Şimdi Ara

PSYCHİC-DOOM OYNAYANLAR GELİNN !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
10.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • millet geliyorum nickim undone olur kesinlikle kasarsanız çok sevinirim herkes cok övdüğü için geliyorum
  • agalar oyun dc verip duruyo ne olacaka anlamadim
  • slam beyler ben oyunu indirdim açarken dio ki sistem dosyası bulunamadı bunu bilen lütfen yazsın
  • bu serverde herkese ban aq guardi kesion pk olunca paso boş muhabbet
  • DeepNot PitBuLLBK Ugurlama Herzman Yardım Ederim...Yterkı Item Istemeyın
  • Daha çok server 16 da oynuyorum 230 reslik MG var adı
    NIKE44
  • NIKE44 vay nabıpon ben 3kdan birisi sen beni tanımıon ama ben seni çok iyi tanıom munzur un ark. sın dimi :D bende 3kdanım sen tanımıopn ama ben senin eziqlik dönemini bilirim oyunu ben sana öğrettim bc biletini bana yaptrıodun haa bide bnm oyuna gelince :

KemalTan2

Bilirsiniz bi ara dünya 2.siydim sonra ban yedim (Elektrici die bi ... tanırsınız cafeye geliodu bi ara sonra bıraktı gelmeyi ondan sonrada oyunu banlattı oyun benm değildi ama cafe sahibiyle oynuyoduk %30 bn kastım onu :D)sonra o ..... dövdük (Cafe sahibinden gizli yoksa o da bizi...di ) Dövdükten 1 hafta sonbra oyun açıldı ondan sonra ne itemler vardı hepside gitti o kadar emek boşa gitti dedik ondna sonrada oynamadık

Ve Kötü Son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FéaR -- 7 Kasım 2007; 20:51:25 >

• arkadaşlar biri 97d patch upload etsinde bende gircem servera
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_seven

arkadaşlar biri 97d patch upload etsinde bende gircem servera

sen bu serveri 2 ay oyna 20 res anca olursun

ama server onceden guzeldi simdi bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: FéaR

NIKE44 vay nabıpon ben 3kdan birisi sen beni tanımıon ama ben seni çok iyi tanıom munzur un ark. sın dimi :D bende 3kdanım sen tanımıopn ama ben senin eziqlik dönemini bilirim oyunu ben sana öğrettim bc biletini bana yaptrıodun haa bide bnm oyuna gelince :

KemalTan2

Bilirsiniz bi ara dünya 2.siydim sonra ban yedim (Elektrici die bi ... tanırsınız cafeye geliodu bi ara sonra bıraktı gelmeyi ondan sonrada oyunu banlattı oyun benm değildi ama cafe sahibiyle oynuyoduk %30 bn kastım onu :D)sonra o ..... dövdük (Cafe sahibinden gizli yoksa o da bizi...di ) Dövdükten 1 hafta sonbra oyun açıldı ondan sonra ne itemler vardı hepside gitti o kadar emek boşa gitti dedik ondna sonrada oynamadık

Ve Kötü Son

SENİ TANIYAMADIM ISMINI SOYLEYEBILIR MISIN?

• quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Enigm@

We De Artık OynanMİyO Her Yer Trade Hack Olmuş Yeni Yeni Programlar Çıkmış ADAM TRADE ATIP SEN İTEMİ GÖSTERİORSUN SONRA SEN TRADE ÇIKINCA GÖSTERDİĞİN BÜTÜN İMTELERİN GİDİOO benimde 2 +15 Mok+ +15 Dewil Wings Gitti:(

o Söledigin Sey Mupie Die Dandik Bi Program Bizde Kullanıyoruz hala adamların itemleri alıyoduk sora pesimizden geliyodu yazıq diyip geri veriyoduk eglenip zaman geciriyoduk güzel oluyodu

• quote:

Orjinalden alıntı: _KuB4RM4N_

quote:

Orjinalden alıntı: dj_seven

arkadaşlar biri 97d patch upload etsinde bende gircem servera

sen bu serveri 2 ay oyna 20 res anca olursun

ama server onceden guzeldi simdi bilmem

kubarman benle iddaya girme 124reslik sm benim vardı banlayınca bıraktım.dupe yaptım için

• en zor mu oyunu bu olmalı?
  • ARKDASLAR BEN @Zehir45@ (murat) yaklasık serverın %90 ı tanır bende onları tanırım bu forumda cok yalan atmak ısteyen adamalar var dııkkatlı olalım ıtem ve kasma konusunda ugrasmayın zaten ben kastırıyom ıstersenız ekleyın yardımcı olurum aqualord_45@hotmail.com hadı kolay gele
    [font="Times New Roman"
    Orjinalden alıntı:
  • BEN TAZMANİA_GM eskı gm yim yalan atmayın arkdaslar bıze verilen komut trade hack suclaması geldiği anda banlayın dediler ben sadece 17 kıseye ban attım kusura bakamyın ama hakketiler neyse yaa gecti zaten
  • OLmuş ßitmişin Davası oLmaz.Tartışmaya Gerek ßiLe Yok.
  • oynamıyosanız şifrenizi bana pm ile gönderirmisiniz
  • arkadaşlar ne yazdınızı okumadım oyun şu satte kapalı site kapalı ben poalt nickim bu bakın 4 kişiyiz cok adam caldik cok adam caldirdik eger bu saydıgım sa sorunlarınız bekletmeden basburun 1.adamlarım çalınıyor 2.oyunda cok trade hack var 3. boş yere kesiliyoruz arkadaşlar uzun zamandır yoktum oyunda sahalara geri donduk beklerim ben ser 15 deyim
  • tazmania KARAKUS var bidinmi koray manisadayken cok oynamışınız bıraktı o muyu ben o kadar dedim ona bırakma die dinlien kim bak eger msn si var sa sende soylersen sevinirim cok silahları gitti korayın bana tazmani gm yle cok oynadık dedii
  • Tek Konu Uzerinden Devam Edelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_5408888/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.