Şimdi Ara

PSN US UPDATE DIRT VE NCAA DEMOLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demolar düştü bile asılıyorum ncaa ve dirt

saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

demolar düştü bile asılıyorum ncaa ve dirt

saolasın
    ASILMAYIN fazla DIRT alacagim ilk oyun bakalim nasilmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: patriotzero

ASILMAYIN fazla DIRT alacagim ilk oyun bakalim nasilmis

Alıntıları Göster
    beyler bende UK hesabı var US hesabı nasıl açabilirim ? yani iki tane hesap açabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nitrogliserin

beyler bende UK hesabı var US hesabı nasıl açabilirim ? yani iki tane hesap açabiliyormuyuz?

Alıntıları Göster
    3 tanede acarsin, US UK JPN ugras ac adres kismina hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yaz noktalama isareti kullanma
  • quote:

3 tanede acarsin, US UK JPN ugras ac adres kismina hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yaz noktalama isareti kullanma

Alıntıları Göster
    ok hallettim posta kodunu doğru vermek gerekiyor onuda hallettim bekle beni US PSN :D
  • quote:

ok hallettim posta kodunu doğru vermek gerekiyor onuda hallettim bekle beni US PSN :D

Alıntıları Göster
    POSTA kodu 5 haneli olacak salladinmi oluyor.
  • quote:

POSTA kodu 5 haneli olacak salladinmi oluyor.

Alıntıları Göster
    6gblık liste yaptım yahu :D

cmr %40da 4mbit saolsun
  • quote:

6gblık liste yaptım yahu :D

cmr %40da 4mbit saolsun

Alıntıları Göster
    Abi cok kötüsün varya beni ekle patriotzero
  • quote:

Abi cok kötüsün varya beni ekle patriotzero

Alıntıları Göster
    Evet beyler oyun hmeencicik geldi 130 kb ile cektım herhalde zaten 550 mb mı ne...

Neyse ,360 ımda da deli gibi oynadığım için hemen farkları yazayım

Oyunu önce ayırt edemedim anti alasing olsun grafik olsun bana aynı geldi

pürüzsüz kırsıksız pırıl pırıl ,deli gibi akıcı bir oyun(kaç fps bilmiyorum ama akıcı çok 1 kere bile düşmedi oyun hız olarak

sanki arabalar daha detaylı Hasar alıyor gibi geldi bana,onun dışında yazıcak bişey bulamıyorum bu oyun çok güzel bir notu haketmiş

SÜPER.....

amerikan futbolunuda çekiyom görelim ea2008 ıcın neler yapmışşş

• quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

Evet beyler oyun hmeencicik geldi 130 kb ile cektım herhalde zaten 550 mb mı ne...

Neyse ,360 ımda da deli gibi oynadığım için hemen farkları yazayım

Oyunu önce ayırt edemedim anti alasing olsun grafik olsun bana aynı geldi

pürüzsüz kırsıksız pırıl pırıl ,deli gibi akıcı bir oyun(kaç fps bilmiyorum ama akıcı çok 1 kere bile düşmedi oyun hız olarak

sanki arabalar daha detaylı Hasar alıyor gibi geldi bana,onun dışında yazıcak bişey bulamıyorum bu oyun çok güzel bir notu haketmiş

SÜPER.....

amerikan futbolunuda çekiyom görelim ea2008 ıcın neler yapmışşş

Alıntıları Göster
    demoyu bitirdim
    bu demoyu ikinci bitirişim çünkü demo PC ve x360 demosuyla aynı

oyun 720p 60fps AA açık
    PC de bitirmiştim bu oyunu Ps3 versiyonunun grafik olarak aman aman bir artısını görmedim. tabi pcde bu oyunu Aa sız kısık detaylı 20-30fpsde oynadığım günlere acıdım

neyse kontroller biraz daha iyileştirilmiş gibi ama hala arcade'in allahı bir oyun
    araç modellemeleri daha iyi ve bariz bir şekilde göze çarpan şey hasar modellemesi
    aracın hasar alması ve hasar efektleri gerçekten çok daha iyi olmuş

