Şimdi Ara

RAV-4 mü GRAND VITARA mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
30.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 mılyara sıfır gıbı bır sorento alınabilir....Ben olsam bunu tercıh ederdım...
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3357638
  • arkadaşlar arabayı dün aldım RAV-4 2.2 extra araç mükemmel bişey ya. arabanın konforu yol tutuşu çekişi herşeyiyle tatmin edici.en çok hoşuma giden yakıtı şuan rodaj aşamasında bile 8.1 lt yakıyo.arabanın hız yaptıgı bile belli olmuyor 160 km ile giderken bile araba çok stabil ve diger araçlar gibi tuscon santa fe salınım yapmıyo...araba 6 ileri 160 km ile giderken 5. vitesle devir 3000 bile degildi.. darısı alacak arkadaşların başına.
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan. Toyota dizel RAV-4'e birde otomatik şanzıman koysaydı tam olacaktı.
    quote:

Orjinalden alıntı: bitirimm

arkadaşlar arabayı dün aldım RAV-4 2.2 extra araç mükemmel bişey ya. arabanın konforu yol tutuşu çekişi herşeyiyle tatmin edici.en çok hoşuma giden yakıtı şuan rodaj aşamasında bile 8.1 lt yakıyo.arabanın hız yaptıgı bile belli olmuyor 160 km ile giderken bile araba çok stabil ve diger araçlar gibi tuscon santa fe salınım yapmıyo...araba 6 ileri 160 km ile giderken 5. vitesle devir 3000 bile degildi.. darısı alacak arkadaşların başına.

• quote:

Orjinalden alıntı: allforone

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan. Toyota dizel RAV-4'e birde otomatik şanzıman koysaydı tam olacaktı.
    quote:

arkadaşlar arabayı dün aldım RAV-4 2.2 extra araç mükemmel bişey ya. arabanın konforu yol tutuşu çekişi herşeyiyle tatmin edici.en çok hoşuma giden yakıtı şuan rodaj aşamasında bile 8.1 lt yakıyo.arabanın hız yaptıgı bile belli olmuyor 160 km ile giderken bile araba çok stabil ve diger araçlar gibi tuscon santa fe salınım yapmıyo...araba 6 ileri 160 km ile giderken 5. vitesle devir 3000 bile degildi.. darısı alacak arkadaşların başına.

kardeş ben senin imzayı görünce bi yazim dedim golf gt ha.. hayırlı olsun..bi resimleri paylaşsana bizimle..

gözümüz golf gt görsün biraz..

• quote:

Orjinalden alıntı: umut16

quote:

Orjinalden alıntı: allforone

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan. Toyota dizel RAV-4'e birde otomatik şanzıman koysaydı tam olacaktı.
    quote:

kardeş ben senin imzayı görünce bi yazim dedim golf gt ha.. hayırlı olsun..bi resimleri paylaşsana bizimle..

gözümüz golf gt görsün biraz..

• Hayırlı uğurlu olsun....Allah kazasız belasız binmek nasip etsin....Sıfır araba da ayrı güzel oluyo...Kız gibi ilk binen sen oluyosun.....Kokusu bile herseye deger tabi......Güle güle kullan...resim bekliyoruz...
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: efe01

Hayırlı uğurlu olsun....Allah kazasız belasız binmek nasip etsin....Sıfır araba da ayrı güzel oluyo...Kız gibi ilk binen sen oluyosun.....Kokusu bile herseye deger tabi......Güle güle kullan...resim bekliyoruz...

Kız gibi, ilk binen sen oluyosun??? Vuoahuhauhuahuha!!! Tamam iki ayrı seyi bir cumlede kullanınca istemeden boyle bir anlam cıkmıs da komik olmus yaziym dedim.

Not: Lutfen Bayanları birer obje olarak gordugum cıkmasın, ben sadece Turkce hatası buldum geyik yapiym dedim.

