Şimdi Ara

PUG 307 SW ( nasıl bir alet) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • - Arkadaşlar son zamanlarda gerek görünümü gerekse kullanışlığıyla dikkatimi çeken piyasada nadir gördüğüm bu araç hakkında aranızda düşünceleri olan, kullanan arkadaşlar fikir ve tavsiyelerini paylaşabilirler mi ?

• Yazlıkta komşumuzda vardı genelde Sörfleri vs.. taşıyorduk yazın çok kullanışlı ve cam tavanlı ise çok ferah bir araba.

1.6 110hp benzinli otomatikti o gidişi normal bir aile için fazlasıyla yeterli biraz fazla yakıyordu tam hatırlamıyorum ama tıkırtı sesleri oldukça fazlaydı. Ayrıca motor sesi dışardan dizel gibi geliyordu onuda anlamamıştık.
  • Bildiğim kadarı ile 1.6 sını kullananlar performans açısından pek memnun değiller, 2.0 olanlar tercih sebebi olabilir.
  • Doğrudur tahmin edebiliyorum kasa ağır.
  • Kasa ağır olmasına rağmen hb versiyonundan 2 metre daha kısa durabiliyor 39 metre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orginal_kartal

Bildiğim kadarı ile 1.6 sını kullananlar performans açısından pek memnun değiller, 2.0 olanlar tercih sebebi olabilir.

2.0 motorun da vergisi ve yakıtı cep yakar işte onuda düşünmek lazım.
  • bende 1.6 hb var.
    şehir içi yakıt tüketimim aşağıdaki gibi.

son 2835 km'nin ortalama hızı 32km/h
    ortalama yakıt tüketimi ise 100km de 7.9lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 27 Aralık 2010; 1:11:14 >
  • Kartaldan sonra bu araç pamuk gibi gelir herhalde bana, tıkırtı olsa bile pek önemsemem zamanla onlarada bir çözüm bulunur elbet.
  • 307 bence 308 den de güzel bir araba. Ancak SW alacaksanız mutlaka cam tavanlı modelini alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

307 bence 308 den de güzel bir araba. Ancak SW alacaksanız mutlaka cam tavanlı modelini alın derim.

Kesinlikle cam tavanlı daha hoş farklı bir havası var, dikat ettim bu araçtaki işçilik kalitesi iyi kalitede, yol tutuşuda eminim iyidir.
  • kim ne derse desin 307 güzel arabadır, özellikle makyajlı kasa dizel olanları tavsiye ederim,
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 27 Aralık 2010; 1:11:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.