Şimdi Ara

Psikoloji öneri 6k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıralama 5864 arkadaşlar. Özel mi devlet mi, akreditasyon edilmiş olması ne derece mühim, yurt ve burs imkanları, akademik kadrosu vs. bunun gibi kriterlere bakarak neler önerirsiniz? Şu altısını bir sıraya sokup tercih yapacağım sanırım: Özyeğin-Yeditepe-İstanbul Şehir-Bahçeşehir-İstanbul-Hacettepe. Diğer önerilere de açığım.

• Hacettepe psikoloji iyi diye duymuştum.
  • Hacettepe Psikoloji alanında en iyi okullardan. Onu ve istanbulu ilk 2'ye yaz derim özyeğini yazabilirsin arkalarına. Akredite olması açısından bilgiyide ekle derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manuel Neuer -- 21 Temmuz 2017; 11:17:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bogazici felsefe + psikoloji cap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    Bilgi tutmuyor hocam yoksa ODTÜ falan da yazacağım. Bu arada akredite olmuş gözükmüyor Bilgi siz nereden gördünüz bunu?
    Hocam devletler daha garanti geliyor insana gerçekten ama eğitimleri İngilizce değil o sıkıntı. Buna rağmen devletleri öne mi yazmalıyım? İngilizce psikolojide çok önemli diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOMN386

Bogazici felsefe + psikoloji cap

Hocam felsefenin iş durumu sıkıntılı, yoksa Koç felsefe de olabilir aslında.
  • BilalDoğan0 kullanıcısına yanıt
    yok hocam felsefe olsun diye demedim psikoloji çap diye dedim şu geldi aklıma

https://forum.donanimhaber.com/tiptan-baska-bir-sey-yazacaklar-iki-kere-dusunun--127736831#127736831
  • BilalDoğan0 kullanıcısına yanıt
    https://www.psikolog.org.tr/?Detail=746 Burada yazar hocam.

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- ODTÜ Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans Programı

- Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü İngilizce Lisans Programı

- İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü

- Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümü

- Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü

İngilizce önemli fakat çok büyük bi avantaj mı orası soru işareti. Ben %30 okuyorum bi nanesini göremedim. 6 ders alıyorsam 4 'ü ingilizce derslerdi. Ama öyle çok çok bi artısını yaşamadım aksine zorluyor. Sadece literatür tararken çok işe yarıyor. ingilizceyi mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmadan öncede halledebilirsin

• Bilgi oluyorsa bilgi olmuyorsa, bahçeşehir. sonra istanbul. Şehiri ve diğerlerini salla. Haccettepe. Bu arada senin sıralama için kötü görüneiblir ama Arel inanılmaz atak yaptı 2 senede en 5-6 üniversite içine girer.

İstanbul üniversitesi bence balon. iyi bir okula gidiyorum dyie gitme ama TR'de psikoloji çok kötü. Ben kötü bir üniversitede okuyorum hep kendim çabalıyorum bir şeyler için. Yani seninde nereye gidersen git öyle olacak ama tabi çabalarına bilgi üniversitesi gibi üniversiteler kolaylık sağlarlar.
  • ingilizce okumak bence çok önemli türkçe kaynaklar bir süre sonra yetmeyebiliyor bilgi ve bahçeşehir gayet iyi okullar hacettepe türkçe ama bence en iyi programlardan biri. oluyorsa bilgiye gitmeni tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.