Şimdi Ara

Resimli Haze Demo İnceleme (8/10) Puan !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Resimli Haze Demo İnceleme (8/10) Puan !

Yapılan İnceleme sonucu Alınan Puanlar ve Görüşler Aşağıda ki gibidir
    Notlar Baya bir Yüksek Her açıdan ( Grafik,ses,oynanabilirlik,co-op modu )

quote:

Graphics - 8/10

My first impressions on the graphics were WOW. The look and feel is great. Haze looks so much better when actually seeing it on your 40″ HDTV. The videos you see on the internet aren’t very good and doesn’t show what this game is capable of. The explosions look great and the firefights suffer no slowdown at all and runs at a solid frame rate.

The foliage, trees etc make it look like your in a real jungle. During my time of playing i didn’t notice any jaggies or blury graphics in the background, it looked solid and crisp. Oh and for those that want to know Haze runs at 720p max, it won’t run at 1080p.

Sound and Music - 8/10

The voice acting in this Haze is top notch no complaints here. Guns sound good enough, the explosions sound real, there is a lot going on and the sound does well to keep up. No problems with the sound and music. During firefights there are explosions going off, team mates shouting, enemies calling etc. It’s all good.

Gameplay - 9/10

Although i only had a short play through the demo i can tell you that the game is very fun play. The gameplay mechanics are excellent with the use of nectar to boost your movements, strength and to easily see the enemies work well. The controls are good, the learning curve is around 30 minutes. Haze uses the pretty much the same controls as your standard first person shooter with triggers to shoot, X to jump etc.

Co-op - 9/10

This is where i spent most of my time. Playing co-op over the Playstation Network suffered no lag at all and it’s super fun! Me and a friend teamed to go up against the AI through the campaign mode.

There is a lobby system when looking for a game to join and, its easy to use and navigate, you won’t have a problem joining a game. I havent witnessed any connection problems either, i’ve always connected first time.

This is probably where we will spend most of our time playing Haze.

Overall - 8/10

I had a good experience playing through Haze, the cut scenes are good, the voice acting is great and the gameplay is even better. If you havent played Haze yet, download the demo from the European Playstation Store. You will probably play through single player one or two times and then spend the rest of your time online. I’d say Free Radical have done a fantastic job.

I will be buying Haze when it’s released later this month purely because co-op is fun!

Görüldüğü gibi çokta güzel bir oyun hertürlü puan olarak yüksek skorlar elde etmiş

HAZE DEMO'DAN RESİMLER :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandicot -- 7 Mayıs 2008; 2:33:31 >

• Ben anca 6-6,5 veririm. Ve son cümlede dediği gibi en büyük artısı 4 kişi coop olması. Onun dışında tam bir hayal kırıklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnclark

Ben anca 6-6,5 veririm. Ve son cümlede dediği gibi en büyük artısı 4 kişi coop olması. Onun dışında tam bir hayal kırıklığı.
    Umutla beklediğim oyunlardan biriydi ama sıradan bir fps olmuş maalesef. Yine hayal kırıklığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahaotex

Umutla beklediğim oyunlardan biriydi ama sıradan bir fps olmuş maalesef. Yine hayal kırıklığı...

Alıntıları Göster
    Ya bırakın allah aşkına bu oyun kim 8 puan almak kim! Bu devirde böyle vasat fizikli ve grafikli oyun mu çıkartılır Turok bile daha iyidir bundan. Çok şişirdiler bu oyunu çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 7 Mayıs 2008; 10:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Ya bırakın allah aşkına bu oyun kim 8 puan almak kim! Bu devirde böyle vasat fizikli ve grafikli oyun mu çıkartılır Turok bile daha iyidir bundan. Çok şişirdiler bu oyunu çok...

Alıntıları Göster
    belliydi böyle çıkacağı yaw diğer ps3e özel oyunların yanında çok sıradan kaldı herzaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canal

belliydi böyle çıkacağı yaw diğer ps3e özel oyunların yanında çok sıradan kaldı herzaman.

Alıntıları Göster
    Sanırım Halo killer falan dedikleri , şişirdikleri oyun patladı yine. Killzone 2 de böyle çıkmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinusHuman

Sanırım Halo killer falan dedikleri , şişirdikleri oyun patladı yine. Killzone 2 de böyle çıkmaz umarım.

Alıntıları Göster
    fos
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinore

fos

Alıntıları Göster
    Fizik motoru çok kötü. Adam vurma hissi yok hiç maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Fizik motoru çok kötü. Adam vurma hissi yok hiç maalesef.

