Şimdi Ara

REEDER P8 - Ana Konu ve Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ürünü yılbaşı gecesi electroworld (bimeks) ' den kampanya vesilesiyle aldım. Şık görünen kasası mevcut. Aynı kasayı Victor U2 'de kullanıyor. Zaten indirim bindirim olmasa ortalama piyasa fiyatları aynı. Özelliklere gelince:

NOT: epey.com'da SAR değeri 0.346 W/Kg yazmakta.

Bu özelliklere göre 800TL ortalama fiyatı bence çok güzel ancak tek sorun mevcut:
    1- Pil 2300 mAH (Ben film izlemek ve doküman okumak amacıyla bu boyutta telefon istiyordum 1 gün için yetiyor ama full şarj edipte yoğun teste sokmadım)

BölümSonuCanavarı.com'da başka arkadaşlar yetkili teknik servise Android 5.0 güncellemesini sormuş. Güncellemenin olacağını ancak tarihinin belli olmadığını söylemişler (Buradan Görebilirsiniz). Ben sormadım yarın bende unutmazsam soracağım.

Kutu içinden reedershop.com.tr 'den yapabileceğiniz 30TL değerinde e-kitap çeki ve 1 yıllık McAfee üyelikürün anahtarı çıkmakta. Ayrıca 1 adet ekran koruyucu jelatinde var ama ekranın Gorilla Glass olmaması dolayısıyla BUFF film alıp kesip biçip uydurmayı düşünüyorum. Ayrıca 34 TL değerinde akıllı kapakta ayrı olarak satılıyor.

İşte ürün ana sayfası: (Link)

Emin olmamakla birlikte ekran gorilla glass değil ancak OGS ekran olma ihtimali var. Tabi bu bilgilerin kesinliği şimdilik yok. [b/]

İşte resimler ve 2 video..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castor10400 -- 4 Şubat 2015; 14:26:30 >

•  REEDER P8 - Ana Konu ve Kullanıcıları Kulübü
  • inceleme videosu yaparsan çok memnun kalırız kardeş bu telefonu çok merak ediyorum
  • ürünün orjinali ulefone u58
    https://www.youtube.com/watch?v=7BnckS4LiJ0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.