Şimdi Ara

rent a car AÇMAK !!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER ARANIZDA BU İŞLE UĞRAŞAN VARMI? 1TANE FİAT PALİO - 95 KASALARINDAN SPOR SUBARU Impreza 1TANEDE DOBLO ALIP BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAŞLANGIÇ OLARAK.

SENET V.S KAĞITLARI NERDEN ALABİLİRİZ?

ARAÇLARA CİPTE YERLEŞTİRMEK İSTİYORUM NERDE OLDUĞUNU İZLEYİP TEK BİR TUŞLA ARABAYI KİTLEME GİBİ.

RENT A CAR KASKOSU 3500TL DİE DUYDUM YILLIK O ŞEKİL KAR YAPMAM İMKANSIZ NORMAL KASKO 1000TL + ARABALARIN SİGORTA VE VİZE MASRAFI OLUCAK . BUNUN DIŞINDA MASRAF OLCAK BİŞİ VARMI BENİM BİLMEDİĞİM?

alacağım araçlar en pahalısı 18 bin tl olacak kasko yaptırmıyım herhangi kaza durumunda senetten kiracıya karşılatırım die düşünüyorum .

işin içinde olmadığın için tam bilmiyorum ama çarptı gösterip kaskodan para alıyolar gibi seylerden duydum .

işi bilen yapan biri varsa eksisiyle artısıyla anlatırsa sevinirim .

izmir karşıyakada cafe acmaktı planım fakat kiralar çok ucuk 3500ten baslıyo . batarım die düşünüyorum . çok kararsız kaldım 50 60 bin tl bütçem var . rent a carda batma gibi olay yok die düşünüyorum iş yapamazsam araçlar bana ait olduğundan geri satabilirim .

• Üçyolda 3 sene işlettik.Sonradan ortak olduk.Sakın ortak olma.Çoğu şeyi unuttum aklıma gelirse yazarım buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: battle35

Üçyolda 3 sene işlettik.Sonradan ortak olduk.Sakın ortak olma.Çoğu şeyi unuttum aklıma gelirse yazarım buraya

kardeşim gibi dedğim adamla girerim ortaklığa diğer türlü imkansız zaten hocam aklına geldikce yazarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK--CARSI

quote:

Orijinalden alıntı: battle35

Üçyolda 3 sene işlettik.Sonradan ortak olduk.Sakın ortak olma.Çoğu şeyi unuttum aklıma gelirse yazarım buraya

kardeşim gibi dedğim adamla girerim ortaklığa diğer türlü imkansız zaten hocam aklına geldikce yazarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    "herhangi kaza durumunda senetten kiracıya karşılatırım die düşünüyorum" sırf böyle düşünen firmalarla uğraşmamak için avise devam

• quote:

Orijinalden alıntı: DVB

"herhangi kaza durumunda senetten kiracıya karşılatırım die düşünüyorum" sırf böyle düşünen firmalarla uğraşmamak için avise devam

kiralayan kişi trafik kurallarına uyup alkolü sekilde kaza yapmadığı sürece zaten zararı karşı taraf öder . ama kazaya kiralayan kişi sebeb veriyosa . kasko olsa dahi araçın yattı parası alınması lazım bence bu bi hak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0x2a

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    nasıl ödeteceksin karşı tarafa parayı mafyamısın sen

evet işini düzgün yapmayacaksan kuralına göre yapmayacaksan hiç yapma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 24 Temmuz 2012; 16:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

arabanın değeri kadar olan senete imza atımı . mahkemeye verdiğin taktirde adamın maaşına bile el konulur alırsın bi şekil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

Alıntıları Göster
    Senin o araçlara kasko yapmazlar bir kere bu 1.

+ bu araçlarla rent a car açılmaz,bulacağın araçlar zaten yaşlı ve dökük olacağı için 3 günde motoru eline verirler.

Bankalardan anlaşmalı senet alacaksın bu da belli bir takım gideri beraberinde getirir.

Açacağın işyeri ne uzantılı olacaksa,Mali akdi ve müşavir imzaları vb... halledeceksin.

Araç alacağım diyorsan;sedan ya da compactlarda 1,2 - 1,6 arası benzin Japon grubuna ya da Avrupa dizel farklı alternatiflere yönel,illa Jeep diyorsan da Dacia,Cherry gbi markalrın yeni araçlarına göz gezdir.

• quote:

quote:

arabanın değeri kadar olan senete imza atımı . mahkemeye verdiğin taktirde adamın maaşına bile el konulur alırsın bi şekil .

mahkeme demiyecekmi sana bu araçların kaskosu nerede.. ayrıca kimsede kalkıp o senete imza atmaz o iş yaş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 24 Temmuz 2012; 16:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

quote:

quote:

mahkeme demiyecekmi sana bu araçların kaskosu nerede.. ayrıca kimsede kalkıp o senete imza atmaz o iş yaş..

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-gt-turbo-gorunumlu-1-6-tuplu-miknatis-93439776/detay#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2005-palio-1-2-s-93327587/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hasarli-fiyatina-saglam-2000-clio-1-4-rta-92458124/detay

bu arabalrı alsam bana düz hesap 30bin tlye patlar . her kesime hitap etmiş olurum aile genç .

