Şimdi Ara

QUAX Q50GZT6000AND 50' 4K ULTRA HD SMART TV -- 2315 TL (Çiçeksepeti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran boyutu ve özelliklerine göre fiyatı uygun; ihtiyacı olan değerlendirebilir

Quax 50 (ciceksepeti.com)

• Markayı ilk defa duydum, ama panelde ışık sızması az ise alınır bu fiyata çok iyi.

• Yaşam Tarzıyoutube
    BİRDANE TİCARET FİRMA SAHİBİ MUSTAFA BİRDANE
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=G73BSRhMfJY

Sahibi hakkında bir röportaj.

Sitesi

• Gittigidiyor'da bu sabah 2322 TL indirimli olarak satın aldım. 75 TL de Axess chip para geldi . Ancak siparişi geçtikten 5dk sonra ürünün fiyatını revize ettiler. Az önce ürünü Horoz Lojistik firmasına teslim etmişler. Araştırdığım kadarıyla garantisini Awox sağlıyor. Umarım soruzsuz, kaliteli bir ürün çıkar.

Quax Q50GZT6000AND Televizyon Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

• coolboy88 C kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz kullandıktan sonra özelden ya da buradan ürün hakkında görüşlerinizi bildirebilir misiniz ? Ben de düşünüyorum almayı.
  • hiç kullanan yok mu_

fiyat iyi ama hoparlör harici şikayeti var mı?

• Ucuz ürünlerden fazla beklenti olmayacak. Ne smart ne de gecikme ışık sızması vs takıntın yoksa anne babaya alacaksanız alın. Yoksa en kötü Vestel alınmalı daha altı değil.
  • Kurulum kac para acaba
  • Bende almayı düşünüyorum ama bilgi çok kısıtlı ve hiç biyerde düzgün yorum yok insan çekiniyor açıkçası ama büyük ihtimalle riske girip alacağım
  • coolboy88 C kullanıcısına yanıt

Hocam TV geldimi memnun musunuz görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim

• Yıllarca kullanacağınız bilinmez bir tv ye para yatırmak akıl karı değil bence.1 sene daha para biriktirin gerekirse bilinen kaliteli bir tv alın.Seyrederken keyfini yaşayın.

• bilinen kaliteli tv sony! 55xe8505 aldım 3 senede 6 kere bozuldu. garantisi doldu diye parayla yaptır diyorlar. firmaya güvenip tamir ettik abi al dediler. hep aynı arızadan bozuldu. 2 kere bozulan cihazınız varsa acımayın yenisini isteyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

bilinen kaliteli tv sony! 55xe8505 aldım 3 senede 6 kere bozuldu. garantisi doldu diye parayla yaptır diyorlar. firmaya güvenip tamir ettik abi al dediler. hep aynı arızadan bozuldu. 2 kere bozulan cihazınız varsa acımayın yenisini isteyin

Benim de Sony kdl 55w805c tv 3 sene sonunda arıza verdi araştırdım ki bu seride tcon arızası kronikmiş. aliexprssten 30 dolara tcon kartı aldım çözüldü. Burdaki servise kalsaydım bi 1500-2000 giderdi. garanti bittiyse acımalaru yok.

• Televizyonu gelen varsa yorum bekliyoruz.

Netflix çözünürlük 480p mi açıyor?

Ssport, Prime Video yüklenebiliyor mu?

• awox bile kaliteli marka statüsüne girmeye başladı fiyatından dolayı

çinde 200 para birimi bunlar (dolar yani)
    uygun altyapı ve servis ağı kursan, güzel iş aslında

m.alibaba.com
    Source Android Factory Price 50 inch LED LCD TV Smart Android 198 Degree Angle 4K Smart TV on m.alibaba.com
    https://m.alibaba.com/amp/product/1600112247694.html

• 65 inç dijitsu aldım bı delilik yapıp 4300 e. Benzerleriyle yarı yarıya fiyatı nerdeyse. Android iş görüyor görüntü iyi ışık sızması az. Ben beğendim açıkçası. Bozulmazsa eğer mutlu eder. Servisi kuruluma geldiginde sordum lg yede bakıyordu servisi LG ne kadar bozuluyosa bu da o kadar bozuluyo dedi ama tamir ediliyo dediler. Elektronik şans işi biraz. Kimine hiç bişi olmuyo kimi sürekli bozuluyo. Ama hiç yorum vs olmaması sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drturbulance -- 23 Ocak 2021; 14:25:18 >
  • anzubesti kullanıcısına yanıt

1 sene para biriktirirken biriktirilen para en az %30 değer kaybı yaşıyor ve fiyatlar da üstüne çıkıyorsa dediğiniz biraz zor maalesef.

• Bu arada https://www.gittigidiyor.com/televizyon/quax-q50gzt6000and_spp_855789?id=649702386 ürün hala stokta son 2 adet 2322tl +75tl chip para.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibyksari

Hocam biraz kullandıktan sonra özelden ya da buradan ürün hakkında görüşlerinizi bildirebilir misiniz ? Ben de düşünüyorum almayı.

ürün geldi. Açıkçası fiyatına göre beklediğimden de iyi çıktı. Youtube, Netflix vs gayet güzel, akıcı gösteriyor. Kanal geçişleri de bu segmentte bir ürün için normal.

Kısacası almak isteyene tavsiye ederim; fiyatına göre fazlasını veriyor.

• QUAX Q50GZT6000AND 50" 4K ULTRA HD SMART TV -- 2315 TL (Çiçeksepeti)

Bu televizyonu almak isteyen arkadaşlar TV fiyatına göre fiyat performans olarak iyi görüntü kalitesi çok üst düzey değil parlak bir görüntüsü var ince ayarla dahada güzel olabilir ses kalitesi de oyle orta smart olarak gayet hızlı YouTube 4k videolar falan açılıyor ve seri ben beğendim en önemlisi ekranda ışık sızması yok tavsiye edilir 👍🏻

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.