Şimdi Ara

Redmi Pro aldım Türkçe yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
3.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türkçe dil desteği yok nasıl türkçeye çevirebilirim telefon bana bakıyor ben telefona :D imei ve dil işini çözmem lazım

• hayırlı olsun bende dün aldım cihazı Türkçe için global rom bekleyeceğiz mecburen şuan yapacak bir şey yok 1 aya gelir diye düşünüyorum. imei işi mtk işlemci olduğu için kolay olur İnşaallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

hayırlı olsun bende dün aldım cihazı Türkçe için global rom bekleyeceğiz mecburen şuan yapacak bir şey yok 1 aya gelir diye düşünüyorum. imei işi mtk işlemci olduğu için kolay olur İnşaallah..
    selam arkadaşlar nerden aldınız yardımcı olabilirmisiniz :)
    telefon elinize aldıgınızda hisleriniz neler çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecardigans

selam arkadaşlar nerden aldınız yardımcı olabilirmisiniz :)
    telefon elinize aldıgınızda hisleriniz neler çok teşekkürler

Arkadaşım gelirken çinden getirdi. İlk hiser telefonu açtığım an dil seçtiriyor ingilşxce ve çince seçeneğini gorunce tühbdedim :) ama güzel telefon :) global rom gelsin dahada güzel olacak
  • Şarj olayı nasıl.Kaç gün gidiyor,kaç saat ekran süresi alıyorsunuz.
    Birde en önemlisi fotoğraf kalitesi nasıl.
    Değerlendirmelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 17 Ağustos 2016; 0:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Şarj olayı nasıl.Kaç gün gidiyor,kaç saat ekran süresi alıyorsunuz.
    Birde en önemlisi fotoğraf kalitesi nasıl.
    Değerlendirmelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler

Şarz olayı çok kurcaladım 24 saat falan galiba valla ben gece çalışıyorum ondan dolayı hiç dikkat edemedim şarja bitmeden şarja takıyorum. Düzenli bi uykum olmadığı için onuda pek akip etmedim. Fotoğaf lalitesi bence çok güzel bi mod var onu çok bbeğendim arka lanı bulanıklaşrırıp odakladoğın yeri çwkiyor. Galeride fotoğrafın üstünde tuş çıkıyor tıklayınca fotoğraf 3 booyutlu gibi oluyor ekranı hareket ettirince fotoda hareket wdiyo beğendi onu. Anlatamadım ama bependim :)
  • justlook78 kullanıcısına yanıt
    Değerlendirmeleriniz için çok teşekkürler
  • Redmi Note 3 Pro ile bu telefon arasında kaldım. Aradaki fark konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Neden Redmi Note 3 Pro değil de bu telefonu tercih ettiniz?
  • Hocam redmi note3 pro da kullandım. redmi note3 pro yu sırf kamerası yüzünden sattım. bunun kamera ondan çok daha iyi diyebilirim daha yeni ve güncel bir tasarım onun dışında çok bir fark yok
  • quote:

Hocam redmi note3 pro da kullandım. redmi note3 pro yu sırf kamerası yüzünden sattım. bunun kamera ondan çok daha iyi diyebilirim daha yeni ve güncel bir tasarım onun dışında çok bir fark yok

hocam redmi 3 pro nun kamerası,note 3 pro nun kamerasından daha mı iyi. (note 3 proyu sırf kamera yüzünden sattım yazmışınız bi sorayım dedim)

bende alma aşamasındayım redmi 3 pro veya note 3 pro alacağım.

bu arada redmi 3 pro ile note 3 pro arasında gidip geliyorum.

note3 pro benim için çok büyük.diyorumki redmi 3 pro alayım hem küçük olur hemde 4000mah pil 720p ekranda daha çok dayanır
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Hocam redmi pro redmi3 pro değil redmi pro yeni bir cihaz çift kameralı 5.5 inç ve kamerası redmi note3 pro dan daha iyi
  • quote:

Hocam redmi pro redmi3 pro değil redmi pro yeni bir cihaz çift kameralı 5.5 inç ve kamerası redmi note3 pro dan daha iyi

Aynen hocam çift kameralı olan var bende rwdmi pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: hıpermen

Redmi Note 3 Pro ile bu telefon arasında kaldım. Aradaki fark konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Neden Redmi Note 3 Pro değil de bu telefonu tercih ettiniz?

Yüzlerce fark var çipsetinden ramın hızına, kamera fsp sinden tuttta , oled ekranına, hemen herşey farklı, dağlar kadar fark var yani , anlatması sayfalar sürer .
  • quote:

Orijinalden alıntı: justlook78

quote:

Aynen hocam çift kameralı olan var bende rwdmi pro

Biri geniş açı 120 fsp video çekiyor diğeri 5 Mp gece çekimleri için.
  • Arkadaslar telefonu kullananlar batarya ömrü hakkinda bilgi, fotograf kalitesi hakinda örnek resimler, stabilite hakkinda bilgi verirse hepimizi aydinlatmis olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: performans1

Arkadaslar telefonu kullananlar batarya ömrü hakkinda bilgi, fotograf kalitesi hakinda örnek resimler, stabilite hakkinda bilgi verirse hepimizi aydinlatmis olur
    yazılım, imei işlerini halledebildiniz mi? ben de almayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: badlucky

yazılım, imei işlerini halledebildiniz mi? ben de almayı düşünüyorum..

Yok daha halletmedim 4 ay zaman var imei için
  • justlook78 kullanıcısına yanıt
    estetik olarak, malzeme kalitesi vs. memnun musunuz cihazdan? ben 3/64 'lük olanını düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: badlucky

estetik olarak, malzeme kalitesi vs. memnun musunuz cihazdan? ben 3/64 'lük olanını düşünüyorum...

Ben cihazdan memnunum ama türkçe dil sıkıntısını halletmem lazım. Yoksa parça kalitesi olsun. Kamera kalştesi vs herşey çok güzel.
  • Kaça aldınız?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.