Şimdi Ara

RAV-4 mü GRAND VITARA mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
30.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Orjinalden alıntı: bitirimm

quote:

Hocam bizde şuan düşünüyoruz rav-4.Acaba ekstra modeli şehiriçi ne kadar yakar.Konforlumu ve içerisine ses falan alıyormu.Sonuç olarak alınabilir bir araç mı ekstra modeli.

benim aracım 2.2 dizel extra modeli arabayı aldıgımda deposu boştu bütün sıfır arabalar gibi. en yakın shell istasyonuna gidip fullettim. araç 120 ytl. lik yakıt aldı.Ve dün yakıt lambası yandığında 730. km deydi.Bunun sadece 100 km si ş.dışı. geri kalanı hep ş.içi. tahminime göre ş.dışı 1000 km çok rahat yol yababilir.Yol bilgisayarında ortalama 7.4 yazıyor şuan. Araba mükemmel sessiz bi motara sahip ve bence çok dikkat çekici bi tipi var arabanın. İlk defa toyata kullanmama ragmen şiddetle tavsiye edebilirim..Kia sorentosu olan bi arkadaşım denedi arabayı ve çok begendi bu araba resmen ok gibi fırlıyor dedi...

Hocam yalnız ben benzinli modelini sormuştum.Birde aracın ses sistemi işçilik falan nasıl??Acaba benzinli çok fazla yakarmı??11,6 lt demiş avensiste fabrika verilerini yakalıyorum şuan.Ort 9,6 lt.Bundada yakalayabilirmiyiz acaba??Son olarak sizden biraz daha ayrıntılı bir yazı ve foto istiyorum.Umarım fazla zahmet vermem.Şimdiden teşekkürler.

valla benzinli versiyonunu kullanmadım ama kullanan bi tanıdıgım var çok memnun oldugunu söylüyor. arabada 6 lı cd changer var ses kalitesi bana göre güzel ama herkesin beklentileri degişebilir.malzeme ve işçiligi bence makul seviyede..tabiki bir X5 veya Q7 gibi olamaz.şöle diyeyim geçtiğimiz hafta autashow dergisinin bi suv karşılaştırması vardı. hyundai santa fe- chevrolet captiva-bmw x3-toyata rav-4 ve honda cr-v.. bunların içinde en yüksek puanı bmw x3 2. toyata rav-4 3.honda 4. hyundai 5. chevrolet almıştı...

RAV-4 mü GRAND VITARA mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: efe01

Hayırlı uğurlu olsun....Allah kazasız belasız binmek nasip etsin....Sıfır araba da ayrı güzel oluyo...Kız gibi ilk binen sen oluyosun.....Kokusu bile herseye deger tabi......Güle güle kullan...resim bekliyoruz...
    quote:

arkadaşlar arabayı dün aldım RAV-4 2.2 extra araç mükemmel bişey ya. arabanın konforu yol tutuşu çekişi herşeyiyle tatmin edici.en çok hoşuma giden yakıtı şuan rodaj aşamasında bile 8.1 lt yakıyo.arabanın hız yaptıgı bile belli olmuyor 160 km ile giderken bile araba çok stabil ve diger araçlar gibi tuscon santa fe salınım yapmıyo...araba 6 ileri 160 km ile giderken 5. vitesle devir 3000 bile degildi.. darısı alacak arkadaşların başına.

benim çektigim fotolar iyi çıkmadıgı için bunları koyuyorum zaten aynısı....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bizde şuan düşünüyoruz rav-4.Acaba ekstra modeli şehiriçi ne kadar yakar.Konforlumu ve içerisine ses falan alıyormu.Sonuç olarak alınabilir bir araç mı ekstra modeli.

benim aracım 2.2 dizel extra modeli arabayı aldıgımda deposu boştu bütün sıfır arabalar gibi. en yakın shell istasyonuna gidip fullettim. araç 120 ytl. lik yakıt aldı.Ve dün yakıt lambası yandığında 730. km deydi.Bunun sadece 100 km si ş.dışı. geri kalanı hep ş.içi. tahminime göre ş.dışı 1000 km çok rahat yol yababilir.Yol bilgisayarında ortalama 7.4 yazıyor şuan. Araba mükemmel sessiz bi motara sahip ve bence çok dikkat çekici bi tipi var arabanın. İlk defa toyata kullanmama ragmen şiddetle tavsiye edebilirim..Kia sorentosu olan bi arkadaşım denedi arabayı ve çok begendi bu araba resmen ok gibi fırlıyor dedi...

Hocam yalnız ben benzinli modelini sormuştum.Birde aracın ses sistemi işçilik falan nasıl??Acaba benzinli çok fazla yakarmı??11,6 lt demiş avensiste fabrika verilerini yakalıyorum şuan.Ort 9,6 lt.Bundada yakalayabilirmiyiz acaba??Son olarak sizden biraz daha ayrıntılı bir yazı ve foto istiyorum.Umarım fazla zahmet vermem.Şimdiden teşekkürler.

valla benzinli versiyonunu kullanmadım ama kullanan bi tanıdıgım var çok memnun oldugunu söylüyor. arabada 6 lı cd changer var ses kalitesi bana göre güzel ama herkesin beklentileri degişebilir.malzeme ve işçiligi bence makul seviyede..tabiki bir X5 veya Q7 gibi olamaz.şöle diyeyim geçtiğimiz hafta autashow dergisinin bi suv karşılaştırması vardı. hyundai santa fe- chevrolet captiva-bmw x3-toyata rav-4 ve honda cr-v.. bunların içinde en yüksek puanı bmw x3 2. toyata rav-4 3.honda 4. hyundai 5. chevrolet almıştı...

