değil ama gene kafanda soruların varsa git en yakın turkcelle modemler hakkında bilgi al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.