Şimdi Ara

Renk Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar 3 gün önce 2.el bir Sedona x11 aldım. Boyasında çizikler ve çatlaklar var bu yüzden de önce boya sökücü ile tüm boyayı kaldırıp yeniden boyamak istiyorum. İki renk kullanmak istiyorum (örn. kadro beyaz, jantlar gidon aynakol sele kelepçesi yeşil gibi) Ayrıca kask da boyanacak. Red Bull kasklarına benzetmeye çalışacağım Tavsiyelere açığım şimdiden teşekkürler. (evet bisiklet odamın baş köşesinde )
     Renk Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DirtJumper -- 12 Temmuz 2015; 4:00:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bisiklet rengi için mevcut bisikletlere bakarak örnekli biçimde boyayabilirsin. örnek bakmak her zaman daha sağlıklı.

ayrıca kaskı boyamamalısın. sıkacağın sentetik boya kaskın doğasını bozacaktır.
  • Mat siyah ve açık yeşil kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLq3

bisiklet rengi için mevcut bisikletlere bakarak örnekli biçimde boyayabilirsin. örnek bakmak her zaman daha sağlıklı.

ayrıca kaskı boyamamalısın. sıkacağın sentetik boya kaskın doğasını bozacaktır.

Kask için artık çok geç ince zımpara ve maskeleme yapıldı köpük olan yerler tamamen kapatıldı ki zarar görmesin. Sadece plastik kısmı boyayacağım. Tavsiye için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerEge

Mat siyah ve açık yeşil kullan

Düşünülebilir. Tavsiye için teşekkürler

• Kadro mavi; jantlar, gidon, aynakol, sele kelepçesi yeşil veya floresan sarısı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Memed -- 16 Temmuz 2015; 13:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Memed

Kadro mavi; jantlar, gidon, aynakol, sele kelepçesi yeşil veya floresan sarısı olabilir.

Düşünülebilir teşekkürler
  • petrol mavisine boya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.