Şimdi Ara

Razer deathadder 3.5g 3500dpi almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Uzun zamandır logitech g100 kullanıyorum. her türlü single player pc oyununu oynuyorum ama önceliğim CS GO. logitech mouse tan aslında memnunum ama biraz küçük gibi gelmeye başladı. benim elimde bayağı küçüktür kız eli gibi neredeyse ama ona rağmen küçük geliyor sanki. biraz steelseries rival ve logitech g402 denedim ebatları tam elime oturdu aynı şekilde razer deathadder da. yabancı bir siteden şunu buldum.http://tr.aliexpress.com/item/Razer-Deathadder-3500DPI-gaming-mouse-Brand-new-Fast-free-shipping-Without-Retail-packing/1346150494.html?spm=2114.13010208.99999999.261.qk8vz3&detailNewVersion=1 fiyatı çok uygun geldi ama bayağı eski bir mouse. sizce hala bunu almaya değer mi?

• Eski sensör + düşük malzeme kalitesi + Plastik örgüsüz kablo + Düşük ömürlü switchler...Bence biraz daha para biriktir yeni deathadder chroma modeline bak
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz param var da vermeye kiyamiyorum :D deathadder 2013 alsam 120 liraya gene aliexpressten o sensor ve malzeme daga kaliteli denio @The Loner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fen0men0

Haklisiniz param var da vermeye kiyamiyorum :D deathadder 2013 alsam 120 liraya gene aliexpressten o sensor ve malzeme daga kaliteli denio @The Loner

hocam paranız varsa deathadder chroma alın.. çünkü sizin için daha iyi ve uzun ömürlü bir mouse olacaktır..
  • quote:

Herkese merhabalar. Uzun zamandır logitech g100 kullanıyorum. her türlü single player pc oyununu oynuyorum ama önceliğim CS GO. logitech mouse tan aslında memnunum ama biraz küçük gibi gelmeye başladı. benim elimde bayağı küçüktür kız eli gibi neredeyse ama ona rağmen küçük geliyor sanki. biraz steelseries rival ve logitech g402 denedim ebatları tam elime oturdu aynı şekilde razer deathadder da. yabancı bir siteden şunu buldum.http://tr.aliexpress.com/item/Razer-Deathadder-3500DPI-gaming-mouse-Brand-new-Fast-free-shipping-Without-Retail-packing/1346150494.html?spm=2114.13010208.99999999.261.qk8vz3&detailNewVersion=1 fiyatı çok uygun geldi ama bayağı eski bir mouse. sizce hala bunu almaya değer mi?

elin kaç cm ve deathadder i elinde denedin mi merak ettim.benim ellerimde küçük kararsızım suan seçim yapamıyorum

• Aslinda onu tam deneyemedim ama rival ve g402 deneyimim (benzer yapilarda bir mouse) oldu da once de logitech mx510 kullaniyordum buyuk bir mousetu elim 17 cm bayağı bir kucuk ve ince kendi boyumda arkadaslarimla kiyaslayinca elim kayboluyor ama büyük mousetan zarar gelmiyor kucukten geldigi gibi.
    @*Captain9

• G502 tavsiye ederim benim elimde cok kucuk guzel oturuyor denemeni tavsiye ederim .

• Çok eski bir ürün. Kalitesiz malzemesi var.

G402 veya razer deathadder chroma almanız daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    hocam haklısınız aslında elim küçük olduğundan korkuyorum da bu g100deki hassasiyeti yakalayamayacağımdan ama eğer alacaksam chroma değil de DA 2013 düşünüyorum.
  • quote:

hocam haklısınız aslında elim küçük olduğundan korkuyorum da bu g100deki hassasiyeti yakalayamayacağımdan ama eğer alacaksam chroma değil de DA 2013 düşünüyorum.

Farketmez biri rengarenk öbürü tek renk. Ama ben yinede g402 öneririm. Razer çok şişirilmiş bir marka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    hocam valla 2003 yılından beri logitech mx300 logitech mx310 logitech mx 510 ve logitech g100 kullanıyorum artık logitechten başka bir şey kullanmak istiyorum :) bu yüzden razer DA 2103 siparişi verdim artık kısmetse gelirse 1 aya gelir :)
  • quote:

hocam valla 2003 yılından beri logitech mx300 logitech mx310 logitech mx 510 ve logitech g100 kullanıyorum artık logitechten başka bir şey kullanmak istiyorum :) bu yüzden razer DA 2103 siparişi verdim artık kısmetse gelirse 1 aya gelir :)

g402 sensör kalitesi olarak deathadder 2013'den daha kötü..Kablosu plastik..biraz ağır..Renkleri değişmiyor..Bu yüzden g402 almamakla iyi yapmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.