Şimdi Ara

RAV-4 mü GRAND VITARA mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
30.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni CRV RAV4den biraz daha basık bi araç ama malzeme kalitesi aksesuar olarak çok hoş olmuş yeterince kullanma imkanım olmadı ama sessiz çalışan motor süspansiyon ve tok kasası (RAV4-CRV) yada (VİTARA) gibi kıyaslamak daha mantıklı.dizel motor olarak VİTARAnın yakıt tüketimi yüksek 2. el değerinide daha fazla kaybediyor .modelli 2.el ilanları incelersen ucuz olan aracın aslına bu anlamdada pahalı olduğunu söyleyebiliriz,söyleyebilirim söyledim bile
  • RAV4 VİTARA ile aynı anda yeni kasayı satışa çıkarttı en yenisi CRV ki oda 7 ay sonra geldi kıyaslarken kasa yenilenecek endişesi olmasın her 3 markada 6-7 yılda bir kasa yenilediği düşünülürse daha çok var
  • eni kasa freelander geliyor. Bence sınıfındakileri sollar
  • RAV 4 TABİKİ
  • eskisinin içi çok fazla plastik. yenisi kim bilir nasıl olur. ve bence fazla pahalı.
    quote:

Orjinalden alıntı: telceker

eni kasa freelander geliyor. Bence sınıfındakileri sollar
  • Hangisinin dizel olanı daha ucuzsa onu al derim. Veya daha ucuza gelicekse 4 kişilik pick up'lara bak.
  • bu gün hondanın sitesinden CR-Vi inceledim şöle bi alıcı gözüyle. baya baya güelmiş yaw.
  • toyota rav4 aldınızmı kesinlikle pişman olmazsınız benden garanti ilk çıkan kasasınıda 2003 kasasınıda şuank, kasasınıda sürdüm bence harika bir jeep yapmışlar zaten toyota dendimide jeepler akla gelir örneğin land crusier arkadaşın biri sorento demişti allan memnun değil bir motor bisiklete motoru gibi ayrıca tipi çok güzel ama bence aldanmayın bi zaman sonra ses yapmaya başlıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: toyotaergul

toyota rav4 aldınızmı kesinlikle pişman olmazsınız benden garanti ilk çıkan kasasınıda 2003 kasasınıda şuank, kasasınıda sürdüm bence harika bir jeep yapmışlar zaten toyota dendimide jeepler akla gelir örneğin land crusier arkadaşın biri sorento demişti allan memnun değil bir motor bisiklete motoru gibi ayrıca tipi çok güzel ama bence aldanmayın bi zaman sonra ses yapmaya başlıyo.

tamam rav4 cok ii bende bunu tercih ederdim ama sorentoyuda alan memnun diil diosun.ama en cok satılan arazi araclarından unutma
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

quote:

toyota rav4 aldınızmı kesinlikle pişman olmazsınız benden garanti ilk çıkan kasasınıda 2003 kasasınıda şuank, kasasınıda sürdüm bence harika bir jeep yapmışlar zaten toyota dendimide jeepler akla gelir örneğin land crusier arkadaşın biri sorento demişti allan memnun değil bir motor bisiklete motoru gibi ayrıca tipi çok güzel ama bence aldanmayın bi zaman sonra ses yapmaya başlıyo.

tamam rav4 cok ii bende bunu tercih ederdim ama sorentoyuda alan memnun diil diosun.ama en cok satılan arazi araclarından unutma

en çok satması iyi olduğunu göstermez
    ucuz olduğundan sattı
    ikinci el bir aratın kaç sayfa sorento çıkar
    bence iki sorento ve rav-4 arazi kabiliyeti konusunda kesinlikle karşılaştırılmamalıdır.
    goodyear bile wrangler cup ta toyota jipleri kullanmaktadır.
    hiç sorento tucson sportage veya santafe kullandıklarını görmedim
    mitsubishi toyota suzuki ve nissan çoğunluktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrvw -- 19 Ocak 2007; 23:09:29 >