• Grand Vitaranın yeni kasası çok güzel bir görünüme sahip. Eski uzatılmış Vitara havasından tamamen arınmış. Arkasını 2005 grand cherokee'ye benzetmişler. Bence alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe01

60 mılyara sıfır gıbı bır sorento alınabilir....Ben olsam bunu tercıh ederdım...
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3357638

Sorento'nun 2005 modeli değilde 2007 modeline bakılmalı bence. Hoş, Kia son yıllarda çok büyük bir gelişme kaydetti ve Sorento'nun işçiliği bir kia'ya göre gayet iyi. Ancak motoru fena Sorento'nun kasası çok ağır, 140 hp motor yetmiyor. 0-100'ü 15.6 saniyemiydi neydi. Yeni gelen 170 hp motorlusuna bir bakmak lazım. Dediğim gibi, gerçi malzeme kalitesinden şikayetçi olanlar vardı ancak o paraya kötü bir araç değil. Fakat 64.500 ytl etmez bence.

• bu jeep ne zaman çıkar acaba. bi bilgisi olan varmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: metflower

sakın suzuki alma derim rav -4 te alma JEEP yeni modelini patlattı compass 2.0 cdi 70.000 ytl araştır bak derim abim mercedes genel merkezde çalışıyo ve çok patlama yapacağını söyledi
  • bitirimm varmı bi şikayetin nasıl memnunmusun rav-4 den.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BVY

bu jeep ne zaman çıkar acaba. bi bilgisi olan varmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: metflower

sakın suzuki alma derim rav -4 te alma JEEP yeni modelini patlattı compass 2.0 cdi 70.000 ytl araştır bak derim abim mercedes genel merkezde çalışıyo ve çok patlama yapacağını söyledi

jeep compass çıktı piyasaya bizim karşı komşu dün almış gördüm bayağı güzel tek kapı gibi duruyor
  • kardeş yerden yüksekliği nasıl? bende baktım sitesinde biraz alçak gibi geldi. bide sana zahmet konuşursan sahibiyle bi soruver nasıl memnunmuymuş
  • Yeni CRV alan var mı?
  • arkadaşlar arabayı almama az kaldı. grand vitara ağır basmaya başladı. yokmu yeni grand vitara kullanan veya yeni CR-V,RAV-4?
  • vitara da benzinli çok yakıyor dizelinde otomatiği yok, CRV daha az yakıyor ama o kasayı benzinli motor ne kadar kaldırır o muamma, bakalım bizimde 1 aya kadar belli olacak ne olacağı
    quote:

arkadaşlar arabayı almama az kaldı. grand vitara ağır basmaya başladı. yokmu yeni grand vitara kullanan veya yeni CR-V,RAV-4?
  • quote:

Sıfır bir jip alıcam. sizce hangisini tecih etmeliyim?

Keinlikle RAV 4 almanı tavsiye ederim komşumda yeni vitara var sürekli arıza çıkartıyor adam kafayı yiyecek, bence 0 bir arabanın o kdar çok arıza çıkarması normal değil Eğer biraz daha paran varsa sana Yeni SantaFe almaanı tavsiye ederim almayacaksan bile gidip bir gör derim, eğer sadece o iki araçtan birini istiyorsan kesinlikle RAV 4
  • Bence RAV4 ile VİTARA arasına birde yeni CRVi sıkıştır fiyat olarak Honda biraz daha uygun RAV4tende aşağı kalır bi yanı yok.
  • bu vitara benimde kafamı karıştırıyor. çok dolu ve güzel bir araba. sorunlu olduğunu bende bir kaç yerden duydum. ama rav-4 82.000 ytl vitara 72.000 ytl CRV 75.000 ytl. yeni crv alan veya tanıdığı alan birileri varmı. ben daha yollarda hiç görmedim?
  • Rav4 yakında değişecek, dolayısıyla direk eski bir araç sahibi olmak senin keyfine kalmış birşey.
    Suzuki yıllardır kalitesini ispat etmiştir. Bence Suzuki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.