Şimdi Ara

R9 M290X Driver Yükledikten Sonra HD8970M Görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alttaki linkteki Monster pc'yi yeni aldım. İçinde ATI AMD R9 M290X ekran kartı var. Ancak AMD kendi driver sitesinde notebook serisinde "R" serisi diye bir seçenek yok. Masaüstü serisini seçtiğimizde yalnızca "R" serisi görünüyor. Bende aynı sitedeki autodetect programını kullanarak driver'ı indirip kurdurdum. Driver kurmadan önce "dxdiag" da ekran kartı "R9 M290X" görünüyordu. Driver kurduktan sonra "HD8970M" görünmeye başladı. Hem ATI'nın kendi programında, hem dxdiag'da hemde diğer tüm ekran kartını gören programlarda HD8970M olarak görünüyor. AMD'nin R9 mobil kartlara yazılım üretmeme ihtimali varmı? Bu nasıl iştir yardımlarınızı bekliyorum.

PC Şu:http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=465012&kat=6453&lang=tr-TR#.U-pZSfl_uCk

Screenshotlarıda ekliyorum:

Aldığım:

Görünen:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastclick -- 12 Ağustos 2014; 21:27:06 >

• 8970m'in ismini m290x olarak degistirmis olabilirler masaustu kartlarda da oluyor 7770 sahibi adam surucu kuruyor r7 250x diyor mesela.performansi etkileyecek bir sey degil ismi yanlis yazmis sadece.bir diger sebep dedigin gibi notebook secersen R serisi diye bir sey yok HD serisi var o yuzden ismini yanlis yazmis olabilir.aldigin yerle iletisime gecebilirsin bu niye boyle diye ama muhtemelen onlarin da elinden gelecek bir sey degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.