Şimdi Ara

Relpax içtim ölüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başım agrıyordu annemin migren hapını içtim karanlık yatıyordum bi ağrıyla uyandım çenem-boğazım-göz kapakalrım ve alnımın içi ağrıyordu. Hala ağrıyor. Ne yapabilirim başka bir ağrı kesici alsam geçer mi?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Relpax Hakkında Bilgiler

Relpax (eletriptan hidroklorür), migreni tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Migren, şiddetli baş ağrıları ve mide bulantısı, kusma veya ışığa ve sese duyarlılık gibi diğer semptomlarla karakterize bir durumdur. Relpax, migren ataklarını durdurmak veya azaltmak için kullanılır.

Relpax 40 mg Kullanıcı Yorumları

Relpax 40 mg, migreni tedavi etmek için yaygın olarak kullanılan bir dozudur. Relpax 40 mg kullananlar, ağrının giderilmesinde etkili olduğunu bildirmiştir. Ancak, herkesin Relpax'a aynı şekilde tepki vermediğini unutmamak önemlidir.

Relpax Kullananlar

Relpax, 18 yaş ve üzeri yetişkinler için onaylanmıştır. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa Relpax kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Relpax ayrıca bazı ilaçlarla etkileşime girebilir, bu nedenle diğer tüm ilaçlarınızı doktorunuza bildirdiğinizden emin olun.

Relpax Yorum

Relpax'ın genel olarak tolere edilebilir bir ilaç olduğu kabul edilir. Ancak yaygın yan etkileri mide bulantısı, baş ağrısı ve baş dönmesidir. Daha ciddi yan etkiler nadirdir ancak alerjik reaksiyonlar, nöbetler ve kalp krizi vakaları bildirilmiştir.

Relpax'ı doktorunuzun talimatlarına göre aldığınızdan emin olun. Herhangi bir yan etki yaşarsanız veya ilacı aldıktan sonra durumunuz düzelmezse doktorunuza başvurun.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Arkadaşım bırak doktorculuk oynamayı doktora git hemen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burche -- 31 Ocak 2012; 3:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Over the Wall

Başım agrıyordu annemin migren hapını içtim karanlık yatıyordum bi ağrıyla uyandım çenem-boğazım-göz kapakalrım ve alnımın içi ağrıyordu. Hala ağrıyor. Ne yapabilirim başka bir ağrı kesici alsam geçer mi?

Over the Wall
    Hapı yuttu

Marty Friedman derki doktorculuk oynamayın bilinçsiz ilaç kullanmayın
  • bünye meselesi sakata gelmez gözük bi yere
  • İlacın yan etkisidir. Sana 2 Ağrı kesici öneririm biri ARVELES en etkili ağrı kesicidir 30 dakikada ağrının kökünü kazır diğeri ise PAROL bunun bende etkisi çok az oldu sadece ağrıyı hafifletiyor
  • Bence arveles , parol yetmez.
    Apronax falan da ekle kokteyl yap, damardan enjekte et.
    Kafanıza göre ilaç kullanmayın, TV de bile yayınlanıyor uyarılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.