Alıntıları Göster
    Hem demoyu yukleyecem birde ustune ustluk install edecem...ugrasmadim-ugrasmam. Ama arkadasim ugrasmis, onunkinde 5 dakika oynadim ve bence bu oyun anca 10 uzeri 5'i alir...o da co-op destegi icin. Bu haliyle diger platformlara hic gelmesin satisi bile olmaz, Ps3'de FPS kitligi var...bir ihtimal satilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geymer

Hem demoyu yukleyecem birde ustune ustluk install edecem...ugrasmadim-ugrasmam. Ama arkadasim ugrasmis, onunkinde 5 dakika oynadim ve bence bu oyun anca 10 uzeri 5'i alir...o da co-op destegi icin. Bu haliyle diger platformlara hic gelmesin satisi bile olmaz, Ps3'de FPS kitligi var...bir ihtimal satilir.

Alıntıları Göster
    Verilen emeklere yazık ya. Acaba bu oyunları yapan insanlar hiç mi rakiplerini incelemezler etrafta ne güzel yenilik getirmiş oyunlar var. Artık kimse düz hesap FPS istemiyor bence. Paralel evrenlerde garip ucubeler avlamak baydı artık. COD 4'e bakarak da bunu bi nevi anlayabiliriz. Triple H bu cümlede sözüm sana değil yanlış anlama sakın. Bu oyuna kim Halo katili demişse yanlış demiş. Bana kalırsa Halo3 kendi kendinin katili bir oyun, tam bir komedi. Tamamen eski serilerinin hatırına o kadar sattığını düşünüyorum. Aynen GTA4'ün bugünlerde deli gibi yürütülen reklam kampanyası sayesinde sattıgı gibi. Ha GTA4 grafiksel acıdan beklendiği gibi olmasa da eğlence acısından bana kalırsa cok iyi orası da ayrı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

Verilen emeklere yazık ya. Acaba bu oyunları yapan insanlar hiç mi rakiplerini incelemezler etrafta ne güzel yenilik getirmiş oyunlar var. Artık kimse düz hesap FPS istemiyor bence. Paralel evrenlerde garip ucubeler avlamak baydı artık. COD 4'e bakarak da bunu bi nevi anlayabiliriz. Triple H bu cümlede sözüm sana değil yanlış anlama sakın. Bu oyuna kim Halo katili demişse yanlış demiş. Bana kalırsa Halo3 kendi kendinin katili bir oyun, tam bir komedi. Tamamen eski serilerinin hatırına o kadar sattığını düşünüyorum. Aynen GTA4'ün bugünlerde deli gibi yürütülen reklam kampanyası sayesinde sattıgı gibi. Ha GTA4 grafiksel acıdan beklendiği gibi olmasa da eğlence acısından bana kalırsa cok iyi orası da ayrı tabi.

Alıntıları Göster
    arkadaslar bu oyunun drek download lınkı varmı
    evdekı kotayı bosa goturmıyelım okadar kotuyse

• quote:

Orijinalden alıntı: tansel

arkadaslar bu oyunun drek download lınkı varmı
    evdekı kotayı bosa goturmıyelım okadar kotuyse

Alıntıları Göster
    ben bu ps3ten oyun bazinda artk bir beklentm kalmadi,bd film olmasa 1an dusunmem satarim. Tek umut mgs4 oda insallah patlamaz,hangi oyunu alsam kasio be arkadas euro2008 bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay27

ben bu ps3ten oyun bazinda artk bir beklentm kalmadi,bd film olmasa 1an dusunmem satarim. Tek umut mgs4 oda insallah patlamaz,hangi oyunu alsam kasio be arkadas euro2008 bile

Alıntıları Göster
    killzone daki fizik motorunu görünce buna bakmam bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay27

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: berkay27

killzone 2 veya resistance 2 yi görmedin galiba:D

• quote:

Orijinalden alıntı: canal

quote:

Orjinalden alıntı: berkay27

killzone 2 veya resistance 2 yi görmedin galiba:D

Alıntıları Göster
    online ı resistance gibi zevkli olursa kaçırılmicak bir oyun olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kelto3

online ı resistance gibi zevkli olursa kaçırılmicak bir oyun olur bence

Alıntıları Göster
    Bu muydu yani CRYSİS' e rakip

• quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Bu muydu yani CRYSİS' e rakip

Alıntıları Göster
    Ya mis gibi cod4 te artık lag sorunu kalmamışken başka oyun armaya ne hacet

• quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Ya mis gibi cod4 te artık lag sorunu kalmamışken başka oyun armaya ne hacet

Alıntıları Göster
    Ard arda gelen kötü ve negatif yorumları görünce bir oynim dedim bakalım nedir diye ! Başlığı açarken ben download ediyordum ! Şimdi gelelim neticeye :

