Şimdi Ara

Puma style modeli ve onu alabilmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Araba alıp satımı alsat meselesine ciddi tedbir şart kısa ve orta vadede araç alıp satımına aradaki farka doğrudan vergi yürütülmeli.

Satıcıda +Vergi derse ki o kadarına da katlanacak kadar gözü dönmüş alıcı yoktur herhalde...

• Skoda Scala modeline yönelmenizi tavsiye ederim.

Sıfır araç alımı için fiyatları birbirine çok yakın olduğundan dolayı Puma'yı da Scala modelini de bayide çok titiz bir incelemeden geçirdim.

Scala mantığa çok daha hitap eden bir otomobil hele ki cam tavan, afs full led far, hayalet ekran gibi donanımlarla alabilirseniz keyifli bir otomobil olmaya büyük aday.

• tüketicisiyle, aracısıyla, düzenleyicisyile iktisat laboratuvarı gibi ülke.

• Puma yazısını görünce ayakkabı diye geldim :D

• Scala ya bakmadım ancak muhtemelen onun da bagaja bizim ikiz arabası olmaz.
    Bayiiyi aradım dedim ki
    Sizde araç yok ancak galerilerin önünde 2 şer üçer var. 2. El sitesinde 200 e yakın var yüzde 90 ı sıfır.
    Cevap: biz onu bilemeyiz gelen müşteriye araç satmama lüksümüz yok onlar da gelip müşteri gibi alıyorlar.
    Dedim ki müsteri gibi alıyorlar ama galerilerinde bayii gibi satıyorlar. Be sizin de bundan bilginiz olmuyor .. kardeşim siz komisyoncu durumuna düşüyorsunuz...galeriler de bayii oluyor.. bir markanın acentası bayii midir yoksa galeri mi...bize tanınan rapor hakkını nasıl kullanıcaz? Vatandaşa hiç mi hareket şansı kalmasın? Böyle bir durumda bile fırsatçılık ayıp değil mi? Ayrıca karaborsacılık suç olmaktan çıktı da bizim mi haberimiz yok?........
    Cevap: siz de sıraya girip alabilirsiniz....bak bak bak...tabi araç sınırlı millet araç peşinde koşuyor ya..öttür borunu...tabi sinirler bende alt üst...
    Hiçbir şey umurlarında değil gayet rahat... ama bu devran da döner...
    Galericiyi aradım dedim ki madem araçlar sıfır bende rapor var alabilir miyim?
    Cevap: onu bayiiden alcaksınız.. bu siteden galerici falan aramayın..hadi iyi günler...
    Dedim bayiilerde araç mı bırak mışsınız.. bizim gibi insanlar için bari bıraksaydınız 3-5... ayıp.değil mi..zaten limitimiz sınırlı alternatifimiz yok...bilmem kaç ay sonraki listeler bile kapanmış...biz nasıl yarışacaz sizle?
    Cevap: öyle işte....
    Sinir kat sayım temelli tavan.... benim için resmen mesele haline geldi taktım artık bir kez...
    Bir kanala ve gazetesine yazdım...
    Sıra Cimer de...200 tane sadece puma ilanı var.. bazı ilanlarda 2- tane araç var...artı önümüzdeki ay kapattıkları...
    Girsinler incelesinler bu araçları nasıl kimin üzerinden alıp aynı anda mekanlarında nasıl 0 km olarak satışa sunuyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Hyundai Kona alınabilir onun yerine

Bagaj sıkıntı hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.