• ucuz luğunada şimdi laf sölersiniz diye ben açıklıyayım sportage ile rav 4 aynı sınıfta sorento ile land crusier prado aynı sınıfta fiyatlarına bide bakalım isterseniz

Land Cruiser Prado 87,699 € + 3,969 YTL
    Land Cruiser Prado D-4D 3.0 82,000 € + 1,863 YTL

EN FULL SORENTO
    SORENTOX-FORCE 2.5 DSL EX A/T SUPERIOR (MONO)
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €51.460 + 1.480,00 YTL

şimdi bide rav 4 ile sportage ye bakalım

en full ile en düşük rav4
    Yeni Nesil RAV4 2.2 D-4D MT Extra 93,100 YTL
    Yeni Nesil RAV4 2.0 MT 69,450 YTL 69,450 YTL

en full ile en düşük sportage
    SPORTAGE 2.0 DSL EX A/T + DVD/NAVİGASYON
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €37.641 + 1.118,00 YTL
    SPORTAGE 2.0 DSL EX A/T + DVD
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €36.675 + 1.118,00 YTL

birde resimlerine bakalım
    LC PRADO
     RAV-4 mü GRAND VITARA mı?

sorento

RAV4

sportage

ARKADAŞLAR KONUYLA ALAKASI YOK AMA BAZI ARKADAŞLARA CEVAP VERMEK AMACIYLA EKLEDİM BUNLARIN HEPSİwww.toyotasa.com.tr vewww.kia.com.tr den alınmıştır.

• 63 e mitsubishi OUTLANDER TURBO veriyolar. 202 beygir 300nm tork. ortalama yakıt 10 civarı.
  • quote:

ucuz luğunada şimdi laf sölersiniz diye ben açıklıyayım sportage ile rav 4 aynı sınıfta sorento ile land crusier prado aynı sınıfta fiyatlarına bide bakalım isterseniz

Land Cruiser Prado 87,699 € + 3,969 YTL
    Land Cruiser Prado D-4D 3.0 82,000 € + 1,863 YTL

EN FULL SORENTO
    SORENTOX-FORCE 2.5 DSL EX A/T SUPERIOR (MONO)
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €51.460 + 1.480,00 YTL

şimdi bide rav 4 ile sportage ye bakalım

en full ile en düşük rav4
    Yeni Nesil RAV4 2.2 D-4D MT Extra 93,100 YTL
    Yeni Nesil RAV4 2.0 MT 69,450 YTL 69,450 YTL

en full ile en düşük sportage
    SPORTAGE 2.0 DSL EX A/T + DVD/NAVİGASYON
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €37.641 + 1.118,00 YTL
    SPORTAGE 2.0 DSL EX A/T + DVD
    Anahtar Teslim (Aksesuar Dahil): €36.675 + 1.118,00 YTL

birde resimlerine bakalım
    LC PRADO

sorento

RAV4

sportage

ARKADAŞLAR KONUYLA ALAKASI YOK AMA BAZI ARKADAŞLARA CEVAP VERMEK AMACIYLA EKLEDİM BUNLARIN HEPSİwww.toyotasa.com.tr vewww.kia.com.tr den alınmıştır.

bilgiler için saol arkadasım.ama kia fiyat performans acısından bence ii bi secim

• arkadaşlar.sorentoyu, tusconu ve sportage ın test sürüşlerini yaptım. bu araçların hepsi yokuş diyince kalıyorlar. resmen kamyon kullanır gibi oldum. işçilik fena diil. arabalar dolu. ama ilerisi için pek güven vermediler açıkçası. bir tek CR-V ve Vitara kaldı test sürüşü yapmadığım. ama hyundai yada kia almıyacağım kesinleşti. bu arabalarla sollama yapılamaz.
  • dün benim RAV-4 le bi pazar gezintisi yaptım .dönüşte ışıklarda 98 kasa 2.0 cd bi vectrayla yanyana geldik yeşilin yanmasıyla ikimizde aynı anda kalktık ve 1 boy farkla vectrayı geçtim. mesafe yaklaşık 300-400 m. inanın böyle bir performans beni fazlasıyla şok etti. Bu rav-4 gerçkten çok seri bi araçmış...
  • Hocam bizde şuan düşünüyoruz rav-4.Acaba ekstra modeli şehiriçi ne kadar yakar.Konforlumu ve içerisine ses falan alıyormu.Sonuç olarak alınabilir bir araç mı ekstra modeli.
  • bu çok normal. bütün cipler ağırlık merkezleri yüksek olduğu için dengesizdir. otobanlarda bile son hız 80 km'dir cipler için. daha hızlı gidersen cezası var. polisler pek kesmez ama var bu ceza.

