Şimdi Ara

RAV-4 mü GRAND VITARA mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
30.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum yeni crv ye bakma imkanı bulabildiniz mi?

CRV şehir içi yakıt tüketimi: 10.9 litre
    0-100: 12.2 sn
    uzunluk : 4530 mm
    G.Vitara şehri içi yakıt tüketimi: 12.1 litre
    0-100: 13.6 sn
    uzunluk: 4470 mm

Arazide vitaranın üstünlüğü tartışılmaz ve vitaranın fiyat ve teslim süresi avantajı var.
    Crv ise daha çok şehir içinde kullanım rahatlığı, tüketim ve performans verileri üstünlüğü var.

Rav 4 ile ilgili değerlendirme yapmadım zira içine bindiğiniz zaman bu iki araçtan çok farklı olduğunu görmüşsünüzdür.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun
  • bide santa fe ye bak iyice kafan karissin
  • evet abi benim kafa acayip karıştı. hayatta almam dediğim kore malı jeep leri bile araştırıyorum. bu gün autoshowda sorentonun 10.000 km tesitini okudum baya aya hoşuma gitti. tabi parasıda 90.000 ytl. kafayı sıyırıcam yakında!!!!
  • İNSANIN DERDİ OLACAKSA BÖYLE DERT OLMALI.....
    DERT DEDİĞİN BÖYLE OLMALI.......
    HONDA CRV...HONDA CRV.......HONDA CRV
  • Hocam bencede gri bir honda cr-v çok iyi gider.Bu araç bu sınıfta bence f/p aracı.Donanımda eksik yok,yakıt desen neredeyse 2.0 suvların hepsinden düşük.Ben olsam 5 kollu opsiyon olan jantıyla beraber alırdım ve bu dertten kurtulurdum
  •  RAV-4 mü GRAND VITARA mı?
  • beyler hepinize yorumlar için çok teşekkürler. ama benim için deneyimlerinizi paylaşmanız çok önemli. artık olay vitara rav4 olayını aştı. herhangi bir markayla herhangi bir deneimi olan lütfen aktarsın.
    sevgiler&saygılar
  • HEPİNİZE TÜM YORUMLARINIZ VE FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERDİM. HONDA CR-V ALIYORUM. ALDIĞIM ZAMAN SİZİNLE PAYLAŞICAM.
    BU ARADA ÇİFTKURTLAR ARABAYI AKSESUARLI GETİRİYOR VE 78000 YTL YE ÇAKMAYA ÇALIŞIYOR. MUTLUHANDA GÖRÜŞTÜM. 75000 YTL YE KONUŞTUK.
    HABERİNİZ OLSUN.
    SAYGILAR&SEVGİLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: reymint

RAV-4 mü GRAND VITARA mı?

"reymint" arkadışımıza katılıyorum suzuki grand vitara'ya da bakabilirsin

http://www.suzuki.com.tr/otomobil/index.asp?sayfa=altkategori&grup_id=8&ids=27

• Ellerinde varmıymış teslim ne zaman diyorlar?

quote:

Orjinalden alıntı: BVY

HEPİNİZE TÜM YORUMLARINIZ VE FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERDİM. HONDA CR-V ALIYORUM. ALDIĞIM ZAMAN SİZİNLE PAYLAŞICAM.
    BU ARADA ÇİFTKURTLAR ARABAYI AKSESUARLI GETİRİYOR VE 78000 YTL YE ÇAKMAYA ÇALIŞIYOR. MUTLUHANDA GÖRÜŞTÜM. 75000 YTL YE KONUŞTUK.
    HABERİNİZ OLSUN.
    SAYGILAR&SEVGİLER
  • arkadaşlar 2006 grand vitara almayı düşünüyorum 42000 liraya 2.0 motor lpg taktırmayı düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim
  • LPG den dolayı, UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman_16

arkadaşlar 2006 grand vitara almayı düşünüyorum 42000 liraya 2.0 motor lpg taktırmayı düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Ben 1 ay önce 2006 GV 2.0 AT aldım. Üzerinde Atiker Sıralı sistem LPG var.
    Genel olarak çok memnunum. Sadece aldığımda motor maintenance ledi yanıyordu. Sıfırlattım.
    20 gün kadar sorunsuz kullandım. Ancak hafta sonu tekrar aynı ışığı yaktı. Ben de test olarak benzine geçtim. 10km. kadar kullandım ve stop edip çalıştırdıktan sonra ışık söndü.

Aslında gerek Vitara servis gerekse LPG ustası "Önemli bir problem değil. Bu önemsiz bir gösterge, Gerçek arıza göstergesi değil..." diyor ama bu ışık yanarken Cruise Control çalışmıyor.
    Sonuçta şu anda lamba sönükm durumda ve Cruise Control da çalışıyor.

Bu açıdan LPG markasını ve bu problemi dikkate almanızda fayda var.

Sorunla ilgili gelişmeleri buradan duyururum tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahimyts -- 13 Kasım 2009; 7:30:55 >

• merhaba konuyu okudm ve nacizane bililerimi söyleyeyim
    toyota rav 4 2006 ve sonrası ,crv 2002 ve sonrası ve yeni grand vitaraları karşılaştırırken

1.iç hacim olarak crv en genişi sonra rav 4 ve vitara
    2. iç mekan zenginliği(benim için orta konsol önemlidir) 1. rav 4 2. vitara 3. crv gelir
    3.arazi kabiliyeti vitara 1. gelir
    4.parça fiyatları olarak 3 markada pahalıdır
    5.motor olarak bakarsak adı üzerinde jip diye tabir edilen bu araçlarda crv benzinli ş.içi 45 kuruş yakar ama lpg takarsanız iyi olur...
    vitaranın motoru bnim görüşümce yakışmamış bu araca vw nin 1.4 tsi motoru takılabilir bu araca yenilerinde
    rav 4 ün motoru crv gibi ve aynı yakıt değerlerindedir...
    6.aileniz geniş ise ve jip istiyorsanız rav4 yada crv öneririm

not :crv ve suzuki kullandım ama rav 4 hakkında sadece görsel bilgim mevcuttur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.