Şimdi Ara

PS4 alıcam, detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS4 almayı planlıyorum artık. öncelikle ps3üm sarı ışıktan gitmişti slimini aldım, bu şekilde bir sorun olan varmı? duydunuz mu hic herhangi problem? yoksa biraz beklemeli miyim? yeni nesil futbol oyunlarını oynamak istiyorum

alcak olursam dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Almanya dayım

TŞK..

• http://www.hizlial.com/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/10337929
    al burdan kafan rahat olsun yeni nesil oyunlar bomba bibi geliyor.Şimdiden hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

http://www.hizlial.com/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/10337929
    al burdan kafan rahat olsun yeni nesil oyunlar bomba bibi geliyor.Şimdiden hayırlısı olsun.

bu son çıkan dünya kupalı kutular varmış bunların diğerlerinden bir artısı veya fiyat farkı varmı

son seri olmalımı yani cihaz ilk çıkanlar sarı ışık gibi sorunlar mı söz konusu

• quote:

http://www.hizlial.com/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu/10337929

kardeş bende konu açtım bi bakarsan seviniriim yardım lütfen
  • Eros God kullanıcısına yanıt
    linktekı urun o dunya kupalı logosu olanlardan yani en son üretilen seri
  • quote:

linktekı urun o dunya kupalı logosu olanlardan yani en son üretilen seri

anladım da bunun bi avantajı varmı ilk çıkanlara göre onu düşünüyorum
  • Eros God kullanıcısına yanıt
    İlk çıkan serilerdeki hataların düzeltilmiş olanı bu seriler mavı ışık hatası ben hiç duymadım yeni serilerde.Bide ds4 ün kalite seviyesi artmış diye okumuştum bir yerde
  • quote:

İlk çıkan serilerdeki hataların düzeltilmiş olanı bu seriler mavı ışık hatası ben hiç duymadım yeni serilerde.Bide ds4 ün kalite seviyesi artmış diye okumuştum bir yerde

anladım teşekkürler kardeş sağol
  • Abi git garantili al için rahat olur iki yıl boyunca ztn bozuk çıkması 100 de 1 gibi bşy bnce artık bekleme oyunlarda yavaş yavaş geliyor ps 4 ün ne kadar kaliteli olduğunu infamous da görebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero07

Abi git garantili al için rahat olur iki yıl boyunca ztn bozuk çıkması 100 de 1 gibi bşy bnce artık bekleme oyunlarda yavaş yavaş geliyor ps 4 ün ne kadar kaliteli olduğunu infamous da görebilirsin

nasıl yani? bu linkteki üründe garanti yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eros God

quote:

Orijinalden alıntı: ero07

Abi git garantili al için rahat olur iki yıl boyunca ztn bozuk çıkması 100 de 1 gibi bşy bnce artık bekleme oyunlarda yavaş yavaş geliyor ps 4 ün ne kadar kaliteli olduğunu infamous da görebilirsin

nasıl yani? bu linkteki üründe garanti yok mu

Ya vardır da kime götürcen onubi bozulursa yok nerden aldın faturası nerde biz bunlara bakmıyoz sürekli bahane buluyolar başıma geldi mağazadan alırsan bozulduğu zmn faturayla götürürsün mağazaya hallolur

• haklısın aslında
  • Sony garantili ürün bu. Bozulursa yenisini verir sony. Muhattab bulamama gibi bir sorun yaşamassın sonuçta euraisa garantili.
  • İlk mesajdaki arkadaşın verdiği linkteki ürünü kaçırma almayı düşünüyorsan,SONY garantili.Bozulma gibi bir durum zaten yok sayılır ama olsa bile anında değişim yaparsın.
  • Kafanın rahat olmasını istiyorsan Eurasia garantili al
  • Garantili al teknosadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayCoskun

Kafanın rahat olmasını istiyorsan Eurasia garantili al

bu uygun fiyata ps4le beraber adidas deodorant falan yolladıkları paketler var yeni. onlar Eurasia garantili değilmi yani
  • Bende migrostan almayi düşünüyorum 1190 tl internetten almayi dusundm ama muhattap bulamam karsimda diye korktum sonucta teknolojik bi urun bozulursa kime goturcem en azindan bi muhattap bulabilirsin karsinda avm.lerden yada yakinindan bi bayiden aldiginda yanlisim varsa duzeltin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.