• quote:

quote:

quote:

Oda doğru işin ayrıntılarını öğrenmek lazım işte . izmir karşıyakada oturuyorum çok defa araç kiraladım fakat hiç birinde rent acar kaskosu yoktu normal kasko hepsi çoğu zaman boş senete imza attırıyolar . haklısın . işte işi ayrıntılı öğrenmek istiyorum bu gibi durumlarda ne olacak v.s

• quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Senin o araçlara kasko yapmazlar bir kere bu 1.

+ bu araçlarla rent a car açılmaz,bulacağın araçlar zaten yaşlı ve dökük olacağı için 3 günde motoru eline verirler.

Bankalardan anlaşmalı senet alacaksın bu da belli bir takım gideri beraberinde getirir.

Açacağın işyeri ne uzantılı olacaksa,Mali akdi ve müşavir imzaları vb... halledeceksin.

Araç alacağım diyorsan;sedan ya da compactlarda 1,2 - 1,6 arası benzin Japon grubuna ya da Avrupa dizel farklı alternatiflere yönel,illa Jeep diyorsan da Dacia,Cherry gbi markalrın yeni araçlarına göz gezdir.

anladım hocam subaru imraze 1.6 almamın sebebi spor araba olması gençler talep eder die düşündüm bütçeme göre en iyisi o diğer 2 araç 2005 model üzeri olucak zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oda doğru işin ayrıntılarını öğrenmek lazım işte . izmir karşıyakada oturuyorum çok defa araç kiraladım fakat hiç birinde rent acar kaskosu yoktu normal kasko hepsi çoğu zaman boş senete imza attırıyolar . haklısın . işte işi ayrıntılı öğrenmek istiyorum bu gibi durumlarda ne olacak v.s

kardeşim bende izmirdeyim bu işten vazgeç derim o araçların bakımı kaskosu sigortası vergisi bilmem nesi işte böyle parayı aldındı almadın olayları o işi yapanların yarısı yarım buçuk mafya ve sermayeleri daha fazla..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim bende izmirdeyim bu işten vazgeç derim o araçların bakımı kaskosu sigortası vergisi bilmem nesi işte böyle parayı aldındı almadın olayları o işi yapanların yarısı yarım buçuk mafya ve sermayeleri daha fazla..

doğru diyorsun . yapcak bişi bulmadım cünkü riske atılcak bi para değil miletin yanında çalışmakta istemiyorum . izmirde oturyosan karşıyaka sahildeki kahve diyarını bilirsin orasının sahibi tanıdığım yakın bi abim 35bin tl ciro yapıyo aylık 5tlye kahve alıyor 45 adet kahve çıkıyor tanesini 6.5tlden satıyor düşünün karı . çarşı taraflarında giriyim diyorum öle bi işe dükkan kiraları 3 4bintl tutumazsa bide dükana yaptığın masraf para ucar gider bilmiyorum napıcaz artık ticaret yapanları gördükce kazandıklarını gördükçe miletin yanında 12 saat köle gibi çalışmak işime gelmiyor . adama oturduğu yerden günde 2 bin kazanıyo sen ayda çalışıyosun 1000tl en baba . OKAYANLAR OKUMAYAN TİACARET ADAMLARININ ALTINDA çalışıyo dikatimi cekti çok .

• Açarsan İnşallah en kısa süre içerisinde batarsın ve bir sürü borç altına girersin.Sizin gibi tipler adamın ocağına incir ağacı diker.Mafya kılıklılar sizi.
  • Senden hiçbir cacık olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Açarsan İnşallah en kısa süre içerisinde batarsın ve bir sürü borç altına girersin.Sizin gibi tipler adamın ocağına incir ağacı diker.Mafya kılıklılar sizi.

senete imza atıp kendine güvenen bi adam araba kiralıyosa kaza sonrasıda sorumluluğu alacak . ben silahı kafasına dayayıp senet imzala demiyorum . geliyo araç kiralamk istiyorum diyo seneti çıkartıyorum kendi imzalıyo olucak . o riske girmicek adam imzalamaz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Senden hiçbir cacık olmaz

aynen katılıyorum. beşine onuna bakmam işini hakkıyla yapanına veririm daha iyi
  • quote:

quote:

Açarsan İnşallah en kısa süre içerisinde batarsın ve bir sürü borç altına girersin.Sizin gibi tipler adamın ocağına incir ağacı diker.Mafya kılıklılar sizi.

senete imza atıp kendine güvenen bi adam araba kiralıyosa kaza sonrasıda sorumluluğu alacak . ben silahı kafasına dayayıp senet imzala demiyorum . geliyo araç kiralamk istiyorum diyo seneti çıkartıyorum kendi imzalıyo olucak . o riske girmicek adam imzalamaz zaten

Batar batar merak etme,mafyalığı geçtim büyük günah ve dolandırıcılığa giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xenon_06

quote:

quote:

Batar batar merak etme,mafyalığı geçtim büyük günah ve dolandırıcılığa giriyor

Alıntıları Göster
    günaydın arkadşalar. 26 ağustosta düğünüm var gelin arabası lazım kiralıyacam. istanbul avrupa yakasında güvenilir 1 günlük uygun fiyatlı araç kiralamaya önerebileceğiniz yerler var mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.