Şimdi Ara

PUNİSHER da takıldım acil yardım edin:((

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Takagi building diye bir bölüm var orda kılıç la japon arkdaşı kesiyoruz ya ondan sonrasını çözemedim her taraf tan adamlar gelio bitmek bilmeyen bi yerde bi bilgisayar ra tıklıyoruz yukarıda bi süre geriye sayıyo ama ne için sayıyo çözemedim bu bölümü bilen varmı çok lazım bu kdar geldim burayı bi türlü geçemiyorum lüfen yardım edin

• YOk mu bilen bi delikanlı delikanlılar gaza gelsin arklar hadiyin ya önemli bu benim için
  • İhtiyarlar da var:) Yapacağın kılıçla adamı quick kill yaparak öldür ve kapıyı açınca ileri sağ tarafa düşen odaların birinde kapı anahtarı var onu bul ve açılmayan kapıyı aç.İçeride laptop var onu aktif et zaman devreye gircek artık bundan sonra ölmeden zamanın dolmasını beklemen gerekiyor sırtını sağlma yere ver ve gelenleri hakla ben mutfakta iki kapıyı görüş açısına alarak yapmıştım ve gerçekten deli adam geliyor alevlilere dikkat.Zaman bitince buraya geldiğin asansörü hatırla sol tarafında(asansör kapısı arkanda ona göre solun) ilk girişte duvardaki resim aktif olacak(mavi çizgi) tıkla gizli kapı açılacak dikkat içeridede adam var ölme yoksa sil baştan:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geppettous -- 12 Kasım 2006; 12:41:44 >
  • Çok tşk ler sayende çözdümm bide bişe sorcam ben daha kaç bölüm oynıcam bunu oyna oyna bitmioda
  • az kalmıs az yanlıs hatırlamıoosam 1 2 bolum sonra bıtıcek
  • herkese tşk ler Oyunu bitirdim sonunda Punisher a benzeyen başka kaliteli oyun biliomusnuz arklar
  • beyler yaa ben son bölümün son kısmındayım. su çatıda jigsaw ı olduremıyorum. napcamı sasırdım bitmiyo lanet oyun.

yardım lutfen...
  • Ben de senin takıldığın yerde takılmıştım 1-2 ay uğraştım sonra sinirlenip silmiştim oyunu anlaşılan tekrar yükleyip geçicem o bölümü
  • ben o bölümü bitiremeyip silmiştim oyunu.
  • bakın o sonunda laptop var ordan bir süre geçiyor o süre dolunca bir yerde bir düğme oalcaktı sanırsam ona basınca asansörden aşağı iniyorduk sonrada video ya giriyor oyun zaten
  • VALLA O SON ADAMIN TUPUNU HAVAYA UCURDUMU HATIRLIOM GECEMEDIIN YERDEDE GİZLİ BİR KAPI VARDI RESIM LE ACILIYODU YANLISTA OLABİLİR
  • walla epey ugrastım. ceşit çeşit silahla ateş ettim ucubeye, yine de biraz olsun eksilmedi şerefsizin canı. bakalım bi bilen cıkarsa iyi olcak....
  • beyler tamam oyunu bitirdim. arkadasın da dediği gibi arkasındakı fuzeyı patlatıp yere indiriyosunuz. sonra epey uğrasıp yerde bulduğunuz bombalarla olduruyosunuz (zira zırhından dolayı hıç bı silah işlemiyo) sonra oyun.... THE END...
  • sen ne güzel bitirmişin ben giremedim bile oyunun basındaki LOADING hiç bitmiyor 2 saat sürüor bitmior ... nabacam ?????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Geppettous

İhtiyarlar da var:) Yapacağın kılıçla adamı quick kill yaparak öldür ve kapıyı açınca ileri sağ tarafa düşen odaların birinde kapı anahtarı var onu bul ve açılmayan kapıyı aç.İçeride laptop var onu aktif et zaman devreye gircek artık bundan sonra ölmeden zamanın dolmasını beklemen gerekiyor sırtını sağlma yere ver ve gelenleri hakla ben mutfakta iki kapıyı görüş açısına alarak yapmıştım ve gerçekten deli adam geliyor alevlilere dikkat.Zaman bitince buraya geldiğin asansörü hatırla sol tarafında(asansör kapısı arkanda ona göre solun) ilk girişte duvardaki resim aktif olacak(mavi çizgi) tıkla gizli kapı açılacak dikkat içeridede adam var ölme yoksa sil baştan:)

ilk bitirdiğim oyunlardandı burayı geçemeyenler arkadaşın dediği gibi mutfağa asansörde orada zaten hatırladığım kadarıyla orada sipera alsın kendini yada o arada kalan 2 odada dönsün dursun hem sana gelmeleri uzun sürer hemde cephane daha rahat toparlarsın

The sufferingide indirip oynayabilirsin pek benzemez ama ortak yönleri 2 karakterde hayvan gibi güçlü

buyur freehttp://www.gamershell.com/download_33314.shtml

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.