Şimdi Ara

Punto Yaris Ibiza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 araba arasinda kaldim.

Punto 1.3 dizel 95bg s&s lounge manuel

Yaris 1.3 benzinli 99bg style paketi cvt otomatik

Ibiza 1.2 Tsi 105bg style paketi dsg otomatik+esp paketi+bixenon far paketi(led gunduz ve arka farlar dahil)

Arabalar bunlar arkadaslar. Fiyatlari bana hemen hemen ayniya geliyor. Yilda 20000km filan yaparim sanirim. Kendimi otomatikle daha rahat hissediyorum fakat duz de ogrenirim sanirim.

Ibizanin motor sanziman super fakat ikinci eli dusunduruyor beni ayrica paket eklettigim icin beklemem gerekecek. Puntonun manuel olmasi zorlastirir miyi dusunuyorum. Yaris ise genis duruyor ve toyota dayanikliligi var.

Siz olsaniz hangisini ve neden tercih edersiniz? Lutfen baska arac onermeyin bunlardan biri olacak kesin. Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• punto lounge tabikide. yarısta donanım olarak bişey yok ayrıca çok kötü bence.
  • 20 bin km için (kendi okonomik durumuma göre) Punto daha mantıklı duruyor.
  • Punto hem ikinci eli var hem dizel manuele de alışırsın ikinci tercihim ibiza olurdu her şey var onda da motoru çok güçlüdür iyi performans verir ama Dsg düşündürüyor.

• İbiza. 1.2 tsi + DSG çok iyi bir kombinasyon. Bana göre b sınıfı otomatik benzinli için en iyi seçenek.

Senede 20.000 km az değil. Dizel mi benzinli mi alacaksınız bence ilk olarak buna karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

İbiza. 1.2 tsi + DSG çok iyi bir kombinasyon. Bana göre b sınıfı otomatik benzinli için en iyi seçenek.

Senede 20.000 km az değil. Dizel mi benzinli mi alacaksınız bence ilk olarak buna karar verin.

Acikcasi cok yakmayan benzinli olduktan sonra cok farketmicek benim icin. O sebeple cok yakan polo vs. dusunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruxano

Merhaba arkadaslar,

3 araba arasinda kaldim.

Punto 1.3 dizel 95bg s&s lounge manuel

Yaris 1.3 benzinli 99bg style paketi cvt otomatik

Ibiza 1.2 Tsi 105bg style paketi dsg otomatik+esp paketi+bixenon far paketi(led gunduz ve arka farlar dahil)

Arabalar bunlar arkadaslar. Fiyatlari bana hemen hemen ayniya geliyor. Yilda 20000km filan yaparim sanirim. Kendimi otomatikle daha rahat hissediyorum fakat duz de ogrenirim sanirim.

Ibizanin motor sanziman super fakat ikinci eli dusunduruyor beni ayrica paket eklettigim icin beklemem gerekecek. Puntonun manuel olmasi zorlastirir miyi dusunuyorum. Yaris ise genis duruyor ve toyota dayanikliligi var.

Siz olsaniz hangisini ve neden tercih edersiniz? Lutfen baska arac onermeyin bunlardan biri olacak kesin. Simdiden tesekkurler.

Merhaba benim tercihim tartışmasız punto olurdu...

• 1.3 Multijet gayet az yakan bir motor.Lounge de iyi bir donanım paketi.Bence Punto alın.
  • Kesinlikle Punto Pişman Olmassın
  • Ben geçen kasım ayından beri 2012 Yaris Style CVT aracı kullanıyorum. 12bin kilometre yaptım. Araçtan çok memnunum. Otomatik olmasına rağmen gayet iyi yakıyor. Katalog değerlerini yakalayabilirsin( İstanbul hariç +2 Lt koy değerlere). CVT 'ye alışana kadar kışın 10 Lt yaktığım bile oluyordu. İstanbul şehir içi eğer mesai başlangıc ve bitişinde kullanmazsan aracı 6.5/7 Lt arası bir değer elde edersin. Ama 20000 km yol yaparım diyorsun. Sırf bu kriterden dolayı Punto Dizel'i almanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.