Şimdi Ara

ps3te update başa sarıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ps3ü başlattığım zaman sistem güncelleştirmeye başlanıyor fakat %25te uzunca bir süre bekledikten sonra birden 100%e tamamlayıp kapanıyor ps3.. yeniden başlattığımızda yine 25%e kadar doluyor ve yine kapanıyor..ne yapmam gerekiyor ?

• dostum ben daha yazılımı yenilemedimde son update ile gelen yenilikler nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tege

dostum ben daha yazılımı yenilemedimde son update ile gelen yenilikler nedir acaba

hiç bişey(yanlış anlama sony ye ban)
  • yani kendi başıma şuanda hiçbirşey yapamaz mıyım ? illa ki bi servise mi götürmeliyim
  • hayır eski versiyondaysan bi psdowngrade alıp eski versiyona indirip sonra yeniden yükseltebilirsin
  • psdowngrade dediğin ne oluyor ? satın mı alacağım bunu
    bununla beraber ps3 e herhangi bir zarar gelmez di mi ?
    hack falan yapılmaz ve online oyun oynayabilirim değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangfb -- 29 Aralık 2010; 13:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangfb

psdowngrade dediğin ne oluyor ? satın mı alacağım bunu
    bununla beraber ps3 e herhangi bir zarar gelmez di mi ?
    hack falan yapılmaz ve online oyun oynayabilirim değil mi

aslında bu bir hack ama yaralı bi hack diyebiliriz
  • dostum eğer hiç çare bulzamazsan ps3 deki savelerin vs den vazgeçebilirsen şöyle yapıcaksın
    ps3 ün hdd sini çıkar pc ye bağla ps donanım olarak hdd yi görecektir fakat bilgisayarımdan baktığında görünmeyecektir sırasıyla Başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi/disk yönetimi buraya geldiğinde otomatik olarak hdd bilgileri görünür ileri ileri diyerek git hızlı biçimlendirmeyi seç hdd yi formatlayacak sonrasında pc den sök tekrar ps3 e tak ps3 te farklı bi ekran görüceksin 5 sn start ve select yuşuna basılı tutacaksın ps3 tekrar formatlayacak hdd yi sonrasında senden direk update isticek

daha önceden indirmiş olduğun updateyi yeniden indir emin olmak için
    fat32 formatındaki flashdiskine
    PS3/UPDATE klasörlerini aç .pup dosyasını update klasörüne kopyala
  • Kardeş önce update dosyasını pc ile indir ve flash diske at daha sonra ps3 Recevory Menü modunda aç orada update dosyasını kur oradan yap %100 düzelir
    Update dosyasını atacağın yer
     ps3te update başa sarıyor

Buradan 6. sıradakini seç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 29 Aralık 2010; 15:26:24 >

• Bu işin HDD ile yakından uzaktan alakası bile yok versiyon bilgileri HDD ye yüklenmiyor. Addidas ın dediği olay Pc de dos tan işlem yapmak gibi işe yarabilir.
  • Bu arada bunu yapmadan önce 2. video daki yerden rebuild database yazanı seç merak etme dosyaların silinmez burada PS3 bozuk sodyaları buluyor ve düzeltiyor eğer bu işine yaramazsa üstteki mesajda dediğimi yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Bu işin HDD ile yakından uzaktan alakası bile yok versiyon bilgileri HDD ye yüklenmiyor. Addidas ın dediği olay Pc de dos tan işlem yapmak gibi işe yarabilir.

Kardeş versiyon dosyalarının bir kısmı hdd üzerine atılıyor biliyorum ben ama net bir bilgim yok
  • addidas arkadaşım yarın bu dediklerini yapacağım.çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.