Şimdi Ara

rapidshare premium account yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rapidshare den premium hesap aldım ve aylardır sorunsuz kullanıyorum. Bir süre önce 2.66 gb günlük limiti aştınız diye bir uyarı aldım ve günde sadece 2.66 gb indirebilmeye başladım. Bu geçici bir durum mu yoksa bunu gidermek için ekstra para mı ödemem gerekiyor?

• maalesef rapidin bir uygulaması..
  • alla alla ben 10 gb indirebiliyorum halen..
  • Rapidin 2. bir hesap almamız için bizleri zorlamak için uygulamaya soktugu bir uygulamadır.Kotasızlar için üzücü bir haber ama benim gibi kotalıları ilgilendirmez pek.
  • bende bu gün farkettim, mail attım hesap aldıktan sonra tekrar tekrar size ödeme yapmak zorundamıyız yoksa paylaşım programları kullanarak bu durumdan kurtulalım mı diye bakalım ne cvp gelecek =)
  • ya saçmaladı rapid iyice önceden 25 kota vardı o bile zor yetiyordu şimdik günlük 2.6 gb oldu ama kullanıma göre rapid balance ediyormuş kotayı
  • 2 saatte bitiyo ya deli olacam
  • 100 gb transfer filan diyo ama o da 9 euro civarında bi para her verdiğim paraya karşılık saçma bi uygulama olmuş torrente başlıyacam valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tai-chi

alla alla ben 10 gb indirebiliyorum halen..

sen halen aldığın eski hesabı kullanıyorsun demek bende 1 hafta önceye kadar 10 gb kulanıyordum bitti hesabı uzattım günlük 2,66 oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.