Şimdi Ara

Puma style modeli ve onu alabilmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üşenmedim Türkiyenin tüm il ve bayiilarini aradım. Abartmıyorum hepsini...Puma style paketi hem bayiilerde hem de hem de yıl sonuna kadar ki gelecek listelerin hepsi tükenmiş.. hepsinden de tükendi entersan bir şekilde gelecek listeler bile opsiyonlandıı cevabını aldıktan sonra daha yollarda bile doğru dürüst görmeye başlamadığımız aracın bir ikinci el araç satış sitesinde onlarcasının hem de 0 km satışının olduğunu gördüm ve çok şaşırdım. Galeriden almak istedim ancak raporlu olarak alacağımdan bu mümkün olamıyor. Bir de fiyat limiti olunca zaten alabileceğimiz araç alternatifi yokken ve hal böyleyken piyasanın durumunu fırsata çeviren vatandaşıa sunulmuş imkana ket vuran esnafa mı kızalım buna müsaade eden bayiiye mi çalışanına mı bilemedim.. Vatandaşa ayıp oluyor yazık oluyor

buna devletin mi çözüm bulmalı firma mı ama bir çözüm getirilmeli.

Ilk defa sıfır araç alıcam limit belli zaten raporda ama daha gemiye binmeyen banttan bile belki çıkmamış araçlar satılmış.

Tesadüfe bakın ki sadece bir ikinci el sitesinde bile 180 küsur aracın hepsi sıfır.

Sıfır satan galerinin birini aradim dedim ki madem sıfır satıyorsunuz ben raporlu alıcam ötv destekli nasıl yapıcaz?

Dedi ki onu bayiiden alacaksınız. Dilimin ucuna kadar geldi ulan bayiilerde araç mı bırakmışsınız. Daha banttaki araca bile çökülmüş.

Devlet vatandaşa bir hak vermiş ama birilerinden fırsat bulabilirsen kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı paraya 2. el ecosport stline alsana hocam.Gidip boş paket araca bineceğine 2. elde ecosport stline az kmli konfor paketli bo ses sistemli süper araçlar var ki tam fiyat performans aracı.Bende 2018 model stline var 12 binde daha çift renk sunroof,konfor paketi ses sistemi felan hepsi var çok dolu araç sıkıntısız biniyorum aynı fiyata gidipte boş paket almayın bence zaten araçta yok bayilerde hemen kapıyorlar siz şimdi kapora verseniz araç gelene kadar üst vergi dilimine girer 290 a çıkar fiyatı.

• Ben bindim gezdim biraz . Kesinlikle o parayı etmez. Motor zayıf iç mekan dar. Uzunyola gitmez . Sadece dış tasarımı güzel . Bence o paraya C segmenti HB bir araç alanız daha mutlu olursunuz .

• Bagajı ve tipi çok hoşuma gitmişti de.. dediğim gibi ben yapılan işleme sinir oldum.

• Pumada puma olmus çok tatli harbiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de bana 155 e gelecekti o paralara ikinci el sıfıra yakın düzgün araba bulmam imkansız

• bizim millet yam yam gibi. deprem bile olsa fırsata çevirme derdinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Zıkkımın dibini bekletsinler. Ülkenin heryerinden leş gibi irin ve iltahap akiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araba işi de torpile döndü. bayide tanıdık varsa işini görebiliyorsun. böyle memleketin ben taa..

• 1000 lira ver bayideki çalışana sana araç bulur

• 188 tane puma ilanı var sadece 24 tanesi 1000 km üstü. Geri kalanlar da bayiden alınıp galerilere kadar kullanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 19 Kasım 2020; 13:16:37 >
  • Yaptıkları yasa dışı bir şey değil yani bu konu 2-3 gün tartışılır ama hükümetin el atması gerekiyor. Yani bireysel müşterinin galeri ile rekabet etme şansı yok buna bir çözüm getirilmeli. Sıfır araç üretimi az geleni direk galericiler kapacaksa o zaman karaborsa - stokçuluk gibi bir şey oluyor. Bu da yasak bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 19 Kasım 2020; 13:22:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

1000 lira ver bayideki çalışana sana araç bulur

Bin liraya st ile bir çay bile ıcemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yaptıkları yasa dışı bir şey değil yani bu konu 2-3 gün tartışılır ama hükümetin el atması gerekiyor. Yani bireysel müşterinin galeri ile rekabet etme şansı yok buna bir çözüm getirilmeli. Sıfır araç üretimi az geleni direk galericiler kapacaksa o zaman karaborsa - stokçuluk gibi bir şey oluyor. Bu da yasak bildiğim kadarıyla

Yasak. Türk Ceza Kanunu'nda yaptirimlari var.

Kamunun menfaatini maddi manevi sekteye ugraticak her turlu eylem suçtur. Karaborsa ve stokculukta bunlardan birisidir.

• Hyundai Kona alınabilir onun yerine

• Bu devran dönecek ve bayiler tekrar vatandaşa muhtaç hale gelecekler. O zaman şimdi mutlu mesut iş çevirdikleri alsatçı/galerici tayfası onları kurtarabilecek mi bakalım? Bu dönemde tüketicinin yüzüne bakmayan bayi ve markaları bir kenara not edip bir daha önlerinden bile geçmemek lazım.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Bu yazılanlar sonuna kadar doğru. İş iyice çığırından çıktı. İkinci arabayı alıp garaja koyanların bir şekilde çarpılması şart. Ötv mi olur dolar mı olur gökten ufo mu yağar bilmem ama bişey olmalı bunlara...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.