Arkadaşlar bütün samimiyetimle söylüyorum ben çok beğendim , özellikle ONLINE bir başlayın 4 kişi CO_OP modu var ki offf diyorum
    Oyun şahane ! Şu nektar olayı,olayı bitirmiş zaten ! Nectar NFS de ki nitro yada motorstorm daki nitro desem daha doğru olur . Fazla kaçırırsanız çıldırıyosunuz
    adamların arkasında bir system yerleştirilmiş + ağaçlardan nectar çekiyorsunuz ! grafikler gayet güzel , atmosfer muhteşem , Silahlar canavar
    Ben UT3'de baya iddialı , COD4 bitirmiş haftalarca ONLINE oynamı yani anlicanız Sağlam bir FPS sever olarak tekrar söylüyorum BU OYUN TUTULUR
    Burayada imzamı atıyorum Dileyen arkadaşlar champaign modunda Online seçip 4 kişilik bi CO_OP oynasınlar sonra burada yorumları görim Host olusun biri yada ve deneyin grafik bana göe çok iyi AA muhteşem uygulanmış kırık göremedim 82 ekran HDTV'imde ! efektler patlamalar özellikle de çok iyi + silahlar çok sağlam + kontrollere bayıldım diyebilirim çok iyi ayarlanmış Ben beğendim ve çıkınca mutlaka alıcam ! Olayı özetlemem gerekirse şayet en az UT3 kadar beğendim başka söze gerek yok ! HALO 3 de oynamış bir olarak ( Tamam halo 3 tarzım değil ) samimi konuşursak canavarlar bana 12-16 yaş grubu oyunu gibi geliyor ! Ama şunu da belirtmeliyim HALO 3 'te yemin ediyorum AA eksikliği ve o upscale olayı 640 dan 720'e beni çileden çıkardı hiç oynamadım ! HAZE'de Halo killer olmasına gerek yok çünki HALO zaten KILLED oldu FRAME bir saniye düşmüyo ! Çok iyi PS3 donanımı kullanılmış diyebilirim ! Sakın killzone 2 ile kıyaslamay kalkmayın büyük gaflete düşer ve bu güzel oyuna yazık edersiniz ikisi aynı olsada asında farklı tatları var ! HAZE'i bir COUNTER STRIKE gibi düşünün güzel grafikler ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandicot

Ard arda gelen kötü ve negatif yorumları görünce bir oynim dedim bakalım nedir diye ! Başlığı açarken ben download ediyordum ! Şimdi gelelim neticeye :

Arkadaşlar bütün samimiyetimle söylüyorum ben çok beğendim , özellikle ONLINE bir başlayın 4 kişi CO_OP modu var ki offf diyorum
    Oyun şahane ! Şu nektar olayı,olayı bitirmiş zaten ! Nectar NFS de ki nitro yada motorstorm daki nitro desem daha doğru olur . Fazla kaçırırsanız çıldırıyosunuz
    adamların arkasında bir system yerleştirilmiş + ağaçlardan nectar çekiyorsunuz ! grafikler gayet güzel , atmosfer muhteşem , Silahlar canavar
    Ben UT3'de baya iddialı , COD4 bitirmiş haftalarca ONLINE oynamı yani anlicanız Sağlam bir FPS sever olarak tekrar söylüyorum BU OYUN TUTULUR
    Burayada imzamı atıyorum Dileyen arkadaşlar champaign modunda Online seçip 4 kişilik bi CO_OP oynasınlar sonra burada yorumları görim Host olusun biri yada ve deneyin grafik bana göe çok iyi AA muhteşem uygulanmış kırık göremedim 82 ekran HDTV'imde ! efektler patlamalar özellikle de çok iyi + silahlar çok sağlam + kontrollere bayıldım diyebilirim çok iyi ayarlanmış Ben beğendim ve çıkınca mutlaka alıcam ! Olayı özetlemem gerekirse şayet en az UT3 kadar beğendim başka söze gerek yok ! HALO 3 de oynamış bir olarak ( Tamam halo 3 tarzım değil ) samimi konuşursak canavarlar bana 12-16 yaş grubu oyunu gibi geliyor ! Ama şunu da belirtmeliyim HALO 3 'te yemin ediyorum AA eksikliği ve o upscale olayı 640 dan 720'e beni çileden çıkardı hiç oynamadım ! HAZE'de Halo killer olmasına gerek yok çünki HALO zaten KILLED oldu FRAME bir saniye düşmüyo ! Çok iyi PS3 donanımı kullanılmış diyebilirim ! Sakın killzone 2 ile kıyaslamay kalkmayın büyük gaflete düşer ve bu güzel oyuna yazık edersiniz ikisi aynı olsada asında farklı tatları var ! HAZE'i bir COUNTER STRIKE gibi düşünün güzel grafikler ile

Alıntıları Göster
    Resistance 2 gelecekken Haze nasıl bu kadar kötü bir demoyla çıkmayı göze aldı anlayabilmiş değilim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamoon

Resistance 2 gelecekken Haze nasıl bu kadar kötü bir demoyla çıkmayı göze aldı anlayabilmiş değilim...

Alıntıları Göster
    CRYSIS in PS3 versiyonu olacak diyorlardı bu oyundamı patladı yaw
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.