quote:

Orjinalden alıntı: vahsikartal
    Bir sene boyunca Grand Vitara'nın eski kasasını kullandım.
    Asfaltta ve hele hele stabilize, ıslak-karlı zemin gibi durumlarda yol tutuşu çok beterdi. Kıç kısmını çok kolay atan bir kasaydı.
    Bir kaç kez kazadan son anda döndükten sonra nihayetinde stabilizede takla atarak esas tecrübemizi yaşamış olduk.
    ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Hocam bizde şuan düşünüyoruz rav-4.Acaba ekstra modeli şehiriçi ne kadar yakar.Konforlumu ve içerisine ses falan alıyormu.Sonuç olarak alınabilir bir araç mı ekstra modeli.

benim aracım 2.2 dizel extra modeli arabayı aldıgımda deposu boştu bütün sıfır arabalar gibi. en yakın shell istasyonuna gidip fullettim. araç 120 ytl. lik yakıt aldı.Ve dün yakıt lambası yandığında 730. km deydi.Bunun sadece 100 km si ş.dışı. geri kalanı hep ş.içi. tahminime göre ş.dışı 1000 km çok rahat yol yababilir.Yol bilgisayarında ortalama 7.4 yazıyor şuan. Araba mükemmel sessiz bi motara sahip ve bence çok dikkat çekici bi tipi var arabanın. İlk defa toyata kullanmama ragmen şiddetle tavsiye edebilirim..Kia sorentosu olan bi arkadaşım denedi arabayı ve çok begendi bu araba resmen ok gibi fırlıyor dedi...

• quote:

Orjinalden alıntı: bitirimm

quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Hocam bizde şuan düşünüyoruz rav-4.Acaba ekstra modeli şehiriçi ne kadar yakar.Konforlumu ve içerisine ses falan alıyormu.Sonuç olarak alınabilir bir araç mı ekstra modeli.

benim aracım 2.2 dizel extra modeli arabayı aldıgımda deposu boştu bütün sıfır arabalar gibi. en yakın shell istasyonuna gidip fullettim. araç 120 ytl. lik yakıt aldı.Ve dün yakıt lambası yandığında 730. km deydi.Bunun sadece 100 km si ş.dışı. geri kalanı hep ş.içi. tahminime göre ş.dışı 1000 km çok rahat yol yababilir.Yol bilgisayarında ortalama 7.4 yazıyor şuan. Araba mükemmel sessiz bi motara sahip ve bence çok dikkat çekici bi tipi var arabanın. İlk defa toyata kullanmama ragmen şiddetle tavsiye edebilirim..Kia sorentosu olan bi arkadaşım denedi arabayı ve çok begendi bu araba resmen ok gibi fırlıyor dedi...

Hocam yalnız ben benzinli modelini sormuştum.Birde aracın ses sistemi işçilik falan nasıl??Acaba benzinli çok fazla yakarmı??11,6 lt demiş avensiste fabrika verilerini yakalıyorum şuan.Ort 9,6 lt.Bundada yakalayabilirmiyiz acaba??Son olarak sizden biraz daha ayrıntılı bir yazı ve foto istiyorum.Umarım fazla zahmet vermem.Şimdiden teşekkürler.

• Suziki grand vitaranın dizel versiyonu Türkiyede satışa çıkmış.

1.9 dizel motor ve 129 beygir, 300 tork, xenon dahil standart ve fiyatı: 72 bin YTL::::
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.