onun dışında bildiğiniz dirt

• quote:

demoyu bitirdim
    bu demoyu ikinci bitirişim çünkü demo PC ve x360 demosuyla aynı

oyun 720p 60fps AA açık
    PC de bitirmiştim bu oyunu Ps3 versiyonunun grafik olarak aman aman bir artısını görmedim. tabi pcde bu oyunu Aa sız kısık detaylı 20-30fpsde oynadığım günlere acıdım

neyse kontroller biraz daha iyileştirilmiş gibi ama hala arcade'in allahı bir oyun
    araç modellemeleri daha iyi ve bariz bir şekilde göze çarpan şey hasar modellemesi
    aracın hasar alması ve hasar efektleri gerçekten çok daha iyi olmuş

onun dışında bildiğiniz dirt

Alıntıları Göster
    Grafik 10 Ses 7 HASAR 10 kontrol 4 ziplamalarda kameranin sallanmasi berbat kontroller kötü yazik olmus guzelim oyuna yazik GENEL 7/10 7 HASAR hatrina veriyorum, Son Sözüm ALAN Yüzde yüz pisman olur cunku DEMODA iyi kontroller olmaliki alabilelim.. ALINMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patriotzero -- 17 Ağustos 2007; 6:13:08 >

• quote:

Grafik 10 Ses 7 HASAR 10 kontrol 4 ziplamalarda kameranin sallanmasi berbat kontroller kötü yazik olmus guzelim oyuna yazik GENEL 7/10 7 HASAR hatrina veriyorum, Son Sözüm ALAN Yüzde yüz pisman olur cunku DEMODA iyi kontroller olmaliki alabilelim.. ALINMAZ

Alıntıları Göster
    Umarım DIRT G25 desteklidir ?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: patriotzero

Ama grafikler 10 numara dimi...Ah bide controllerini WRC gibi yapabilseler.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Ama grafikler 10 numara dimi...Ah bide controllerini WRC gibi yapabilseler.

Alıntıları Göster
    EEEEEE peki NCAA nasil arkadaslar...

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

EEEEEE peki NCAA nasil arkadaslar...

Alıntıları Göster
    Titreşimde olsaydı çok güzel olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Titreşimde olsaydı çok güzel olurdu..

Alıntıları Göster
    DİRT Demo içeriği nasıl? Hangi araçla yarışılıyor.

Bu arada Telekom sağolsun eğer eski hız olsaydı saatlerce beklemek zorunda kalırdık.Şimdi 1 mb hız ile 1.5 saat içinde 553 mb lık demoyu indirmek mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış1

DİRT Demo içeriği nasıl? Hangi araçla yarışılıyor.

Bu arada Telekom sağolsun eğer eski hız olsaydı saatlerce beklemek zorunda kalırdık.Şimdi 1 mb hız ile 1.5 saat içinde 553 mb lık demoyu indirmek mümkün.

Alıntıları Göster
    demoda bi citroen bi subaru bide bi buggy var hani motorstormda olanlardan
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Kişiden kişiye değişir tabi , puanlama ve kontrol..

• quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

quote:

Pek degismez cunku GT ve CM faniyim yaris oyunlarinda iyiyim hemde baya Hayatimda boyle dandik kontroller gormedim ben, arabani yönlendirirken arabanin ön tarafi arka tarafina göre daha seri hareket ediyor yani dengesizlik var, bide ustune kameranin sallanmasi girdiginde dadindan yinmez oluyo Araba toprak yolda giderken drift yapmiyor asfaltta gider gibi gidiyor. Birde frene bastigimda aniden duruyor esneme payi yok soylenenler dogruymus, kötüymüs, Hasardada bisey dikkatimi cekti Farlar kirilmiyor arabanin ön tarafini dagitiyorum farlar aynen kaliyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.