Hocam blki alakasız bi karşılaştırma olacak ama megane ile kıyasladığınızda nasıl??Ben ses sistemini çok önemsiyorum arabada bundan dolayı.Birşey daha sormak istiyorum 2006 model 10000 kmde bi dostumuzda var bu araçtan.55000 ytlye bırakacak.Kumaş koltuk ve düz vites.Sizce fiyat nasıl ve ekstra için verilecek para farkettiriyor mu??Çünkü deri koltuk ve cruise kontrol dışında kullanacağımız bir opsiyon yok.Yağmur sesnörü ve dikiz aynası karartması keşke olsaydı standartta bunlar eksik.Bunlar olsaydı hiç ekstraya bakmazdık ama ekstradaki eksik otomatik vites.Nefet ediyorum otomatik vitestenSizce ekstramı standart olanımı??

• ben şöyle söyliyeyim benim aldıgım aracın standardı 85.000 ytl idi ben extrasına 93.000 ytl verdim. Ve bence standarttan daha kalite duruyo araç. bence imkanın varsa extrasını al. Müzik sistemine gelince gayet başarılı. Rav-4 ten inip megana bindigim zaman kendimi sanki bi tofaşa binmiş gibi hissediyorum ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitirimm -- 22 Ocak 2007; 21:57:05 >
  • yaw bu rav-4 benimde hoşuma gidiyor ama pahalı be kardeşim. 80 bin ytl. banada vitaradan sağlam gibi geliyo ama. kafam acayip karıştı.
  • Herkese Merhabalar;

Ben arabalardan fazla anlamam. Arabam 2006 Grand Vitara JLX AL. Sorularınıza elimden geldiğince cevap verebilirim.
  • şehiriçi şehir dışı ne kadar yakıyor ?
  • Suzuki Grand Vitara 4WD,Toyota RAV4 ise asimetrik AWD.Yani sürekli dört çeker bile değil.Bilgilerinize.
  • Benim G.V. otomatik.
    Şehir içi (dur- kalk trafiğe girmiyoroum) 150 ytl ile yaklaşık ya da maksimum 500 km. yapıyor. ( İncelediyseniz bilirsiniz otomatikler 4 ileri vitestir)
  • Eğer arazide kullanılmayacaksa Yeni Honda CRV, arazide kullanılacaksa Suzuki Grand Vitara tavsiye ederim, hangisi olursa olsun muhakkak test sürüşü yapınız, İstanbul Maslak Honda'da Crv test sürüşü var
    quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Suzuki Grand Vitara 4WD,Toyota RAV4 ise asimetrik AWD.Yani sürekli dört çeker bile değil.Bilgilerinize.
  • sürekli 4 çekeri napcan ya dağda yasamıyodur belki ömrü boyunca 2 kere girer araziye
  • quote:

Orjinalden alıntı: cozercozer

Benim G.V. otomatik.
    Şehir içi (dur- kalk trafiğe girmiyoroum) 150 ytl ile yaklaşık ya da maksimum 500 km. yapıyor. ( İncelediyseniz bilirsiniz otomatikler 4 ileri vitestir)

kardeş genel olarak memnunmusun. servisi nasıl gidişi duruşu nasıl. ses yapıyormu içi. yani kısacası şu ana kadarki gnel izlenimin nedir. yardımın için şimdiden saol.
  • bu arada yeni CRV alan varmı deneyen frenler falan nasıl?
  • kesinlikle RAV 4 arkadaşlar benzinlisini kullanıorum we çok memnunum.. biraz fazla yakıyormuş gibi geliyo bana ama diger jeeplere göre bence çok normal... bnden önce 1 ay kdr babam kullandı aracı, ondayken gösterge 9,8lt gösteriyordu şuan ise 11lt gösteriyo bu arada hep şehiriçinde kullandık...
  • arkadaşlar yeni grand vitara kullanan yokmu? yorum yazacak birileri? şiştim kaldım yaw!
  • quote:

Orjinalden alıntı: BVY

arkadaşlar yeni grand vitara kullanan yokmu? yorum yazacak birileri? şiştim kaldım yaw!

test sürüşüne çıkmayı denediniz mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

quote:

arkadaşlar yeni grand vitara kullanan yokmu? yorum yazacak birileri? şiştim kaldım yaw!

çıktım. ancak benim kötü bir 307 tecrübem olduğu için biraz hassasım. yani demem odurki kronik bir sorunu, tıkırtısı, bilmemnesi varmıdır? pek fazla olmayan bir araba. bşr gol daha yemek istemiyorum.
    anlamaya çalıştığım o dostum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

quote:

çıktım. ancak benim kötü bir 307 tecrübem olduğu için biraz hassasım. yani demem odurki kronik bir sorunu, tıkırtısı, bilmemnesi varmıdır? pek fazla olmayan bir araba. bşr gol daha yemek istemiyorum.
    anlamaya çalıştığım o dostum.

işte onu diyorum ya..bende de 307 var,2 sene oldu alalı,60000 de ve çok şükür,sorunsuz.
    vitara yı benlinli mi,dizel mi düşünüyorsun???ona göre fikir vereyim

• dostum ben benzinli düşünüyorum. dizel bana göre değil. verdiğin bilgiler için şimdiden teşekkürler...
  • auto-show dergisinde 10-15 sayı önce sportage-yeni vitara-eski cr-v karşılaştırması vardı.araçlar benzinliydi.eski kasa olmasına rağmen cr-v birinci,vitara ikinci olmuştu.vitara sadece arazide üstündü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.